Lietuvos Rytas - BC Kalev/Cramo [14.veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

BBL-i kodulehelt: 2009-02-12 Zalgiris secures home court, moves 2'nd

Näpuviga see nagu ei saa olla.
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

Tina kirjutas:ma ei saa aru miks me kolmandad oleme. peaks nagu teised tabelis ju olema.
Mis seal aru saada on? Ei vaadata omavaheliste mängude punkte vaid üldse. Zalgiris on visanud 1216 punkti, Kalev 1146. Sellepärast ongi Kalev kolmas.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Madis kirjutas:
Tina kirjutas:ma ei saa aru miks me kolmandad oleme. peaks nagu teised tabelis ju olema.
Mis seal aru saada on? Ei vaadata omavaheliste mängude punkte vaid üldse. Zalgiris on visanud 1216 punkti, Kalev 1146. Sellepärast ongi Kalev kolmas.
See on küll selge kalevi piinamine, kalev on see eest lasknud endale kõige vähem punkte visata, miks selle järgi siis ei võeta tahetakse lihtsalt, et Leedu gigandid saaks edasi.
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

villu123 kirjutas:
Madis kirjutas:
Tina kirjutas:ma ei saa aru miks me kolmandad oleme. peaks nagu teised tabelis ju olema.
Mis seal aru saada on? Ei vaadata omavaheliste mängude punkte vaid üldse. Zalgiris on visanud 1216 punkti, Kalev 1146. Sellepärast ongi Kalev kolmas.
See on küll selge kalevi piinamine, kalev on see eest lasknud endale kõige vähem punkte visata, miks selle järgi siis ei võeta tahetakse lihtsalt, et Leedu gigandid saaks edasi.
Seda oskavad ainult tabeli koostajad kommeteerida, aga praegu on tabel selle järgi paika pandud.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

kõigepealt ju vaadatakse omavahelisi mänge. kõige viimasena alles üldist punktide vahet. või visake tõestuseks link, kui ma eksin...
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

Vaseliini Mati kirjutas:kõigepealt ju vaadatakse omavahelisi mänge. kõige viimasena alles üldist punktide vahet. või visake tõestuseks link, kui ma eksin...
Idees peaks ju nii olema, aga seal on tehtud vastupidi. Ei tea miks ja ei oska ka mingit selgitavat linki anda.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

ma arvan, et ära sellest tabelist lähtu. see, et järjestatakse punktide järgi seal on ilmekas näide, et pole see kõige korrektsem. ilmselt koostatakse tabel automaatselt ning järjestatakse punktid ning seejärel punktide vahe (pole eriti vaeva nähtud, et omavaheliste mängude aspekt sisse tuua).
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Vaseliini Mati kirjutas:ma arvan, et ära sellest tabelist lähtu. see, et järjestatakse punktide järgi seal on ilmekas näide, et pole see kõige korrektsem. ilmselt koostatakse tabel automaatselt ning järjestatakse punktid ning seejärel punktide vahe (pole eriti vaeva nähtud, et omavaheliste mängude aspekt sisse tuua).
BBL-i tabel on varem ka pange pannud, varemgi on olnud Kalev 3.-ndal kohal kuigi peaks olema 2.-l kohal
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tabel tõesti on selle järgi, kuid kui läheb võrdluseks, siis ennem vaadatakse ikka omavahelisi mänge :)
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

juuksed kirjutas:Ma vaatasin viimast Rytase mängu Artland Dragonsiga, mille nad võitsid 105:64. Seal nad näitasid kohati väga head mängu.
Aga ma ei ole kindel vastasmeeskonna tasemes. Aga vaevalt, et Eurocupil nõrku meeskondi mängib.
Loodame ikkagi võitu!
Samas on Rytas suuteline näitama ka sellist taset, et oleks peaaegu leedukatel Aisciai käest tappa saanud: http://www.lkl.lt/index.php/b19sYW5nPWh ... 9pZD0xNDUz ...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Mario kirjutas:
juuksed kirjutas:Ma vaatasin viimast Rytase mängu Artland Dragonsiga, mille nad võitsid 105:64. Seal nad näitasid kohati väga head mängu.
Aga ma ei ole kindel vastasmeeskonna tasemes. Aga vaevalt, et Eurocupil nõrku meeskondi mängib.
Loodame ikkagi võitu!
Samas on Rytas suuteline näitama ka sellist taset, et oleks peaaegu leedukatel Aisciai käest tappa saanud: http://www.lkl.lt/index.php/b19sYW5nPWh ... 9pZD0xNDUz ...
seal põhivennad ei mänginud
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Mario kirjutas:
juuksed kirjutas:Ma vaatasin viimast Rytase mängu Artland Dragonsiga, mille nad võitsid 105:64. Seal nad näitasid kohati väga head mängu.
Aga ma ei ole kindel vastasmeeskonna tasemes. Aga vaevalt, et Eurocupil nõrku meeskondi mängib.
Loodame ikkagi võitu!
Samas on Rytas suuteline näitama ka sellist taset, et oleks peaaegu leedukatel Aisciai käest tappa saanud: http://www.lkl.lt/index.php/b19sYW5nPWh ... 9pZD0xNDUz ...
Ega teil endilgi ju toredad kogemused Rakvere ja TTÜ-ga :).
(Y)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Iga mäng on uus..

Mina igatahes arvan, et homme on võimalik võita !!
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

Tartust kirjutas:
Mario kirjutas:
juuksed kirjutas:Ma vaatasin viimast Rytase mängu Artland Dragonsiga, mille nad võitsid 105:64. Seal nad näitasid kohati väga head mängu.
Aga ma ei ole kindel vastasmeeskonna tasemes. Aga vaevalt, et Eurocupil nõrku meeskondi mängib.
Loodame ikkagi võitu!
Samas on Rytas suuteline näitama ka sellist taset, et oleks peaaegu leedukatel Aisciai käest tappa saanud: http://www.lkl.lt/index.php/b19sYW5nPWh ... 9pZD0xNDUz ...
Ega teil endilgi ju toredad kogemused Rakvere ja TTÜ-ga :).
Vabandust kui nüüd häirin kedagi, aga mulle ei jõua kohale mida otsite teie rocki fännid siit kalevi foorumist ?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

jyrgen kirjutas:Iga mäng on uus..

Mina igatahes arvan, et homme on võimalik võita !!
sama siin! mul on terve päev olnud täna selline hea tunne , et homme tuleb ära ;)
Suletud