BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [24.märts](BBL 1. veerandfinaal)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:Näe, lootsin juba, et kaotusel on positiivne külg ka - kallid foorumikaaslased ehk lõpetavad Rocki fännide sõimamise ja maakateks nimetamise - kuid kahjuks seda ei juhtunud.
Muidu osad Rocki fännid ei ole ise ka siin väga viisakad.
Mina ei leia et maakas sõimusõna olex,aga kes tahab võib seda sellena võtta.Minu arust on Tartu lihtsalt maakoht ja selline on lihtsalt minu arvamus ja ma arvan et mul on õigus seda Kalevi fännifoorumis avaldada.Aga kui mõni tartlane siia ära eksinud on ja võtab enda peale minu väite tõendamise valimatute roppuste läbi siis lasku käia:P.Aga teises mängus näitame neile Go KALEV!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

jh nagu ühes eelnevas kommentaaris mainiti, mängis visnapuu vucnici täna üle, linehanil lasti visata küll 19 punkti, aga kalevi kaitse suudeti edukalt lahti muukida :( ....ja lõpetuseks VABAVISKED!!!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kurat jälle need 6. koha maakad tulid hobusega ja sõitsid kalevist lihtsalt üle. Ja jälle see tsin. tõmbles seal, kuradi debiil. Närvi ajab siuke vaenu õhutamine mängus
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

täiesti p*rses , see leedu kohtunik oli täielik debiil, Tsin ka lõpus tuli mögisema. S::S:S
Totaalselt p*rses.
(hetke emotsioon)
Go Kalev Go :)
xzibit78
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Mär 2009, 21:09

Postitus Postitas xzibit78 »

Sai siis mängu kaua oodatud, kuid pettumus suur ning Kalevi poolt ikka väga kehv esitus.
Beard ja Doronin 5-e veaga väljas ja ikkagi ei suudetud ära suruda. Arbeti esitus koos teiste eestlastega oli ikka masendav v.a Kangur. Ei saagi aru miks tal mängida lasti nii palju, kaitses võibolla veel midagi aga rünnakul on igasuse kindluse, kui see üldse kunagi on olnud, minetanud.
Lydei ja Foxi vabakatst läks ka palju punkte kaotsi. Kui vaadata mõlema meeskonna mängijaid siis Kalev peaks olema selgelt üle, kahjuks see platsil ei kajastunud täna, loodetavasti laupäeval. Kritiseeriks ka Kalevi peatreenerit, kes nii tähtsaks mänguks ei suutnud meeskonda häälestada. Hooaja tähtsamaid mänge aga üks kehvemaid esitusi meeskonna poolt.
mister tonk
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Dets 2008, 16:27

Postitus Postitas mister tonk »

Küll see võit Tartust ära võetakse ja saab ühte põnevat korvpalli heitlust lisaks vaadata ,mis on iseenesest positiivne.Kahju on Arbetist kellel ei lähe enam ükski vise sisse ,eelmine hooaeg ta pommitas kolmeseid päris hästi.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

zero0 kirjutas:Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
vaata kui kaugel sisemaal nad on ja kui kaua peab sõitma et sinna saada. lauslollus.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
vaata kui kaugel sisemaal nad on ja kui kaua peab sõitma et sinna saada. lauslollus.
No jah, Saksamaal on siis näiteks siis München päris kolgas, asub veel kaugemal pealinnast ja veel rohkem sisemaal.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
vaata kui kaugel sisemaal nad on ja kui kaua peab sõitma et sinna saada. lauslollus.
Kas keegi käseb sul sinna minna siis, kui ei meeldi? Kaotaks äkki üldse siis KML ära ja looks Tallinna kossuliiga? Aga muidu tore, et sain Geograafia kohapealt targemaks, Maailm=Tallinn ning kõik muu on kolkakülad.
Viimati muutis Tartust, 24 Mär 2009, 21:36, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
vaata kui kaugel sisemaal nad on ja kui kaua peab sõitma et sinna saada. lauslollus.
Kas sa lähed sinna traktoriga, et kaua aega võtab? 2 tundi ei ole küll mingi näitaja.
Kuna Haapsalu on mere ääres, siis võib tõdeda, et Haapsalu on rohkem LINN kui Tartu sinu jutust.
Viimati muutis Patrik, 24 Mär 2009, 21:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mäng kaotati esimese veerandiga. :(
Mainida tuleks veel vilepartiid, mis oli ikka täiesti selline kuidas jumal juhatab, mõlemale poole. :S
Mis muud kui Tartus võita nüüd !
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Patrik kirjutas:
kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Tartu on maakoht? Oled kursis ehk, et Tartu on suuruselt teine linn Eestis. Lisaks on linnal päris pikk ajalugu. Mainimata ei saa jätta Eesti au ja uhkust Tartu Ülikooli. Mina ei loeks mitte kuidagi Tartut maakohaks.
vaata kui kaugel sisemaal nad on ja kui kaua peab sõitma et sinna saada. lauslollus.
Kas sa lähed sinna traktoriga, et kaua aega võtab? 2 tundi ei ole küll mingi näitaja.
Kuna Haapsalu on mere ääres, siis võib tõdeda, et Haapsalu on rohkem LINN kui Tartu sinu jutust.
Tõenäoliselt tema emme ja issi wolksvagen sõidab tartu pool päeva.
Tundub, et delfi puberteedid hakkavad ka siin vaikselt pead tõstma.
Oleks aeg suureks kasvada ja lõpetada see üksteise mõnitamine.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

FAKK.
mäng jäi kahe asja taha kinni:
1. ARBETIL on kombeks ennast iga aasta kevadel täis Si**uda
2. ei suudeta VABAVISKEID visata
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

no tra mis kalevil viga on et ei suuda otsustavaid mänge ära võita
palju rahvast ja piletihinnad olid nii kõrged
4 asja:
1 kohtunikud--- täitsa rocki poolt, mõni hea vile oli ka meie heaks aga põhiliselt ikka rocki heaks
2. lyde vabakad--no nii sitasti lihtsalt ei saa vabakaid visata
3. fännid--- 6000 inimesest üle 3000 oli rocki fännid. tallinnast on ikka neid nii palju
4. sanikidze--- tegi ise mängu ära, hästi mängis, viskas tähtsad vabakad sisse
ühesõnaga--- balti liiga on kalevi jaoks läbi
viies ka veel
arbet-- no vend ikka ei oska aasta lõpus mängida
Viimati muutis suvakas, 24 Mär 2009, 21:42, muudetud 1 kord kokku.
Suletud