Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

järsku ta lihtsalt ei oska mängida ?
Viimati muutis Raja, 24 Mär 2009, 23:14, muudetud 1 kord kokku.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

raudsik kirjutas:järsku on kevadväsimuse põhjuseks Laura?:)
ise pakun sama asja:)...
Samas see näitab venna iseloomu ka... hale memmekas
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Enamus Eesti korvpallurid on sellised.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Või nagu Salumets kommenteeris, et tema ei saanud aru Arbeti kasutamisest.
Eks Arbet oli eile ka jälle jah mannetu. Ka Keerles mängis halvasti. Eestlasest ainult Kangur teeb soliidselt tööd..
Eestlastelt on vaja suuremat panust!
Aga ei tea, mis Grexil viga on..
Fear the prophet!
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Gert Dorbek on tagasi Eestis ja treenib vana Piritaga ...
äkki annaks Arbetile kinga ja võtaks uue "noore talendi" satsi
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Postitus Postitas Maaster »

Gregori mannetuse põhjuseks võiks tegelikult just naise puudumise. Viskamine ju suht randmetöö :)
Aga järgmine aasta võiks tõesti kaaluda härra Pokla peale. Tundub hetkel olevat asjalikum kui Grex...
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

Pokla asjalikum? Võib olla, aga ei pruugi. Vaata või neid Triobeti poisse, kes challenges lammutasid hirmsat moodi, aga nüüd Zalgirises seda sära pole ja kohati jäävad nõrgakski.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Ärge nüüd muretsege kyll se Grex mängima hakkab ;)
Eelmine aasta oli samamoodi,et hooaja keskel oli mannetu aga kui hooaja lõpp hakkas saabuma oli Kalevi põhi punktiviskajaid ;)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Igatahes, Grex tuleb vahetusmeheks panna BBL mängu(de)s hooaja lõpuni!
Ma hindan BBL-i rohkem, kui KML-i ja selle pärast arvan ka, et pole vaja n-ö riskida. Las parem Keerles või Kriisa olla Grexi asemel algviisikus. Las vahetusest mees tuleb. Kui mängib hästi, siis on tore, kui ei siis lendab tagasi pingile!
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Las ma teen teile ülevaate Grexsist, tundub et osad lihtsalt ei tea teda.

Võtame eelmise hooaja, mees hooaja alguses säras pani ULEBis hullu ja BBLis hullu. Siis tuli räige mõõn, kes mäletab siis Matic ei lasknud teda isegi KML mängudes enam mängu. Siis mingi hetk leidis mees taas kindluse ja see kindlus kestis tal mingi selle hooaja keskpaigani. Mina lihtsalt arvan, et Grex on vormist väljas. Seda näitas eelmine hooaeg. ja mina süüdistaksin siin hoopis kehva vormiajastamist. Suvel peaks mees vormist väljas olema, mitte koondise eest särama, nagu ta seda suvel tegi. Minu arvamus.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

jyrgen kirjutas:Las ma teen teile ülevaate Grexsist, tundub et osad lihtsalt ei tea teda.

Võtame eelmise hooaja, mees hooaja alguses säras pani ULEBis hullu ja BBLis hullu. Siis tuli räige mõõn, kes mäletab siis Matic ei lasknud teda isegi KML mängudes enam mängu. Siis mingi hetk leidis mees taas kindluse ja see kindlus kestis tal mingi selle hooaja keskpaigani. Mina lihtsalt arvan, et Grex on vormist väljas. Seda näitas eelmine hooaeg. ja mina süüdistaksin siin hoopis kehva vormiajastamist. Suvel peaks mees vormist väljas olema, mitte koondise eest särama, nagu ta seda suvel tegi. Minu arvamus.
Millal ta koondises SÄRANUD on?
Minu meelest pole sellelle mehel enam koondisesse küll enam asja... vähe asjalikumaid nr 2-tesi ju küll võtta :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

See suvi ei säranud koondises ?? Minu meelest tema ja Kangur olid põhitegijad .?
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

YO kirjutas:
jyrgen kirjutas:Las ma teen teile ülevaate Grexsist, tundub et osad lihtsalt ei tea teda.

Võtame eelmise hooaja, mees hooaja alguses säras pani ULEBis hullu ja BBLis hullu. Siis tuli räige mõõn, kes mäletab siis Matic ei lasknud teda isegi KML mängudes enam mängu. Siis mingi hetk leidis mees taas kindluse ja see kindlus kestis tal mingi selle hooaja keskpaigani. Mina lihtsalt arvan, et Grex on vormist väljas. Seda näitas eelmine hooaeg. ja mina süüdistaksin siin hoopis kehva vormiajastamist. Suvel peaks mees vormist väljas olema, mitte koondise eest särama, nagu ta seda suvel tegi. Minu arvamus.
Millal ta koondises SÄRANUD on?
Minu meelest pole sellelle mehel enam koondisesse küll enam asja... vähe asjalikumaid nr 2-tesi ju küll võtta :)
Minu arvates oli see säramine klubis ka selline, et mängu alguses 1. veerandaeg tõi oma 6-8 punga ära ja siis ülejäänd mängu oli kadunud. Siis sa vaatasid küll valet koondist, liider punktide poolest oli Kullamäe ning Gregor tegi korra Makedoonia vastu hea mäng (18 sanga) 1 teine norm mäng oli ka,kus tõi 10, aga muud olid 3 punkti mängud. Kui viskekindlust kätte ei saa, siis asja ei ole, sorry aga nii see on.
Viimati muutis Tartust, 26 Mär 2009, 22:17, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Eelmine hooaeg viskas Makedoonia vastu 18 punkti. See ju väga hea tema kohta. Muidu jäi tal eelmisel hooajal koondise mängudes punkti skoor alla 10 kanti.keskmiselt.
Asja Grexil igatahes koondisesse on!
Fear the prophet!
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Kalev4ever kirjutas:Eelmine hooaeg viskas Makedoonia vastu 18 punkti. See ju väga hea tema kohta. Muidu jäi tal eelmisel hooajal koondise mängudes punkti skoor alla 10 kanti.keskmiselt.
Asja Grexil igatahes koondisesse on!
Mis ta teeb seal? Veepoisiks hakkab?

Tein, Dorbek, Kurbas, Kriisa, Pokla, on tast kindlasti paremad.
Viimati muutis YO, 26 Mär 2009, 22:52, muudetud 1 kord kokku.
Vasta