Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Cleveland-Detroit : Cavs
Boston-Chicago : Bulls ;)
Orlando-Philadelphia : Magic
Atlanta-Miami : Miami
Los Angeles-Utah : Lakers
Denver-New Orleans : Denver
San Antonio-Dallas : Dallas
Portland-Houston : Portland

ühtegi 4-0 mängu ei tule.

MVP - James saab, aga tegelikult auhinna nimejärgi peaks selle auhinna saama Wade
ROY - Rose & Majo koos. Oleks õiglane vähemalt. see oleks siis vist teinekord anda kahele korraga.
Def - Howard
6th man - Terry
Most improved - Devin Harris
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ennem jäi panemata.
Most Improved player:Danny Granger
Sixth man of the year:Jason Terry
YNWA
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

hans kirjutas:Playoffide mängud hakkavad väga imelikul ajal!
miks imelikul ajal? seal maal dikteerib televisioon suht kõike, sellepärast ongi sellised ajad :D üks saab läbi, siis saab kohe teist vaatama ju hakata:D
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

seda jah, et televisioon dikteerib(nad siiski peavad kõikidest mängudest ülekande tegema)

näiteks üks mäng nende aja järgi 12.30 PM ET<---meie aja järgi 7.30 (järgmisel)hommikul
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

juuksed kirjutas:Garnetti just väga taga ei igatse....loodan, et Boston saab pähe.
Ise hoian pöialt Lakersile, sest New Jersey on väljas.
Minu masti suhtumine, kui jätta välja see Lakersi osa ja asendada Clevelandiga :)

Aga kes siin LeaguePassi kasutavad, rääkige kuidas teil kvaliteediga lood on? Mul on ikka väga tihti üsna sitt pilt ja bufferdab. Iga kord kui uus mäng lahti teha, veab see mingeid kuubikuid järel kuni ma korra ekraanil resolutsiooni vahetan. Tõprad customer supportis on mu kirja, et igakuine automaatne maksmine tühistada ka ignoreerinud. Nüüd on playoff tulemas. Peab vist uue maksmise korraldama, aga seda HD versiooni ei julge küll võtta, sest ilmselt Elioni internetiga seda välja ei mängi.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tean, et mul oleks lihtsam minna NBA lehelt otsima aga palju see LeaguePass maksab muidu ?
Play-offide ajal kuluks selline asi küll ära :)
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

Alan kirjutas:
juuksed kirjutas:Garnetti just väga taga ei igatse....loodan, et Boston saab pähe.
Ise hoian pöialt Lakersile, sest New Jersey on väljas.
Minu masti suhtumine, kui jätta välja see Lakersi osa ja asendada Clevelandiga :)

Aga kes siin LeaguePassi kasutavad, rääkige kuidas teil kvaliteediga lood on? Mul on ikka väga tihti üsna sitt pilt ja bufferdab. Iga kord kui uus mäng lahti teha, veab see mingeid kuubikuid järel kuni ma korra ekraanil resolutsiooni vahetan. Tõprad customer supportis on mu kirja, et igakuine automaatne maksmine tühistada ka ignoreerinud. Nüüd on playoff tulemas. Peab vist uue maksmise korraldama, aga seda HD versiooni ei julge küll võtta, sest ilmselt Elioni internetiga seda välja ei mängi.
mul oli leagupass,

kvalliteet on normaalne, aga kogu aeg funkas, et ilusat järjestikkust pilti polnud
mõned teised striimid ( justin.tv'st ja jms) on enamasti paremad
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

TDK kirjutas:Tean, et mul oleks lihtsam minna NBA lehelt otsima aga palju see LeaguePass maksab muidu ?
Play-offide ajal kuluks selline asi küll ära :)
Playoffide vaatamine : 29,95 doltsi tavalise kvaliteediga, aga HD's 39,95.
http://ilp.nba.com/
Viimati muutis Madis, 17 Apr 2009, 18:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

Ilmselt on isegi mõttekam ja odavam vaadata programmidega nagu Sopcast, TvAnts jne. On tasuta ja üldiselt saab suhteliselt normaalse kvaliteediga mängud.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

kasutaja123 kirjutas:Ilmselt on isegi mõttekam ja odavam vaadata programmidega nagu Sopcast, TvAnts jne. On tasuta ja üldiselt saab suhteliselt normaalse kvaliteediga mängud.
Ma vaatan koguaeg sopcastiga.Seal suht hea kvaliteet ka.
Mike
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 09 Juul 2008, 18:37

Postitus Postitas Mike »

kui võtta asja õiglaselt, siis MVP saab olla ainult üks mängija. Wade
cavsil on sitta kanti mängumehi, kes võtavad lebronilt vahel koorma enda kanda
aga kes on heatis. beasley, kellest loodeti palju enamat? haslem ühe oma kehveima hooajaga? Chlamers ja O,Neal?
kui Wade ei valitaks MVP-ks, siis jääb kogu sellest asjast sitamaik suhu

E: siin mõned postitajad pakkusid Most Improved Player-Mo Willimas
et nagu miks? Eelmise hooajaga võrreldes peaaegu sama keskmine punktisaak, keskmine söötude arv langenud 2 võrra. areng missugune
ise pakuks, et Brandon Roy võiks olla üks kandidaate ja samuti devin harris

Kui vandenõu teoreetikuid uskuda, siis kogu NBA juhtimine on ühe mehe käe all, ning tema keelab, käseb, poob ja laseb
juhul kui vandenõu teoreetikutel on õigus, siis pushitakse see aasta meistriks cavs
Viimati muutis Mike, 18 Apr 2009, 02:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

Okei, täna algavad siis playoffid. Eesti aja järgi kell 19.30 on Celtics-Bulls, 22.00 on Cavs-Pistons, edasi kell 3 öösel Spurs-Mavs, 5.30 Blazers-Rockets

Minu arvates on põnevaim vastasseis Spurs-Mavs, sest Mavsil on hetkel päris hea hoog sees ning kindlasti võtavad nad vähemalt kodus mõne mängu ära.

edit: Celtics-Bulls algab siiski 19.30, mitte 7.30 hommikul. My bad!:D
Viimati muutis kasutaja123, 18 Apr 2009, 17:10, muudetud 1 kord kokku.
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

kasutaja123 kirjutas:Okei, täna algavad siis playoffid. Eesti aja järgi kell 22.00 on Cavs-Pistons, edasi kell 3 öösel Spurs-Mavs, 5.30 Blazers-Rockets ja 7.30 hommikul(!) Celtics-Bulls.

Minu arvates on põnevaim vastasseis Spurs-Mavs, sest Mavsil on hetkel päris hea hoog sees ning kindlasti võtavad nad vähemalt kodus mõne mängu ära.
Kas Celtics vs Bulls ei hakka täna õhtul Eesti ajajärgi 19:30?

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... basketball

Parandage, kui ma eksin.
Pilt
Pilt
Pilt
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

juuksed kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Okei, täna algavad siis playoffid. Eesti aja järgi kell 22.00 on Cavs-Pistons, edasi kell 3 öösel Spurs-Mavs, 5.30 Blazers-Rockets ja 7.30 hommikul(!) Celtics-Bulls.

Minu arvates on põnevaim vastasseis Spurs-Mavs, sest Mavsil on hetkel päris hea hoog sees ning kindlasti võtavad nad vähemalt kodus mõne mängu ära.
Kas Celtics vs Bulls ei hakka täna õhtul Eesti ajajärgi 19:30?

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... basketball

Parandage, kui ma eksin.
Eksid, Nba.com järgi hakkab 7:30 ja seal kindlasti täpsem info.
(Y)
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Võiksite kasutada ka time zone konverterit :) http://www.timezoneconverter.com/cgi-bin/tzc.tzc
Vasta