Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mul pole enam kahjuks invite, kuigi kui te foorumi veteranid oleksite teistega ühel ajal saatnud, siis oleksid kutsed teie.
Aga ootame veidi, kui need volume ja tanel end ära registreerivad, siis peavad nad teistele invite jagama. Kui nad seda ei tee, siis jäävad ehk nad isegi ilma oma õigustest. Nii, et jagage kindlasti!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ok ;)

ma veel räägiks nii palju, et muidugi kahju, et rock kaotas aga jh, sellest mis bbl kodukal toimus - selle kohta pole sõnu. Mingi barons, kelle me mullu kindlalt vöörsil alistasime on ka valikus ja kalevit pole, isegi ventspilsi oleksime peaagu alistand. Kohe näha, et asi käib Leedu käpa all, kes tahtis meist juba mõni aasta tagasi lahti saada "me oleme ju liiga nõrgad".
Viimati muutis greystone, 10 Okt 2007, 17:25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

gametime kirjutas:Invite saadetud kasutajatele volume ja tanel !
Usun, et iga uus kasutaja saab ühe kutse, nii, et kui on veel soovijaid, siis küsige nende kasutajate käest invite!
Nii mul asi tõmbab:) Aga kust ma selle invite saan et kellegile anda? Ma ei leia kuskilt...
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Vaata seal üleval nende kirjade all on üks kast. Kasti sees on sinu kasutajanimi ning muud andmed ning paksukirjana Invites left: Vajuta selle numbri peale mis seal taga on ning siis pead kellegi e-maili sinna kirjutama, kellele sa invite annad. Muidu palju sa invite said?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no ok, kuisa volume praegu online, siis ütleb et võid mind inviteda;) urm0@hot.ee on mu email :P
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

gametime kirjutas:Vaata seal üleval nende kirjade all on üks kast. Kasti sees on sinu kasutajanimi ning muud andmed ning paksukirjana Invites left: Vajuta selle numbri peale mis seal taga on ning siis pead kellegi e-maili sinna kirjutama, kellele sa invite annad. Muidu palju sa invite said?
Invites left: 0 Sorry, no invetes.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ära jama :o
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Ei tõsiselt ka mul on 0 invetes. Küsige selle taneli käest äkki juhtus ime ja ta sai.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

siis on sitasti...:P a no, vb tanelil on rohkem invitesi
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Juba usun. Ma kirjutasin seal paarile eestlasele, ehk neil on invite ning tulevad aitavad meid välja. Nii saingi ühelt kasutajalt kirja, kes annaks invited ära tõsistele meestele, kes jagaksid ise ka mänge mis ETV pealt tulevad ning hoiaksid ka ratiot.
Viimati muutis gametime, 10 Okt 2007, 17:55, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

novot, siis ma tõsine mees pole. :D:D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

investige mulle sõpsid:)
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

paluks väga invitesi, saadaksin ka ise kindlasti edasi, privage .
BC Kalev/Cramo
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ma olen juba 100x oma e-maili urm0@hot.ee pannud jne, loodetavasti keegi inviteb :D
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

seal on mingi systeem et sa pead enne seal hullult möllama kui sa saad kedagi juurde kutsuda. Mul ka 0 invite´i. Äkki kui keegi veel selle mängu tõmbab ja ma talle seedida saan sis saan neid mingeid punkte juurde. Kohe kui midagi tekib sis annan teada..
Suletud