Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

omg, suhu saime
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

ah see kaotus raplale ei tähenda midagi, kalev ei peagi kõiki võitma mõned eesti liiga mängud võib kaotada ka, finaali saadakse kindlalt :P ma pakun et leegionärid mõtlevad juba koju sõitmisele jõuludeks kuigi Scooterilt oleks rohkem oodanud tal ju lepingut pole veel ah vahet pole loodame et lihtsalt võtavad nii vabalt kui saab enne tartusse minekut :) ootan juba teisipäeva
Mürka

Postitus Postitas Mürka »

noojah. Kalevile ei tähendanud see eriti midagi aaaga meile (raplale) oli küll maagus võit :P
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Aga vaadates uue aasta mängudegraafikut tuleb tõdeda, et mänge on tõesti väga tihedalt ja pingile peaks vähemalt ühe mehe juurde tooma. ETV uudistes rääkis Valdmaa, et korvi alla on vaja ühte ''kappi'', mis minu arvates oleks väga hea mõte. Praegu on Reed, Niidas ja ka Burlacu, aga kui üks neist peaks vigastada saama siis on asi metsas. Eurosarjas on vastastel ka pikad mängijad - Djionil on Anthony Lux ( 208cm ), Gironal Bagaric ( 217cm! ), Gasol ( 210cm ) ja Fucka ( 215cm ), Gabriel (208cm ), Virtusel Kristoffer Lang ( 211cm ), Andrea Grosariol ( 210cm ) - nende vastu läheb Reedil ja Burlacul väga raskeks ja Niidas ei ole minu meelest sellisel tasemel, et nendega võidelda.
Viimati muutis Demarr, 17 Dets 2006, 14:05, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Mürka kirjutas:noojah. Kalevile ei tähendanud see eriti midagi aaaga meile (raplale) oli küll maagus võit :P
Ja siis??? Ühe korra vedas,et kalev väsinud oli aga järgmine kord ei vea!!! Go kALEV!!!:D
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
Mürka

Postitus Postitas Mürka »

Natalya kirjutas:
Mürka kirjutas:noojah. Kalevile ei tähendanud see eriti midagi aaaga meile (raplale) oli küll maagus võit :P
Ja siis??? Ühe korra vedas,et kalev väsinud oli aga järgmine kord ei vea!!! Go kALEV!!!:D
2 korda vedas ( see mäng oli 2 eest) ja noh järgmine kord tuleb järgmine kord, selle mängu panime kinni !! :P
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Kuulge sorry tõesti,aga keda Teie siin Scooteriks nimetate??? Ma ei saa nagu aru praegu...
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

ma arvan et rock saab täna kalevilt haledalt tappa.sihuke tunne on et schooter teeb hea mängu
elagu kalev.go,go,go kalev
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Ja minul on mingi halb eelaimus praegu,sest Rockil oli minu meelest rohkem aega ettevalmistusteks!!! Loodame paremat!!! GO KALEV!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Pärast kaotust Raplale ja Tartule oleme suutnud õnneks siiski võidulainel püsida, loodame et nii läheb ka edasi.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Peab nii minema!:D
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

ma arvan et seekord rapla vastu ei komistata.usun et tuleb suur võit
elagu kalev.go,go,go kalev
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

täna tuli võit! jess!
NikitoZZ
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:09

Postitus Postitas NikitoZZ »

Reed ainult viis punkti !!
väga imelik !
Viimati muutis NikitoZZ, 29 Jaan 2007, 15:20, muudetud 1 kord kokku.
Russians loves Kalev too !))
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

eitea, ta ei saanud täna mänguaega ka palju ju. niiet, ma arvan, et talle oli rohkem see puhkemäng.. aga vähemalt nad võitsid.
Vasta