Nate Fox

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

suur on tõenäosus , et fox jätkab ka järgmine aasta !
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

ei ole suur aga temaga on kõige tõenäolisem saada leping järgmine aasta
olmu
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 30 Juun 2008, 20:38

Postitus Postitas olmu »

kõige parem oleks ikka kõiki algviisiku meestega lepinguid pikendad aga kõik ikka oleneb järgmise aasta eelarvest ja ma arvan et seda on järgmine aasta veel raskem kokku saada :(
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

täpselt sama asja kardan mina, et meie tuumik see hooaeg lahkub. Linehan, kes oli vigastatud pikka aega ja arvatavasti selleks ei saanud paremat lepingut. Fox kes tegi savu :D ja Lyde kes jäi Jazzist lepinguta. Need olid ju tegelikud põhjused miks nad meile tulid, kuid järgmiseks hooajaks, kardan, et leiavad parema koha :(
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

võiks kyll. aga tõsiselt raskeks läheb. peab lootma et kalev jõuab euros kusagile ja balti liigas final fouri ja loomulikult eestikad kinni paneb, siis kergem saada eelarvet
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ma arvan, et üks põhjus miks need mehed jääda võivad on treener- Vucinic. Kuigi ma kardan ka, et nad siiski lahkuvad ... :/
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Fox , Linehan , Lyde - mul on sisetunne , et kui hästi läheb saame 2 vennaga kokkuleppele , kuid üks neist jääb kindlalt ...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:täpselt sama asja kardan mina, et meie tuumik see hooaeg lahkub. Linehan, kes oli vigastatud pikka aega ja arvatavasti selleks ei saanud paremat lepingut. Fox kes tegi savu :D ja Lyde kes jäi Jazzist lepinguta. Need olid ju tegelikud põhjused miks nad meile tulid, kuid järgmiseks hooajaks, kardan, et leiavad parema koha :(
Arvan ka,et neist kolmest oleme ilma ja kui vaadata majandus uudiseid siis ei kujuta ette,kust kohast leitakse järgmiseks hooajaks konkurentsivõimeline eelarve.
Pace on ainus mängija,kes vastava pakumise korral jääb pidama,kuna nagu on räägitud,et ta on treeneri parem käsi.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

andy72o kirjutas:
jyrgen kirjutas:täpselt sama asja kardan mina, et meie tuumik see hooaeg lahkub. Linehan, kes oli vigastatud pikka aega ja arvatavasti selleks ei saanud paremat lepingut. Fox kes tegi savu :D ja Lyde kes jäi Jazzist lepinguta. Need olid ju tegelikud põhjused miks nad meile tulid, kuid järgmiseks hooajaks, kardan, et leiavad parema koha :(
Arvan ka,et neist kolmest oleme ilma ja kui vaadata majandus uudiseid siis ei kujuta ette,kust kohast leitakse järgmiseks hooajaks konkurentsivõimeline eelarve.
Pace on ainus mängija,kes vastava pakumise korral jääb pidama,kuna nagu on räägitud,et ta on treeneri parem käsi.
ise mõtlesin sama, et Pace ainuke kes jääb ehk.
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

jyrgen kirjutas:
andy72o kirjutas:
jyrgen kirjutas:täpselt sama asja kardan mina, et meie tuumik see hooaeg lahkub. Linehan, kes oli vigastatud pikka aega ja arvatavasti selleks ei saanud paremat lepingut. Fox kes tegi savu :D ja Lyde kes jäi Jazzist lepinguta. Need olid ju tegelikud põhjused miks nad meile tulid, kuid järgmiseks hooajaks, kardan, et leiavad parema koha :(
Arvan ka,et neist kolmest oleme ilma ja kui vaadata majandus uudiseid siis ei kujuta ette,kust kohast leitakse järgmiseks hooajaks konkurentsivõimeline eelarve.
Pace on ainus mängija,kes vastava pakumise korral jääb pidama,kuna nagu on räägitud,et ta on treeneri parem käsi.
ise mõtlesin sama, et Pace ainuke kes jääb ehk.
Eks meestele ole juba pakkumised Kalevi poolt tehtud ka ;)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Linehani peaks suutma hoida küll, tuli ju mees sisuliselt metsast ja vaevalt ta hooaja lõpus nüüd lepingutega üle külvatakse.
Foxiga läheb väga raskeks. Kahtlen, kas mees isegi tahab jääda.
Lyde üritab kindlasti Nba-sse jälle saada. Kui ei saa on kõik võimalik. Tõsi järgmine aasta oleks tema hind juba päris krõbe. On ta juba sellel aastal aga tänu sellele, et ta liitus hiljem sai kalev ta natukene odavamalt kätte.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eks see kõik oleneb, kui säravad esitused mehed teevad hooaja lõpu poole. Ma arvan, et Fox lahkub siit ja Lyde ning Linehan jäävad.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mina ise usun, et Pace kindlasti jääb ning väga loodaks ka, et Fox jääks! :)
Linehan ja Lyde jäämist ma ei usu!
Fear the prophet!
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

enne jääb Lyde, kui Fox. Lyde on selline harjukeskmine, kohmakas ja mitte väga ohtlik kaugemalt.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Lyde on tsenter, ta ei peagi kaugemalt ohtlik olema...
Vasta