kalev ja rock teisipäeval

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

maisaa aru mida te pabistate selle eesti liiga pärast niipalju. Rahu. Mäng oli juba peale 3ndat veerandaega kaodatud. Ega sellise mänguga nagu praegu ei saagi midagi võita.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

vaadake lauapalle :d ulme millal viimati rock meile seal ära tegi :D
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ma saan kõigest muust aru, v.a Valmo ... :S
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

#7 kirjutas:Ma saan kõigest muust aru, v.a Valmo ... :S
ära seda kommentaatorit küll kuula seal !! "Valmo jälle tõestab".. Krt ma ütlen selle peale, et Valmo on ennast juba piisavalt tõestanud, see kommentaator võiks ennast maha lasta ausalt öeldes.. KML kevadel vaatab rsk..
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Kõige Inetum Korvpall Mis Ma Kunagi Näinud Olen Vist :)*

aga vähemalt meil on see aasta suht noor koosseis: Kangur 19, Fox 24, Lyde 21, Kriisa 27.. teisi ei pand eriti tähele Arbet peaks ka migni 18 olema jne..kalev sport ruulib.
Viimati muutis martin, 20 Jaan 2009, 20:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jyrgen kirjutas:
#7 kirjutas:Ma saan kõigest muust aru, v.a Valmo ... :S
ära seda kommentaatorit küll kuula seal !! "Valmo jälle tõestab".. Krt ma ütlen selle peale, et Valmo on ennast juba piisavalt tõestanud, see kommentaator võiks ennast maha lasta ausalt öeldes.. KML kevadel vaatab rsk..
No seda küll, aga ta ei saanud täna ikkagi hakkama... aga jah, kevadel vaatame seda KML'i uuesti, sellest mängust nüüd küll jah mõtet suuri järeldusi teha...
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

mängupilt oli jube.. ma väga loodan, et see oli tingitud ainult linehani puudumisest, lätis sellise mänguga võitu ei püüa!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Igati nõus, et Kriisa oli täna väga nõrk ja suures osas Kalevi rünnaku nüriduses süüdi. Mees ei suutnud ju absoluutselt mängu juhtida, kogu aeg ajas seal väljakul mingit oma asja. Rünnakud ei lõppenud kuidagi loogiliselt, raskel hetkel oleks pidanud rohkem Foxi näiteks otsima aga midagi sellist ei olnud.

Teine miinus oli muidugi meie pikkade Lyde ja Foxi tujutu ja tahtejõuetu mäng lauavõitluses. No üldse kohe lauda ei blokitud. Noh eks see käib ka teiste pikemate pihta.

Kurbast vähemasti ja võibolla ka Veskit oleks ka mängimas tahtnud näha.

Aga Rock suutis jah täiesti oma mängu peale suruda ja sundida Kalevit tegema asju nii, nagu nemad seda tahavad. Selles mõttes hea mäng taktikaliselt neil. Aga ega Kalev ei näinud vaeva ka, et nende treeneri taktikat lõhkuda. Lasti asjadel stoilise rahuga omasoodu minna.

OK nõus, et see mäng iseenesest ei ole üldse oluline aga selle pealt on suht raske ASK-i vastu minna.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

nojah kirjutas:Kurbast vähemasti ja võibolla ka Veskit oleks ka mängimas tahtnud näha.
ma saan aru, et kodus on tore vaadata veskit ja kurbast, aga mõtle kalevi fännide peale, kes on kohale läinud.. Kas nad läksid selleks, et veskit ja kurbast vaadata..
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Nad olid nagu mingi ei taha, ei oska, ei viitsi :D
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Linehani puudumist nii kaitses kui ka rynnakul oli näha
mäng oli kole
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Ma ei usu, et ainult Linehani olemasolek oleks sellest koledast mängupildist midagi sellist välja võlunud, nagu me viimastel kuudel Kalevi poolt oleme harjunud nägema. Aga paremaks oleks ta mängu kindlasti teinud. Mängujuhti ju ilma temata õigesti polegi, Sokk on vist ikka veel mitte päris terve? ja Kriisa oli täiesti abitu täna sellel positsioonil. Ja muidugi Kalevi tavaline kaitse algab Linehanist, selles surve osas on ta asendamatu. Aga noh ma ei usu, et üks mees oleks siiski totaalselt teiseks mängu teinud.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

ei ole siin mõtet süüdistada kohtunike ja linehani puudumist. Täna oli lihtsalt Rock selgelt parem ja asi mutt. Nädala lõpus on uus mäng ja loodetavast viitsivad mehed vähemalt seal pingutada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Nii mängult tagasi,
Miks John ei mänginud? Temast jäi kaitses puudu. Mehed ei saanud alguses kaitses üldse hakkama. Mäng käis lainetena, kuid üle pika aja mängis rock üsna enesekindlalt, Sanikidze tegi elu mängu. Kokkuvõttes, oli meil rünnakul palju puudusi, protokolli pole jõudnud veel pilku heita.
Väga löödud polegi, sest see oli kõigest KML mäng, Kalevil saavad pigem otsustavaks mängud TTÜ-ga.Loodan Laupäeval näha Cramo sisu.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

marxx762 kirjutas:Nii mängult tagasi,
Miks John ei mänginud? Temast jäi kaitses puudu. Mehed ei saanud alguses kaitses üldse hakkama. Mäng käis lainetena, kuid üle pika aja mängis rock üsna enesekindlalt, Sanikidze tegi elu mängu. Kokkuvõttes, oli meil rünnakul palju puudusi, protokolli pole jõudnud veel pilku heita.
Väga löödud polegi, sest see oli kõigest KML mäng, Kalevil saavad pigem otsustavaks mängud TTÜ-ga.Loodan Laupäeval näha Cramo sisu.
Ma olin siin ainus, kes teadis enne mängu teadis, et ta ei mängi?:) Mingi haigus vms pidi olema. Mina igatahes olen õnnelik, sest need õhtulehe p*ded said oma f*ckin gallupiga vastu pead.
Viimati muutis Tartust, 20 Jaan 2009, 21:52, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta