BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Methodman90
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 02 Veebr 2009, 16:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Methodman90 »

mäng läks nii nagu arvata oligi, aga rocki poolt üllatavalt hea mäng
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

pebeetu kirjutas:ROCK on lihtsalt masendav,lodevad ja äbarikud mängijad..eriti mõtTetu mees see Talts.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

vähemalt au jäi alles ja pakki ei tulnud :P
Viimati muutis converse, 24 Apr 2009, 21:01, muudetud 1 kord kokku.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

kalevcramo kirjutas:haha rockil on kellad. Kus ma küll teadsin. Millegipärast pole üldse kahju et kaotati.
karake mulle nüüd kraesse. Ma tunnen sellist rahulolu. Et mul oli kuuaega tagasi õigus et rock ei saavuta s*ttagi.
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

ma ütlesin et zalgiris võidab
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Gallacher kirjutas:
kalevcramo kirjutas:haha rockil on kellad. Kus ma küll teadsin. Millegipärast pole üldse kahju et kaotati.
karake mulle nüüd kraesse. Ma tunnen sellist rahulolu. Et mul oli kuuaega tagasi õigus et rock ei saavuta s*ttagi.
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
rockil on vastupanna kaks aastat järjest f4-i jõudmine...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Gallacher kirjutas:
kalevcramo kirjutas:haha rockil on kellad. Kus ma küll teadsin. Millegipärast pole üldse kahju et kaotati.
karake mulle nüüd kraesse. Ma tunnen sellist rahulolu. Et mul oli kuuaega tagasi õigus et rock ei saavuta s*ttagi.
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
??????????????????????????????????????????
Kus sa elad, mees?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Hell yea !! Ära tuli poisid :)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:
Gallacher kirjutas:
kalevcramo kirjutas:haha rockil on kellad. Kus ma küll teadsin. Millegipärast pole üldse kahju et kaotati.
karake mulle nüüd kraesse. Ma tunnen sellist rahulolu. Et mul oli kuuaega tagasi õigus et rock ei saavuta s*ttagi.
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
??????????????????????????????????????????
Kus sa elad, mees?
Sulle iroonia vist ikka kohale ei jõua.
Aga mängust,siis just selline tulemus mis tulema pidigi.Go ASK!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Nagu Tein ütles, 28-29 minutit dikteeriti mängutempot ja kõike muud ja siis läks käest ära.
Ning nagu Salumets ütles, et sellise visketabavuse juures, mis Žalgirisel oli, on raske neid võita ükskõik millisel võistkonnal.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

zero0 kirjutas:
Gallacher kirjutas:
kalevcramo kirjutas:haha rockil on kellad. Kus ma küll teadsin. Millegipärast pole üldse kahju et kaotati.
karake mulle nüüd kraesse. Ma tunnen sellist rahulolu. Et mul oli kuuaega tagasi õigus et rock ei saavuta s*ttagi.
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
??????????????????????????????????????????
Kus sa elad, mees?
KalevForever küll ütles sisuliselt sama aga pikatoimelistele kordan ka omalt poolt: see lause oli tõesti iroonia, mis sai inspiratsiooni mõne lollpea kommentaarist.
Mis aga mängu puutub, siis Rocki poolt korralik mäng aga tasemevahe lõi siiski kokkuvõttes välja. Taaskord sai mõelda Teini fenomenile- no mille kuradi pärast ta hooaja keskel niimoodi ei mängi?!
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Vastus on ju ammu teada: EI VIITSI :p
Aga tõsiselt, mis ta siis täna niiväga erilist tegi? Okei, Viskas vabalt kohalt kolmesed sisse, mis ta enamasti mööda viskab. Paaril korral shokeeris Zalgirist sellega, et mees, kes mitte kunagi korvi poole ei vaata, nüüd järsku purjetas korvi alla ja viskas mingi veidra haagi imekombel ära.
Lõpuks Tein väsis, nagu igas mängus (koloriitne näide vabalt kohalt möödavisatud kolmene Bologna Virtuse vastu viimasel minutil) ja Rock sai lutti. Üsna tüüpiline Teini meeskonna saatus.

