Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Rix kirjutas:Põhiturniiri lõpp silme ees, võib nentida, et kui Kalev/Cramo nevezise kotti paneb, siis võib juhtuda, kus viimases voorus saab vastast valida:) Rocki ja Siau mäng saab nendevahelises võitluses 5. ja 6. koha peale otsustavaks. Ask võib muidugi ka veel kaotada, kuid ebatõenäoline, et neljas koht käest antakse. Igatahes, kui ei õnnestu kahe hulka saada, oleks lihtsam ja eesti korvpallile ka kasuliku, kui mängitaks esimeses ringis Siauga, kes on aga viimastes mängudes päris heasse hoogu tõusnud.
siauliai ja heas hoos??? ventspilsi vastu küll ei suutnud midagi hirmuäratavat korda saata vaata, et oleks peaaegu kaotanud...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

converse kirjutas:
Rix kirjutas:Põhiturniiri lõpp silme ees, võib nentida, et kui Kalev/Cramo nevezise kotti paneb, siis võib juhtuda, kus viimases voorus saab vastast valida:) Rocki ja Siau mäng saab nendevahelises võitluses 5. ja 6. koha peale otsustavaks. Ask võib muidugi ka veel kaotada, kuid ebatõenäoline, et neljas koht käest antakse. Igatahes, kui ei õnnestu kahe hulka saada, oleks lihtsam ja eesti korvpallile ka kasuliku, kui mängitaks esimeses ringis Siauga, kes on aga viimastes mängudes päris heasse hoogu tõusnud.
siauliai ja heas hoos??? ventspilsi vastu küll ei suutnud midagi hirmuäratavat korda saata vaata, et oleks peaaegu kaotanud...
Kaks võitu võõrsil järjest, seda elulistes mängudes, kus kaalul mitte vähem ega rohkem kui play-offi koht. ASKi vastu mängiti paari põhimeheta. Jään enda juurde. Mänguilu, mis telekast koju tuleb, ei ole ses faasis enam tähtis. Loeb võit, mis ka välja võideldi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Esiviisik peaks siis sellisena välja kujunema: Rytas, Kalev, ASK, Žalgiris, Rock. Kui kõik loomulikult plaanipäraselt läheb. Et Kalev võtab kohustuslikud võidud ära ja et Rock alistaks Leedu klubid.
Šiauliai on hetkel 6. aga koht neil väga kindel ei ole, sest Baronsil on võimalus, JUHUL KUI Läti klubi võidab järgnevad mängud ASKi ja Valmiera vastu ning Leedu oma kaotab mängud Rytasele ja Rockile. See on suhtliselt tõenäoline, et Šiauliai kaotab mõlemad mängud, aga Baronsi võitudes ma nii kindel ei oleks. ASK ja Valmiera on siiski väga arvestatavad klubid.
Ise loodaks, et Šiauliai saab 6. koha. 7-8 koht on siis Baronsi ja Valmiera vahel jagada. 9. Ventspils ja viimane loomulikult Nevežis.
Põhiline on see, et mõlemad Eesti klubid on play-offi jõudnud :)

EDIT: Selgitaks palun keegi mulle ühte asja: Ütleme nii, et play-offideks jääb selline tabel: 1. Rytas 2. Kalev 3. ASK 4. Žalgiris 5. Rock 6. Šiauliai. Ja ütleme nii, et Šiauliai võidab ASKi vastase lahingu ja Rock võidab Žalgirise vastu, siis kellega läheks Šiauliai poolfinaalis kokku ja kellega Rock?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Kalev4ever kirjutas:Esiviisik peaks siis sellisena välja kujunema: Rytas, Kalev, ASK, Žalgiris, Rock. Kui kõik loomulikult plaanipäraselt läheb. Et Kalev võtab kohustuslikud võidud ära ja et Rock alistaks Leedu klubid.
Šiauliai on hetkel 6. aga koht neil väga kindel ei ole, sest Baronsil on võimalus, JUHUL KUI Läti klubi võidab järgnevad mängud ASKi ja Valmiera vastu ning Leedu oma kaotab mängud Rytasele ja Rockile. See on suhtliselt tõenäoline, et Šiauliai kaotab mõlemad mängud, aga Baronsi võitudes ma nii kindel ei oleks. ASK ja Valmiera on siiski väga arvestatavad klubid.
Ise loodaks, et Šiauliai saab 6. koha. 7-8 koht on siis Baronsi ja Valmiera vahel jagada. 9. Ventspils ja viimane loomulikult Nevežis.
Põhiline on see, et mõlemad Eesti klubid on play-offi jõudnud :)

EDIT: Selgitaks palun keegi mulle ühte asja: Ütleme nii, et play-offideks jääb selline tabel: 1. Rytas 2. Kalev 3. ASK 4. Žalgiris 5. Rock 6. Šiauliai. Ja ütleme nii, et Šiauliai võidab ASKi vastase lahingu ja Rock võidab Žalgirise vastu, siis kellega läheks Šiauliai poolfinaalis kokku ja kellega Rock?
mina olen nii aru saanud, et rock läheks siis kokku riitasega ja siauliai kaleviga, aga päris pead ei anna, et nii on
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

et siis mina jõuan reedel veel mängule aga Ventspilsiga mängule kahjuks tulla ei saa, olen samal ajal Inglismaal, elan seal siis kaasa Kalevile ;)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

converse kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Esiviisik peaks siis sellisena välja kujunema: Rytas, Kalev, ASK, Žalgiris, Rock. Kui kõik loomulikult plaanipäraselt läheb. Et Kalev võtab kohustuslikud võidud ära ja et Rock alistaks Leedu klubid.
Šiauliai on hetkel 6. aga koht neil väga kindel ei ole, sest Baronsil on võimalus, JUHUL KUI Läti klubi võidab järgnevad mängud ASKi ja Valmiera vastu ning Leedu oma kaotab mängud Rytasele ja Rockile. See on suhtliselt tõenäoline, et Šiauliai kaotab mõlemad mängud, aga Baronsi võitudes ma nii kindel ei oleks. ASK ja Valmiera on siiski väga arvestatavad klubid.
Ise loodaks, et Šiauliai saab 6. koha. 7-8 koht on siis Baronsi ja Valmiera vahel jagada. 9. Ventspils ja viimane loomulikult Nevežis.
Põhiline on see, et mõlemad Eesti klubid on play-offi jõudnud :)

EDIT: Selgitaks palun keegi mulle ühte asja: Ütleme nii, et play-offideks jääb selline tabel: 1. Rytas 2. Kalev 3. ASK 4. Žalgiris 5. Rock 6. Šiauliai. Ja ütleme nii, et Šiauliai võidab ASKi vastase lahingu ja Rock võidab Žalgirise vastu, siis kellega läheks Šiauliai poolfinaalis kokku ja kellega Rock?
mina olen nii aru saanud, et rock läheks siis kokku riitasega ja siauliai kaleviga, aga päris pead ei anna, et nii on
peaks olema jah nii et 1. koht läheb kokuk 6.-ga, 2. koht läheb kokku 5.-ga ja 3. koht läheb kokku 4.-ga
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Egert kirjutas:
converse kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Esiviisik peaks siis sellisena välja kujunema: Rytas, Kalev, ASK, Žalgiris, Rock. Kui kõik loomulikult plaanipäraselt läheb. Et Kalev võtab kohustuslikud võidud ära ja et Rock alistaks Leedu klubid.
Šiauliai on hetkel 6. aga koht neil väga kindel ei ole, sest Baronsil on võimalus, JUHUL KUI Läti klubi võidab järgnevad mängud ASKi ja Valmiera vastu ning Leedu oma kaotab mängud Rytasele ja Rockile. See on suhtliselt tõenäoline, et Šiauliai kaotab mõlemad mängud, aga Baronsi võitudes ma nii kindel ei oleks. ASK ja Valmiera on siiski väga arvestatavad klubid.
Ise loodaks, et Šiauliai saab 6. koha. 7-8 koht on siis Baronsi ja Valmiera vahel jagada. 9. Ventspils ja viimane loomulikult Nevežis.
Põhiline on see, et mõlemad Eesti klubid on play-offi jõudnud :)

EDIT: Selgitaks palun keegi mulle ühte asja: Ütleme nii, et play-offideks jääb selline tabel: 1. Rytas 2. Kalev 3. ASK 4. Žalgiris 5. Rock 6. Šiauliai. Ja ütleme nii, et Šiauliai võidab ASKi vastase lahingu ja Rock võidab Žalgirise vastu, siis kellega läheks Šiauliai poolfinaalis kokku ja kellega Rock?
mina olen nii aru saanud, et rock läheks siis kokku riitasega ja siauliai kaleviga, aga päris pead ei anna, et nii on
peaks olema jah nii et 1. koht läheb kokuk 6.-ga, 2. koht läheb kokku 5.-ga ja 3. koht läheb kokku 4.-ga
Ei.Esimesed saavad otse final fouri.Ning 3. mängib 6. ja 4. mängib 5.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Egert, kerge apsakas su poolt. Oleks sa natukene rohkem süvenenud mu eelmisesse postitusse oleks sa asjast paremini aru saanud. No offence! Ma lihtsalt ütlen :)
Aga sel juhul mulle küll meeldiks nii, et Kalev läheb Šiauliaiga kokku ja teises poolfinaalis Rock Žalgirisega. Oleks soodsam.
Aga seda loomulikult juhul, kui meeskonnad tõesti saaks need kindlad kohad kokkuvõttes.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

BBL-i leht väidab et Ventspilsi mäng toimub Kalevi Spordihallis, on see tõsi?
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Egert kirjutas:BBL-i leht väidab et Ventspilsi mäng toimub Kalevi Spordihallis, on see tõsi?
kalevi kodulehel on kirjas et mäng toimub saku suurhallis. ei tea mis tõsi on
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

suvakas kirjutas:
Egert kirjutas:BBL-i leht väidab et Ventspilsi mäng toimub Kalevi Spordihallis, on see tõsi?
kalevi kodulehel on kirjas et mäng toimub saku suurhallis. ei tea mis tõsi on
kalevi lehel oli siis ka saku suurhall kui triumfi mäng oli.

EDIT: aga vist ikka jah saku suurhallis: http://www.sakusuurhall.ee/index_est.php?c=1&id=601
Viimati muutis Egert, 25 Veebr 2009, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
koss123
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Veebr 2009, 22:02

Postitus Postitas koss123 »

Keegi odavalt reedesele mängule (Nevežise vastu) piletit tahab?
Siit saab!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

BK Ventspils täiendas ridu 206cm-pikkuse ameeriklasest ääre Warren Carteriga. Oma Euroopa-karjääri alustas ta Türgis, kus ta viskas 18 punkti mängu kohta. Tänavust hooaega alustas ta Hispaania klubis Cajasol, kus tema keskmiseks punktisaagiks ACB-s jäi 11.6 punkti.

http://esports.lv/basketbols/lbl/260220 ... es_karters
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Tundub päris kõva vend olevat, :|
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Hendrik. kirjutas:Tundub päris kõva vend olevat, :|
kalevi vastu ikka ei saa Ventspils ;)
Suletud