BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [28.märts](2. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:Ma ei kujuta ette ,milliste sõnadega me siin laupäeval pärast mängu teineteist sõimame ja kus kohast vigu hakkame otsima.
Seleta mulle ära ,et kui sa iga mängu tulemust ette tead ja tead et Kalev kaotab kõik mängud mis lõbus sul siis üldse korvpalli vaadata on?Äkki hakkad hoopis ennustajaks?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

KalevForever kirjutas:
spartaklane kirjutas:Ma ei kujuta ette ,milliste sõnadega me siin laupäeval pärast mängu teineteist sõimame ja kus kohast vigu hakkame otsima.
Seleta mulle ära ,et kui sa iga mängu tulemust ette tead ja tead et Kalev kaotab kõik mängud mis lõbus sul siis üldse korvpalli vaadata on?Äkki hakkad hoopis ennustajaks?
ta oli siin foorumi algusaegadel paljude asjade suhtes negatiivne ja siis tast sai selle foorumi ''pessimist'' ja nüüd ta lihtsalt elu eest hoiab seda rolli... selle venna postitused ei ole ammu enam tõsiselt võetavad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Selle mängu peab lihtsalt ära võtma!!!
Ülikahju oleks, kui kalevi peaks mingil kombel mitte final fouri saama, terve hooaeg on pmst oldud rockist eespool tabelis ja nüüd oleks see väga valus. :/
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Selle mängu peab lihtsalt ära võtma!!!
Ülikahju oleks, kui kalevi peaks mingil kombel mitte final fouri saama, terve hooaeg on pmst oldud rockist eespool tabelis ja nüüd oleks see väga valus. :/
Mulle tundub, et seda "peab" sündroomi ei põe mitte ainult fännid (kes muidugi peavadki seda tegema), vaid just Cramo mängijad. Kramp on sees, ja tehakse kõike vägisi, nüüd veel selg vastu seina ka. Rock mängis vabamalt, aga ka loovamalt. Siiski oli mäng tasavägine, kui Cramo suudab kaitses Tartu alla 70 p hoida ja vabaviskeid 75 % tabada, siis läheb otsustavaks mänguks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

konso kirjutas:
nojah kirjutas:Ma usun, et ühe tagamängijaga läheb Tsini-Teini vastu raskeks. Pigem siis juba Kriisa kohe sisse tuua. Kusjuures Ventspilsi vastu algkoosseis linehan-kriisa-kangur-keerles-fox toimis päris hästi. Samas kui eilne koosseis lasi kohe alguses otsustava vahe sisse teha ja peasüüdlased vast olidki Arbet ja Lyde. Võiks ju hoopis vastupidi kavaldada, et alguses Lyde välja jätta, lasta Beardil Foxi järel joosta ja ennast väsitada ning siis Lyde juba kergekaalulisemate Taltsi või Paade vastu sisse tuua.
Miks sa arvad, et Visnapuu siis Beardi asemel teist grusiini sisse ei pane??? Algviisik ju pannakse enne mängu paberile ja antakse laua kätte ning see info on ju saadaval
Väga võimalik. Aga samas võibolla on just kasulik, kui Tanoka kohe ei alusta. Ei teagi, kui hea ta pingilt tulles üldse on... Aga Kriisat Arbetile algviisikus eelistaksin ma küll, juba eilse mängu alguses olin kergelt pettunud, et teda seal ei olnud. Mitte, et ma suur Kriisa talendi austaja hetkel oleksin, olen temaga sellel hooajal küll ja küll kurjustanud aga see Arbeti alavorm pole sugugi üleöö tulnud ja kõige kogenumat meest alavormis "igavese noore" asemel eelistada poleks sugugi vale. Aga noh mis siin targutada, treener teab kõige paremini kes alustama on kõige õigemad.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Esimeses mängus oli Kalevi mängijatel play-off`i kramp selgelt näha, usun, et laupäeval see enam nii suur ei ole. Loodame võitu, et seeria jätkuks juba Tallinnas
Viimati muutis Ruutu, 25 Mär 2009, 21:44, muudetud 1 kord kokku.
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

