Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Tegelikult vaadake Parmeri punkte mängu kohta ikka väga hästi viskab ja küll ta kaitses veel areneb eelmises meeskonnas võib-olla ei pidanud ta kaitset nii palju tegema kui kalevis.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma usun et kui sokk mängiks 30+ koguaeg viskaks ta ka 14 punga ära.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no mul on siiski kindel arvamus - jokic välja, meil on korralikke ääremängijaid piisavalt.
No k, üks norm tsenter võiks tulla, aga see võis püikk see radojevic 220 pikk oleks suht hea mu arust.
Ja siis tuleks valida, kas Parmer või Johnson - ise ei oska hetkel öelda veel, Johnson pole millegiga hakkama saanud, esialgu eelistaks Parmeri, aga kui Johnson järgmine kord saaks rohkem mängida jne, siis saaks otsustada.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Kui kalevil on nii palju raha, et neid ääri siia eestisse vedada siis jätku see raha kulutamata ja muretsegu siis üks kallim tsenter.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Tom kirjutas:Kas Malcolm Battles ei paku Kalevile huvi. Kraft Mööbel'i meeskonnast leidsin mehe. 206 pikk 125 kg. pani just Welje vastu 22p 7lp . või mingi mõttetu vend? Niidase klassi vend
Niidase klassiga vend ta vaevalt on. Battlesi CV'sse jäävad ACB ja SerieA klubid: 2001-2002: In Aug.'01 tested by Caja San Fernando Sevilla (ESP-ACB), and next month by Adecco Milano (ITA-A1): 6 games: 14ppg, 5rpg, 3apg, finally in Sep.'01 signed with Caja Rural Melilla (ESP-LEB1): 15 games: 13.1ppg, 6.5rpg, 9ast, 1.7bpg, 1.7spg, released during the season.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Demarr kirjutas:
Tom kirjutas:Kas Malcolm Battles ei paku Kalevile huvi. Kraft Mööbel'i meeskonnast leidsin mehe. 206 pikk 125 kg. pani just Welje vastu 22p 7lp . või mingi mõttetu vend? Niidase klassi vend
Niidase klassiga vend ta vaevalt on. Battlesi CV'sse jäävad ACB ja SerieA klubid: 2001-2002: In Aug.'01 tested by Caja San Fernando Sevilla (ESP-ACB), and next month by Adecco Milano (ITA-A1): 6 games: 14ppg, 5rpg, 3apg, finally in Sep.'01 signed with Caja Rural Melilla (ESP-LEB1): 15 games: 13.1ppg, 6.5rpg, 9ast, 1.7bpg, 1.7spg, released during the season.
Uskumatu vend ...pikk vend kes nende andmete põhjasl andis9 söötu mängust:D
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

KalevForever kirjutas:
Demarr kirjutas:
Tom kirjutas:Kas Malcolm Battles ei paku Kalevile huvi. Kraft Mööbel'i meeskonnast leidsin mehe. 206 pikk 125 kg. pani just Welje vastu 22p 7lp . või mingi mõttetu vend? Niidase klassi vend
Niidase klassiga vend ta vaevalt on. Battlesi CV'sse jäävad ACB ja SerieA klubid: 2001-2002: In Aug.'01 tested by Caja San Fernando Sevilla (ESP-ACB), and next month by Adecco Milano (ITA-A1): 6 games: 14ppg, 5rpg, 3apg, finally in Sep.'01 signed with Caja Rural Melilla (ESP-LEB1): 15 games: 13.1ppg, 6.5rpg, 9ast, 1.7bpg, 1.7spg, released during the season.
Uskumatu vend ...pikk vend kes nende andmete põhjasl andis9 söötu mängust:D
Arvan, et on tegu väikse veaga ja mõeldakse, et 15 mängu jooksul andis 9 resultatiivset söötu, mitte keskmiselt.
Viimati muutis Demarr, 07 Okt 2007, 19:32, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
laur

Postitus Postitas laur »

Battles Tarvase vastu 31 punkti
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:no mul on siiski kindel arvamus - jokic välja, meil on korralikke ääremängijaid piisavalt.
No k, üks norm tsenter võiks tulla, aga see võis püikk see radojevic 220 pikk oleks suht hea mu arust.
Ja siis tuleks valida, kas Parmer või Johnson - ise ei oska hetkel öelda veel, Johnson pole millegiga hakkama saanud, esialgu eelistaks Parmeri, aga kui Johnson järgmine kord saaks rohkem mängida jne, siis saaks otsustada.
kuidas sa saad öelda, et jokic välja, kui ta on ainult yhe mängu mänginud
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

jyrgen kirjutas:
greystone kirjutas:no mul on siiski kindel arvamus - jokic välja, meil on korralikke ääremängijaid piisavalt.
No k, üks norm tsenter võiks tulla, aga see võis püikk see radojevic 220 pikk oleks suht hea mu arust.
Ja siis tuleks valida, kas Parmer või Johnson - ise ei oska hetkel öelda veel, Johnson pole millegiga hakkama saanud, esialgu eelistaks Parmeri, aga kui Johnson järgmine kord saaks rohkem mängida jne, siis saaks otsustada.
kuidas sa saad öelda, et jokic välja, kui ta on ainult yhe mängu mänginud
ma arvan kah et meest on veel lausa ajuvaba maha kanda. ta sai võib-olla ühe trenni teha koos oma uue võistkonnaga ja juba rääkida et mõttetu mees siis see on küll väga imelik jutt. kui mees peaks olema üsna hea kolmesega,mida ongi just kalevile vaja, ning ka lauas pidavat juurde andma, siis tasuks ikka oodata ja eks siis ole varsti täha mis mees ma saan aru kui ta oleks juba kuu aega kalevis möllanud ja milllegi erilisega pole silma paistnud siis jah võiks öelda et ta võiks ära saata, aga praegu on ikkagi liigavara.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:no mul on siiski kindel arvamus - jokic välja, meil on korralikke ääremängijaid piisavalt.
No k, üks norm tsenter võiks tulla, aga see võis püikk see radojevic 220 pikk oleks suht hea mu arust.
Ja siis tuleks valida, kas Parmer või Johnson - ise ei oska hetkel öelda veel, Johnson pole millegiga hakkama saanud, esialgu eelistaks Parmeri, aga kui Johnson järgmine kord saaks rohkem mängida jne, siis saaks otsustada.
saata meest minema yhe mängu põhjal + ainult statistika nägemise ja komentaaride lugemise puhul on kyll vale
Ruska

Postitus Postitas Ruska »

Teate,eelmise hooaja alguses oli minul samasugune arvamus,iga mees kes kohale tuli tundus suht mõtetu.Nutisn taga kahte neegrit(Howard-James).Esimest korda Travist nähes mõtlesin küll andke minna.Novembrini annan küll aega atra seada uutele meestele.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

leedus mängu käinud vaatamas fännid võiksid rääkida natuke temast. selle saadud mängu aja jooksul nähtust.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jokic? aeglane ja lauas väga nõrk... tegelikult ta nagu 205 pikk tagamängija... ega see kolmene ka midagi erilist tal polnud.
Viimati muutis Oskar8, 07 Okt 2007, 21:19, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ta sai ju minimaalset mänguaega
Vasta