Kalev vs ASK Riia

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

http://www.vikerraadio.ee/index.php?lan ... ain_id=121

kliki Windows media peale, see on seal 48k kõrval, ülevalpool :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kurat tuleb ikka kaotus, vahe juba 13 p!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

krt, nii kahju.
neljanda veerandi algul oli kõik veel võimalik . Kahju aga tugevam ikkagi võitis täna,kangurist jäi vajaka kindlasti, aga noh mis teha. Pole hullu elu läheb edasi.
motherfcuker

Postitus Postitas motherfcuker »

Kurat sellise meeskonnaga pole Balti Liigas küll midagi teha. Reed on nagu hale vari eelmise aasta vormist, Parmer on tüüpiline Kalevi neeger, vahel lähvad ulmelised visked ja vahel ei suuda mitte midagi peale hakata, eriti kui mäng ei klapi.
Kalevil oli Kangur puudu, okei, aga ASK'l oli Millage puudu, nii et täiskoosseisudega mängides oleks pakk vahest veel suurem tulnud. Sokk on kohutavalt kahvatu. Pelkic oli enamvähem okei täna..aga jah eks näis, kuidas ASK edasi mängib...ei usu et nad Rytase/Zalgirise tasemel on, aga ma küll kahtlen kas siukeste losside peale on vaja minna suurhalli raha raiskama:(
Fänn

Postitus Postitas Fänn »

kolm veerandit oli ilus...peale seda katastroof. Mängu tulemust ennustades panin siis 1 punktiga mööda....
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ytlex et ma näen kyll kalevis täiesti potentsiaali. Parmer oli minu arust suht hea täna. Pelkic oli ka väga hea. Kangur oli puudu, mis on väga oluline puudus kalevil. Reedil juhtus ka halb päev olema. aga ses suhtes et ma ei oleks nii pessimistlik. Oluline ei ole ju siiski see kes hooaja alguses võidab vaid see kes suudab playoffis hea olla. Usun et kalev sinna ikka jõuab, sest Valmierast, Klaipedast peaks kindlasti jagu saama.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

ASK suured mängisid korvi alla eesotsas Reedi ja teised pikad ikka vabalt yle, alles 3 veerandajal hakkasid väiksed centritelt nokkima palli. Valtersi hullud ikkagi murdsid kalevi
BC Kalev/Cramo
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

3 veerandit super mäng. Mängu tulemus ei peegelda yldse mängu ise, Kalev võitles vapralt, Pelkicilt 3 donki, ilus mäng olen tglt suht rahul, aga lõpp...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

jyrgen kirjutas:3 veerandit super mäng. Mängu tulemus ei peegelda yldse mängu ise, Kalev võitles vapralt, Pelkicilt 3 donki, ilus mäng olen tglt suht rahul, aga lõpp...
ma ise arvan kah et tulemus on petlik,sest tuli ju langemine 4 veerandi keskel alles. muidu oli üsna hea vast ikka.kas keegi filmis kah äkki mängu? võiks teha mingi kokkuvõtte vms või siis uppida kuhugi
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Miks siis täna Nate ei mänginud ja ega sellest Jokichist kasu küll vist pole ja ma vaatan, et Reed ei ole veel vormis või hakkabki mehel tase langema isegi lauapalle ei võtnud täna s*ttagi
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Rahu reedi suhtes.Nojah samas üsna loogiline on jah et ei olda ta mänguga rahul sest kõik harjunud et mees viskab alati kuskil 20 pts.Kui ma ei eks siis ta pole vist kalevi särgis kunagi nii vähe punkte visanud :D
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

See oli Reedi poolt esimene mäng BBL-is kus ta pole visanud kahekohalist arvu punkte :)
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ma arvan et kyll ta jälle vormi saab. hooaja algus ja uued mehed ka meeskonnas. Mängujuht on ka uus ju. Pall jõuab ka talle võibolla harjumatult. Harjuvad ära ja hooaja lõpu poole kyll ta jälle lammutama hakkab. Loodame et saab talle sellex hooajax mingigi vahetuse ka, sest KML-i finaalides tundus Reed kyll suht väsinud eelmine hooaeg.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Postitus Postitas Akira »

Vaatasin mängu ja ei ütleks et ta halvasti mängis .. lihtsalt vastaste pikad võtsid ta seal kamba peale korralikult kinni ning ülejäänud Kalevi mehed ei saanud talle ka korralikult palli kätte anda. Kuid peamist kaotuse põhjust tuleb otsida sellest et ei suudetud vastast korvi all blokeerida ning oma kaitselauda maha võtta. Kuigi üldstatistika näitab et Kalev sai lauapalle rohkem siis tegelik pilt oli hoopis vastupidine. Enamus lauapalle mis Kalev kätte sai olid pärast möödavisatud vabaviskeid ning esimese poolaja rohkeid kolmeseid. Kuid tänane mäng platsi äärest vaadatuna näitas selgelt et pikkuses ja jõus jääme korviall täielikult hätta.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah väga valusad olid 2 3p viset, kus nagu laud oli juba meie k2es, aga ASK sai ikka omale söötis välja ja kolme, need olid valusad
Suletud