Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

rock-siauliai 1 lisaajal siis mäng hetkel rock võttis päris palju järgi 4. veerandil
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja rock kaotas esimesel lisaajal 90-96, päris palju närvikõdi sai, isegi bbl.net-ist vadates. Kahju natuke Rockist. Neil ainult 1 võit hetkel, see tuli kah raskelt Pirita vastu.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ütleme ausalt, seis pole hea Tartu klubide jaoks. Rockil Doronin ja Allingu arvatavsti nüüd pool-hooaega väljas. Fausto on ka Eesti liigas väga nõrk. Ning üldse, hetkel siis saldo 0:4 meie korvpalli klubide kahjuks.
Hinge ajab lausa valutama meie mannetus.
BBL lehel nüüd ka küsitlus, kes tuleb meistriks ning seal pole kumbagi meie klubi ära märgitud aga näiteks Barons jms. on. :(
Viimati muutis gametime, 09 Okt 2007, 21:00, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Vaatasin just seda Rytas-Kalev mängu ning Parmer oli koos Arbetiga selles mängus Kalevi parimad, kuigi jah väga palju tasemel mängujuhtimist seal polnud siis rünnakul võttis ta agressiivselt ette ning enamus juhtudel tegi ka ära.
Reedi ning Pelkici kaitse oli kohutav Rytase vastu. Travis ei saanud kuidagi lauda kätte ning kaitses liikus aeglaselt. Pelkic tegi kõvasti eksimusi kohavalikul. Ka Kanguri kaitse polnud just kiita, Eidson ning Jomantas viskasid oma enamus punktid just Kanguri vastu. Gregor oli seevastu hea kaitses.
Rünnakul jääb pall liialt ühe mehe kätte, nii ei saadagi tõhusaid kaugviske üritusi. Ainuke kolmene mis selles mängus tabas oli Arbeti hull vise, oma 7,5 meetri pealt kaitse vastu. Ja ausalt öeldes korralike positsioone ei suudetudki viskajatele mängida. Lisaks isiklikult tahaksin mina näha, et Kangur saaks post-up´is rohkem palli. Ta oskab ka hästi sööte jagada sealt. Kolmesejoone taga pole tal palliga suurt midagi teha kui kaitse kohavalikul ei eksi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kus sa seda mängu vaatasid?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Siauliai tagamängija Darius Pakamanis võib siirduda ACB meeskonda Valladolid Grupo Capitol.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

www.sport-scene.net´is on üleval terve mäng.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

gametime kirjutas:www.sport-scene.net´is on üleval terve mäng.
This site is invite only! Get invited by someone to access it! Äkki lased kuskile ülesse või invited mind :)
tont

Postitus Postitas tont »

Sooviks ka seda mängu näha. Ehk siis kas oleks tõesti võimalik, et see kuhugi mujale üles lastakse või keegi hea kodanik mulle kutse saadaks:)
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mul on 2 invite´i. Annan need ära aga need inimesed peavad siis omakorda ka teistele invite´d saatma, kes tahavad saidile ligipääsu.
Saadke ES´iga oma e-mailid mulle!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Invite saadetud kasutajatele volume ja tanel !
Usun, et iga uus kasutaja saab ühe kutse, nii, et kui on veel soovijaid, siis küsige nende kasutajate käest invite!
Viimati muutis gametime, 10 Okt 2007, 16:41, muudetud 1 kord kokku.
tont

Postitus Postitas tont »

krt....hiljaks jäin:)

aga kui kutse üle kellelgi, siis paluks aadressile j1234@hot.ee

tänud!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Keegi võiks mulle ka invite saata. Erasõnumis annan siis oma emaili.
Viimati muutis Demarr, 10 Okt 2007, 16:55, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

keegi võiks mind ka kutsega kostitada
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kle tanel ma saadan sulle oma e-maili, viitsid inviteda=?
Suletud