Mis veel mängu puutub, siis mõneks ajaks saavutatud eduseis Zalgirise vastu ei ole mingit kõvatamist ja "väärikaks vastupanuks" nimetamist väärt, üleeelmise aasta suht nõrk Kalev juhtis Burlacu vedamisel ühes mängus Zalgirise vastu kodus poolajaks 12ga ja sai lõpuks sama suurelt lutti.
Rockil puudus igasugune shanss, nagu ka Salumets märkis, vaimselt oli Zalgiris koguaeg üle. see ei olnd viimasel minutil kaotatud mäng nagu Ventspilsi või Virtusega.
Viimati muutis Mr. Aff, 24 Apr 2009, 22:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Vastus on ju ammu teada: EI VIITSI :p
Aga tõsiselt, mis ta siis täna niiväga erilist tegi? Okei, Viskas vabalt kohalt kolmesed sisse, mis ta enamasti mööda viskab. Paaril korral shokeeris Zalgirist sellega, et mees, kes mitte kunagi korvi poole ei vaata, nüüd järsku purjetas korvi alla ja viskas mingi veidra haagi imekombel ära.
Lõpuks Tein väsis, nagu igas mängus (koloriitne näide vabalt kohalt möödavisatud kolmene Bologna Virtuse vastu viimasel minutil) ja Rock sai lutti. Üsna tüüpiline Teini meeskonna saatus.

Mis veel mängu puutub, siis mõneks ajaks saavutatud eduseis Zalgirise vastu ei ole mingit kõvatamist ja "väärikaks vastupanuks" nimetamist väärt, üleeelmise aasta suht nõrk Kalev juhtis Burlacu vedamisel ühes mängus Zalgirise vastu kodus poolajaks 12ga ja sai lõpuks sama suurelt lutti.
Rockil puudus igasugune shanss, nagu ka Salumets märkis, vaimselt oli Zalgiris koguaeg üle. see ei olnd viimasel minutil kaotatud mäng nagu Ventspilsi või Virtusega.
Sul on sellised korvpallialased teadmised, et võiksid neid lausa Teaduste Akadeemiale esitada. Tein oli ilmselgelt selle mängu parim. Ta võitles hingega, teistes seda ei näinud! Lisaks viskas ta oma puntkid ära ja andis palju resultatiivseid sööte.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Jah, omanda ka mõned teadmised. Loomulikult Tein võitles hingega, sest varsti on lootust uuele miljonilepingule ja siis saab kogu hooaja uuesti niisama luuserdada.
zero0 kirjutas:Sul on sellised korvpallialased teadmised, et võiksid neid lausa Teaduste Akadeemiale esitada. Tein oli ilmselgelt selle mängu parim. Ta võitles hingega, teistes seda ei näinud! Lisaks viskas ta oma puntkid ära ja andis palju resultatiivseid sööte.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Jah, omanda ka mõned teadmised. Loomulikult Tein võitles hingega, sest varsti on lootust uuele miljonilepingule ja siis saab kogu hooaja uuesti niisama luuserdada.
zero0 kirjutas:Sul on sellised korvpallialased teadmised, et võiksid neid lausa Teaduste Akadeemiale esitada. Tein oli ilmselgelt selle mängu parim. Ta võitles hingega, teistes seda ei näinud! Lisaks viskas ta oma puntkid ära ja andis palju resultatiivseid sööte.
Sa tõesti väärid oma nime. Minu meelest on positiivne, et suudab end tähtsateks mängudeks end vormi häälestada. Samuti suutis ta end nii mõneski mängus tänavusel hooajal näidata. Ja Eesti Meistrivõistluste finaalid on veel tulemas, usu mind, ta kujuneb ka seal Rocki üheks põhitegijaks.

Ahjaa, minu meelest sa olid veel Kalevi-vastane ka, see tõstatab küsimuse: keda sa pooldad siis?
Suletud