nojah kirjutas:
konso kirjutas:
nojah kirjutas:Ma usun, et ühe tagamängijaga läheb Tsini-Teini vastu raskeks. Pigem siis juba Kriisa kohe sisse tuua. Kusjuures Ventspilsi vastu algkoosseis linehan-kriisa-kangur-keerles-fox toimis päris hästi. Samas kui eilne koosseis lasi kohe alguses otsustava vahe sisse teha ja peasüüdlased vast olidki Arbet ja Lyde. Võiks ju hoopis vastupidi kavaldada, et alguses Lyde välja jätta, lasta Beardil Foxi järel joosta ja ennast väsitada ning siis Lyde juba kergekaalulisemate Taltsi või Paade vastu sisse tuua.
Miks sa arvad, et Visnapuu siis Beardi asemel teist grusiini sisse ei pane??? Algviisik ju pannakse enne mängu paberile ja antakse laua kätte ning see info on ju saadaval
Väga võimalik. Aga samas võibolla on just kasulik, kui Tanoka kohe ei alusta. Ei teagi, kui hea ta pingilt tulles üldse on... Aga Kriisat Arbetile algviisikus eelistaksin ma küll, juba eilse mängu alguses olin kergelt pettunud, et teda seal ei olnud. Mitte, et ma suur Kriisa talendi austaja hetkel oleksin, olen temaga sellel hooajal küll ja küll kurjustanud aga see Arbeti alavorm pole sugugi üleöö tulnud ja kõige kogenumat meest alavormis "igavese noore" asemel eelistada poleks sugugi vale. Aga noh mis siin targutada, treener teab kõige paremini kes alustama on kõige õigemad.
Usun, et Beardil pole vahet kas ta on algviisikus või ei, kogemused maksavad. Arbeti ja Kriisa kohapealt jutt jumala õige
Rock forever
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Rock ei tohi võita, see pole Eesti korvpallile kasulik! Kuid kardan, et läheb teisiti.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kalev peab kohustusliku võidu ära võtma kui midagi ilusat saavutada tahetakse :)
Loodame kõike paremat ja loodame ,et mehed üle ei keeks ja mingeid lollusi tegema ei hakkaks :)
Kui korralikult kaitses rabatakse ja visked sisse pannakse(eriti vabavisked) ja muidu ka hästi mängitakse siis võit vägagi võimalik :)
Kalev Kalev Kalev !!!
Edu mehed !!!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Mul on terve tänane päev olnud selline hea tunne, et homme tuleb võit !!!
Rahule saab jääd ainult võiduga, väga valus oleks kaotada, TEEME ÄRA ! :)
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Tuleb võit, usun, et nüüd meestel kindel siht ees ja tahtmine tõestada, loodame, et ei unustada meeskonna mängu ja meie tähtsamat poolt-KAITSE
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Egert kirjutas:Mul on terve tänane päev olnud selline hea tunne, et homme tuleb võit !!!
Rahule saab jääd ainult võiduga, väga valus oleks kaotada, TEEME ÄRA ! :)
Se oleks väga väga väga valus kui kaotus tuleks ! ! !
Kalev ju super hooaja teinud ja kui Rock edasi saaks siis...
Kalev väärib tiitlit kui seda mitte siis medalit kindlasti :):/:P
joosefina
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 27 Mär 2009, 17:19

Postitus Postitas joosefina »

Kui Kalev ei võida siis on täiesti ****is .Aga kui võidab siis kolmas mäng tuleb kaa:/
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

xzibit78
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Mär 2009, 21:09

Postitus Postitas xzibit78 »

Varraku kommentaar, et meil on selg vastu seina ja pole midagi kaotada on suht loll jutt. Hooaja tähtsaim mäng ja meil pole midagi kaotada??!!!
Kaotada on see, et me ei pääse BBL-i final fouri, pluss psühholoogiiselt n.ö "tartu sündroom" mõnes mehes veel süveneb.

Loodan, et võit ikka tuleb ära!!
Suletud