BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ma pooldan seda, et sinusuguseid üldsõnalisi sisutuid nulle maailmas vähem eksisteeriks.
zero0 kirjutas:Ahjaa, minu meelest sa olid veel Kalevi-vastane ka, see tõstatab küsimuse: keda sa pooldad siis?
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Mr. Aff kirjutas:Ma pooldan seda, et sinusuguseid üldsõnalisi sisutuid nulle maailmas vähem eksisteeriks.
zero0 kirjutas:Ahjaa, minu meelest sa olid veel Kalevi-vastane ka, see tõstatab küsimuse: keda sa pooldad siis?
Kuule aff ole juba ükskord vait, sa ajad nii debiilselt mõttetut pas*a
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Ma pooldan seda, et sinusuguseid üldsõnalisi sisutuid nulle maailmas vähem eksisteeriks.
zero0 kirjutas:Ahjaa, minu meelest sa olid veel Kalevi-vastane ka, see tõstatab küsimuse: keda sa pooldad siis?
Sisutu null? Vähemalt ma ei tegele meie riigi kahe tugeva korvpalliklubi materdamisega kogu aeg. Mida sina suurt oled siis saavutanud, et julged siin nii palju sõna võtta meie kahe tugevama klubi arvel? Oled mõni tunnustatud korvpallianalüütik, -mängija? Kahtlen siiralt.

Kui sa oled Eesti korvpallis nii pettunud, siis soovitaksin sul mõne muu ala jälgimisega tegeleda.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Julgen ikka sellepärast, et pole arg nagu sina, kelle meelest siin foorumis võib vist tegeleda ainult ülistavate kommentaaridega pärast haledaid kaotusi? Ja kui su aju ei ole suutnud mu varasematest tekstidest välja lugeda, et ma pooldan Kalevit hoolimata aegajalt esitatavast kriitikast ja olen anti-Rock, siis õpi põhikoolis edasi. Get a life, really, minu poolest võib meie mõlema egopasa siit ära kustutada, mida sina muide alustasid.

Mis Teini puutub, siis kaitses kärises Rockil tema pealt ikka eri rõvedalt, Salenga tegi esimesel poolajal rünnakul, mis ise tahtis. Kehvemini suutsid Rockis kaitses mängida ainult Kullamäe ja Sokk ning see juba näitab midagi. Vaata teinekord mängu ka, ära ainult loe kuiva statistikat.
zero0 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Ma pooldan seda, et sinusuguseid üldsõnalisi sisutuid nulle maailmas vähem eksisteeriks.
zero0 kirjutas:Ahjaa, minu meelest sa olid veel Kalevi-vastane ka, see tõstatab küsimuse: keda sa pooldad siis?
Sisutu null? Vähemalt ma ei tegele meie riigi kahe tugeva korvpalliklubi materdamisega kogu aeg. Mida sina suurt oled siis saavutanud, et julged siin nii palju sõna võtta meie kahe tugevama klubi arvel? Oled mõni tunnustatud korvpallianalüütik, -mängija? Kahtlen siiralt.

Kui sa oled Eesti korvpallis nii pettunud, siis soovitaksin sul mõne muu ala jälgimisega tegeleda.
Viimati muutis Mr. Aff, 25 Apr 2009, 03:48, muudetud 1 kord kokku.
xzibit78
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Mär 2009, 21:09

Postitus Postitas xzibit78 »

nagu näha Tartu fännid kipuvad unustama, et Tein on mänginud ikka väga sitasti enamus hooajast ja kui tuleb mõni üksik säravam esitus sisse siis kiidetakse taevani. millegipärast teeb ta oma paremad mängud play-offides, mis on nii olnud juba mitu aastat. oma paari enam-vähem mänguga tõstab oma aktsiaid järgneva hooaja suhtes ja nii on jälle papp tasku ja järgeva hooaja esimesed 6 kuud hea muretu looderdada.
eile tegi vahepeal päris head mängu rünnakul, nii et kui ta viitsiks siis oleks temast mängu meest küll.

ja muidugi seda ka, et mäng toimus tartus, mis oli ka kõva pluss Rockile. võõral väljakul(nt Vilniuses) oleks olnud tunduvalt raskem.
sarka14
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 05 Mär 2008, 11:58

Postitus Postitas sarka14 »

Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
Mis see veerand finaal loeb ? Sa oled päris loll ikka Tehke parem Rytase ja Zalgirise saaavutus järgi 5 aastat järjest BBL finaalis!!NOh kui kalev nii kõva on eks tehku järgmine aasta järgi ja saagu siis ka BBL finaali ma oleks vanaema kui kalev saaks yltse järgmine aasta BBl FF-i Pigem ROCK juba
Viimati muutis sarka14, 25 Apr 2009, 09:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Pilt
ETV telekava järgi on täna selline mäng :D:D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mr. Aff kirjutas:Oli mul õigus või OLI MUL ÕIGUS?
Kuidas saab nõuda niivõrd haleda klubi poolt olemist nagu Rock.
Tuletaks sulle meelde, et see sinu "hale" klubi Rock, alistas Kalevi. Järelikult on Kalev veel haledam?!

Raske lapsepõlv oli sul?
Tsiteeriksin veel üht sinu lauset: "Get a life, really, minu poolest võib meie mõlema egopasa siit ära kustutada, mida sina muide alustasid."

Seda on ikka väga lapselik öelda, et sina "ju alustasid" :D
Samamoodi ütleb väike päss, kui lõi teist endasugust, et :"Aga tema ju lõi mind esimesena!!!"
Et see siis annab sulle õiguse samamoodi tagasi salvata?
Think again!
Kriitikat ON vaja ja vähemalt sa ka tegeled sellega siin regulaarselt, aga võiksid siiski tuure veidi maha võtta ;)

Rock mängis ju SIISKI hea mängu eile. Žalgirisel sattus lihtsalt eile olema see päev, mil nad kaheseid hea %-iga tabasid. See oli üks kaotuse põhjustest. Aga Tein tegi eile küll vägagi ilusa esituse. See kuidas ta sellele pallile viimasel veerandajal järele hüppas ja Kullale söötis (kes ka kolmese tabas muide) näitas sisu! Samas kärises Taltsi ja Sanikidze pealt, kuna nemad olid täitsa nulli peale jäetud. Timmu võiks ka natuke rahulikumalt kaitses võtta, pole vaja rabistada nii hirmsalt. Aga tasemevahe oli ka sees, nüüd keskenduda täna lätlaste ja ühe leeduka alistamiseks. 6 tõsiselt võetavat mängijat seal ainult ongi. Et siis kindlasti vigade peale mängida, et neil keegi välja langeks. Näiteks nende snaiper Vitols. Ega ka Mazutis ja Helmanis vigadega kitsid pole. Igatahes 3-s koht peab Rockil tulema!! :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Kalev4ever kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Oli mul õigus või OLI MUL ÕIGUS?
Kuidas saab nõuda niivõrd haleda klubi poolt olemist nagu Rock.
Tuletaks sulle meelde, et see sinu "hale" klubi Rock, alistas Kalevi. Järelikult on Kalev veel haledam?!

Raske lapsepõlv oli sul?
Tsiteeriksin veel üht sinu lauset: "Get a life, really, minu poolest võib meie mõlema egopasa siit ära kustutada, mida sina muide alustasid."

Seda on ikka väga lapselik öelda, et sina "ju alustasid" :D
Samamoodi ütleb väike päss, kui lõi teist endasugust, et :"Aga tema ju lõi mind esimesena!!!"
Et see siis annab sulle õiguse samamoodi tagasi salvata?
Think again!
Kriitikat ON vaja ja vähemalt sa ka tegeled sellega siin regulaarselt, aga võiksid siiski tuure veidi maha võtta ;)

Rock mängis ju SIISKI hea mängu eile. Žalgirisel sattus lihtsalt eile olema see päev, mil nad kaheseid hea %-iga tabasid. See oli üks kaotuse põhjustest. Aga Tein tegi eile küll vägagi ilusa esituse. See kuidas ta sellele pallile viimasel veerandajal järele hüppas ja Kullale söötis (kes ka kolmese tabas muide) näitas sisu! Samas kärises Taltsi ja Sanikidze pealt, kuna nemad olid täitsa nulli peale jäetud. Timmu võiks ka natuke rahulikumalt kaitses võtta, pole vaja rabistada nii hirmsalt. Aga tasemevahe oli ka sees, nüüd keskenduda täna lätlaste ja ühe leeduka alistamiseks. 6 tõsiselt võetavat mängijat seal ainult ongi. Et siis kindlasti vigade peale mängida, et neil keegi välja langeks. Näiteks nende snaiper Vitols. Ega ka Mazutis ja Helmanis vigadega kitsid pole. Igatahes 3-s koht peab Rockil tulema!! :)
Kuulge ärge vaielge siin, kurat igast teemast oskate mingi pika vaidlusteema kirjutada, kus midagi lugeda ei ole, kirjutage privaat sõnumiga kui teil väga vaja on :/
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

sarka14 kirjutas:
Tjah, Rock ei saavutanud täna tõesti sittagi Aga selle eest saavutas paljugi Cramo- teist aastat järjest jõuti Balti liiga veerandfinaali! Tehke järele!
Mis see veerand finaal loeb ? Sa oled päris loll ikka Tehke parem Rytase ja Zalgirise saaavutus järgi 5 aastat järjest BBL finaalis!!NOh kui kalev nii kõva on eks tehku järgmine aasta järgi ja saagu siis ka BBL finaali ma oleks vanaema kui kalev saaks yltse järgmine aasta BBl FF-i Pigem ROCK juba
Mis me siin ikka enam sellest räägime ,Rock sai eile tappa ja rahu maapeal selleks korraks vähemalt.Ootan huviga tänast finaali.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Oligi arvata, et Zalgiris ikka lõpuks oma võtab aga see selleks. Eilsest mängust siis niipalju, et Rock tegi suht hea alguse ja suutis vastu panna kuni kolmanda veerandaja lõpuni. Neljanda veerandaja jooksul jäi silma see, et kui Tsinn väsib, tuleb ta platsilt ära võtta. Kui kõik teised mängisid enamvähem neljandat veerandaega siis Tsinn hakkas endale ette kujutama, et on Kobe Bryant või Lebron James.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Julgen ikka sellepärast, et pole arg nagu sina, kelle meelest siin foorumis võib vist tegeleda ainult ülistavate kommentaaridega pärast haledaid kaotusi? Ja kui su aju ei ole suutnud mu varasematest tekstidest välja lugeda, et ma pooldan Kalevit hoolimata aegajalt esitatavast kriitikast ja olen anti-Rock, siis õpi põhikoolis edasi. Get a life, really, minu poolest võib meie mõlema egopasa siit ära kustutada, mida sina muide alustasid.

Mis Teini puutub, siis kaitses kärises Rockil tema pealt ikka eri rõvedalt, Salenga tegi esimesel poolajal rünnakul, mis ise tahtis. Kehvemini suutsid Rockis kaitses mängida ainult Kullamäe ja Sokk ning see juba näitab midagi. Vaata teinekord mängu ka, ära ainult loe kuiva statistikat.
zero0 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Ma pooldan seda, et sinusuguseid üldsõnalisi sisutuid nulle maailmas vähem eksisteeriks.

Sisutu null? Vähemalt ma ei tegele meie riigi kahe tugeva korvpalliklubi materdamisega kogu aeg. Mida sina suurt oled siis saavutanud, et julged siin nii palju sõna võtta meie kahe tugevama klubi arvel? Oled mõni tunnustatud korvpallianalüütik, -mängija? Kahtlen siiralt.

Kui sa oled Eesti korvpallis nii pettunud, siis soovitaksin sul mõne muu ala jälgimisega tegeleda.
Kuidas see siis hale kaotus oli? Enamus mängust dikteeris just Rock, põhimõtteliselt 3/4 ajast. Ma võin väga kriitiline olla ja kui sa seda foorumit jälginud ei ole, siis see on juba sinu probleem. Eilse Rocki esituse kohta ei ole lihtsalt midagi öelda - vastasel oli rohkem õnne ning pani oma kogemused maksma. Muidugi jah, Talts ei olnud eile oma parimas vormis ning kaitses kärises ka.

Aega-ajalt esinevast kriitikast? HAHA. Iga teine su postitus on kibestunud, kriitiline jura, ilmselgelt elad oma masendavat elu siin foorumis välja.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

vaatasin telekast igav mäng oli kindlasti oleks kalevil paremini läinud, sest rocki kaitse on nõrk, zalgirisel on nii hea visketabavus, sest nad said vabalt visata.

Väga igav oli rock ei suutnud mitte millegagi üllatada, kahju et rock pääses nelja parema hulka mitte kalev.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

rock oli tõesti masendav. Üksi asi ei õigusta nende eilset kaotust.
Kaks korda ikka sama reha otsa ei astuks.

Pilt

VALUSAD!
Viimati muutis kalevcramo, 25 Apr 2009, 12:15, muudetud 1 kord kokku.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

supermees tein oli see mees, kes salengal esimesel poolajal lasi 20 silma visata. tema enda punktiskoor sellise kaitsetegevuse juures kahjuks nokib vaid terasid
Suletud