KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

karl890 kirjutas:Ütlen ausalt rockil pole santsi..! Mehed vihaseks aetud ja teavad, et kui mängivad meeskondlikult ja hea hingamisega tehakse rockile iga kell 20+ punktiga!! See mis juhtus BBL-s oli üks väga must päev meie meestel! Aga mehed tahtmist täis ja näitavad veel mis klubi eesti parim!! :cool: Jätke meelde! 4-0 või 4-1 tuleb seeria! kalevile :cool:
Loodan ise ka ,et nii läheb ,kuid kordan veelkord ,et Rockil on kuradima moodi koguaeg õnne ,millest Kalev/Cramol siiamaani puudus on olnud:)
Viimati muutis spartaklane, 12 Mai 2009, 01:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Põnevad lahingud tulevad kindlasti, Vucinicil palju mõtlemisaega olnud loodan, et ta on teinud ka vajalikud taktikalised muudatused, sest see kord tuleb Rocki vastu teistmoodi mängida kui BBLi veerandfinaali 1. ja 3. kohtumises!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Mida te pikalt arutate , Kalev võidab !
Diablo666
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Nov 2006, 10:44
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Diablo666 »

4-0 võtab Kalev selle finaalseeria ära
The Dark Destroyer
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Go Kalev Go!!!!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Päris 4-0 ei usu, aga mingi 4-1 paneb Kalev küll asja kinni!!
Viimati muutis greystone, 12 Mai 2009, 16:56, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

greystone kirjutas:Päris 4-0 ei usu, aga mingi 4-1 paneb Kalev küll asja kinni!!
Tahaks ikka maksimaalselt seda seeriat näha, viimane mäng läheb kalevile ja seeria sammuti :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

nii tuleb mängida et kalev saaks karika tallinnas kätte, tahaks seda ikka suurhallis näha. Mitte tartus kus terve saal sel juhul ei plaksutaks kalevile :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kuue-mänguline seeria peaks ikka ära tulema.
Võttes, kuidas Rocki-Kalevi vahelised mängud on olnud.
Saaks ikkagi PIKKA ja nauditavat korvpalli loodetavasti siis näha ja just Kalevi poolt nauditavat :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

Kalev lihtsalt PEAB võitma! ...ja kes ütleb, et Matici aegadest pole midagi muutunud, siis mina loeks juba BBL põhiturniiri 3ndat kohta märkimisväärseks edasiminekuks + Eesti meistritiitel ja võikski hooaja rahuldavaks lugeda :D

Ja kallid Rocki fännid.. Ausalt, mida te otsite siit? Kommenteerige neutraalselt.. vastasel juhul näitate üles lugupidamatust meie lemmik võistkonna vastu ja jätab teist provokaatorite mulje..

Vähem vaidlemist, rohkem asjalikku juttu! :)
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Koomikud koos. Tänu teile saan ma tööl alati naerda :D

Aga üldiselt praegu on hooaeg 2008/2009 mitte 2007/2008. Seega ma ei näe põhjust miks tuletada eelmist hooaega meelde. Ning teiseks, pooled siin olevatest sissekannetest ei lähe teemasse. Siin peaks siiski arutama KML finaale, mitte BBL'i vmt. Kui ma tulen foorumisse, valin Eesti Korvpalli Meistriliiga, siis edasi KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock, siis ma ootan ka selle teemalist arutelu. Kui tahate kirjutada sellest, kes kelle fänn on, siis tehke juba uus topic selleks. Ei ole vaja igas erinevad topicus jälle välja tuua et ma olen Kalevi fänn, ma Rocki fänn või ma Eesti fänn ;)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Ühend "Eesti korvpalli fänn" kirjutatakse nii ja ainult nii, kuid iseseisvalt "korvpallifänn" on kokku... nii palju siis eesti keelest. Aga tagasi teemasse tulles.... ma ütleks et see aasta sõltub see enamjaolt sellest, mida Kalev teeb, ja mida ta Rock'il teha laseb. Rock on viimasel ajal leidnud teatud stabiilsuse, ja ma ei kujuta küll hästi ette kuidas nende koostöö peaks ära lagunema... Kalev mängis aga BBL'i põhihooaja lõpu poole lausa suurepärast korvpalli, ent olulisel hetkel jooksis ikka meestel juhe kokku ja tehti teab mis lollusi. Kui Kalev suudab enda tipu lähedale tagasi jõuda, on neil väga hea võimalus võita... aga kas suudab?
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Postitus Postitas Sanikidze »

Rockile jällegi see aasta 4-0
Peace:d
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Sanikidze kirjutas:Rockile jällegi see aasta 4-0
Peace:d
Juhul kui seeria isegi Rockile läheb, siis mitte 4-0. Eelmise hooaja Kalevit ei saa selle hooaja omaga võrreldagi. Matici süsteem põhines serblastel, mis ei olnud eriti efektiivne. Vucinic kasutab seevastu ameeriklasi, see on palju efektiivsem. Mind huvitab kõige enam see, kas Kalevi poolelt saab mõni noor finaalseerias ka platsile, eelkõige pean ma silmas Veskit ja Kurbast. See teeks nende enesekindlusele head, ma arvan.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

mind huvitab kõige enam see, et kalev võidaks. kui veski ja kurbas platsile saavad on tore lisaboonus
Vasta