Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Minu jaoks on probleemne tagaliini mäng. Kriisa ja Tein on selle hooaja põhjal mitu astet karjääri allakäigu trepil astunud. Arbet on ebastabiilne. Tanel Sokk pole saanud piisavalt mänguaega, et näidata tegelikult mis seisus ta on ning kas arengut on toimunud. Koondise mängud annavad sellele vastuse. Timmu ja Lepiku kohta on raske midagi öelda.
Pikkade seis pole ka eriliselt paremaks läinud, pead on tõstnud vaid Toome, kasuks võiks tulla ka Keerles. Eks seda ole veel näha mis nende "tõeliste" tsentrite seisukord ja motivatsioon on (Ärm, Allingu, Makke, Müür). Aga põhikoormat arvatavasti peavad korviall ikkagi kandma Talts ja Kangur.
Minu jaoks ei paista seis hea aga loodame parimat.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Eks Ten Simmu Tokk peab põhimängujuhtmeks hakkama... Ning tuleb loota, et Arbet ja Tein oma normaalsele tasemele tagasi jõuavad... muidu on küll veidi niru. Üldiselt on mul Kerdest kahju veidi...
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

ei tea mida sellest Müürist veel loota? poiss pole enam varsti aasta otsa trennigi teind :lol:
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Ma tahaks põhi point guardi kohal pigem Tanel Sokku näha ikka. Vend ikka paneb seljapõrkest audi sööte ja buzzer beatereid jms.. õige vend on:D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Sokkul oli siis lihtsalt hea päev ja tegi hiigelmängu, muidu ta mängib ikka tagasihoidlikumalt.

Ja Müürist pole mitte muhvigi loota. Las tegeleb oma pokkeriga edasi.

Ise loodaks, et Keerles hakkaks koondise eest hästi mängima. Eelmine hooaeg sai ta küll väga vähe mänguaega ja ega mängki tal kõige parem polnud..
Fear the prophet!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

ma ootan millal noorem Sokk koondisesse saab. julgen öelda et ta isegi natukene parem kui Tanel
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

väike-tamma kirjutas:ma ootan millal noorem Sokk koondisesse saab. julgen öelda et ta isegi natukene parem kui Tanel
Mind hirmsalt häirivad need väikese Soku ``christianoronaldolik`` nutunägu ja ``gertdorbeklikud`` peanõksud.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Patrioot kirjutas:
väike-tamma kirjutas:ma ootan millal noorem Sokk koondisesse saab. julgen öelda et ta isegi natukene parem kui Tanel
Mind hirmsalt häirivad need väikese Soku ``christianoronaldolik`` nutunägu ja ``gertdorbeklikud`` peanõksud.
kõiki häirivad aga kuidagi peab proovima neid vigu ju välja meelitada. ega ma ise kasutan ka neid peanõkse vahest. olen kindel et kui sina mängid kasutad sina ka
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kindlasti ei ole Timmu veel parem kui Tanel.

Ja Keerlest ei valitud otsustavateks mängudeks isegi mitte konndisesse :S Doroninist igal juhul etem vend.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Oskar8 kirjutas:Kindlasti ei ole Timmu veel parem kui Tanel.

Ja Keerlest ei valitud otsustavateks mängudeks isegi mitte konndisesse :S Doroninist igal juhul etem vend.
Julgen kahelda(teise väite puhul). Põhimängujuhina ma eelistaks Kriisat, sest ta on rohkem selline kiire mängu vileleja ning minu arust see Taneli aeglane mäng eriti ei sobi meile. Tal ju see vana Soku süsteem, et teema pika rünnaku ning viimasel sekundil hädavise/vise.
Viimati muutis Tartust, 10 Apr 2009, 15:08, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Oskar8 kirjutas:Kindlasti ei ole Timmu veel parem kui Tanel.

Ja Keerlest ei valitud otsustavateks mängudeks isegi mitte konndisesse :S Doroninist igal juhul etem vend.
Minu arvates on Doronin ja Keerles suht võrdsed. Ei oska nüüd ühte teisele küll eelistada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Minu arvates on Keerles tsipa parem, eriti meeldib tema kohatine enesekindlus...aga mõlemat iseloomustab hästi sõna EBASTABIILSUS.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

greystone kirjutas:Minu arvates on Keerles tsipa parem, eriti meeldib tema kohatine enesekindlus...aga mõlemat iseloomustab hästi sõna EBASTABIILSUS.
võrreldes Doroniniga on Keerles sel aastal kindlamalt mänginud aga PF koha peal oleks Keerles väga vajalik valik

PG: Tanel Sokk/Kriisa
SG:Tein/Kullamäe/Arbet
SF/ Kangur/Doronin/Dorbek
PF: Keerles/Talts/Müürsepp?
C: Toome/Makke/Veski

+ koondise laagrisse kutsuks ma kindlasti veel S.T. Soku ja isegi Kurbase, kui Müürist mängumeest ei tule siis nihutaks Kanguri PF peale ja SF kutsuks Vene
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Keda Dorbekut sa SF-i peal mõtled Erikut? Kui teda siis tema kohe kindlasti pole koondise mees ja Gert Dorbek on kindlasti SG. Lisaks kas jätsid Kikerpilli meelega välja ja nt Venest on praegu eestis ka paremaid mehi vast võtta kuigi noh koondise laagrisse võib ta ju kutsuda.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kui allingu mingi imega peaks terveks saama, siis kindlasti parem, kui Makke ja Veski. Toomega võrrelda ei oska.

Teeks oma valiku ka siis.

PG: Tanel Sokk/Kriisa/Timmu
SG:Tein/Kullamäe/Arbet
SF/ Kangur/Doronin/Kikerpill
PF: Keerles/Talts/Viiask
C: Allingu(juhul kui äkki terveks peaks saama)/Makke/Toome
Viimati muutis Tartust, 10 Apr 2009, 16:11, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta