KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

vabakutseline kirjutas:
Sanikidze kirjutas:Rockile jällegi see aasta 4-0
Peace:d
Juhul kui seeria isegi Rockile läheb, siis mitte 4-0. Eelmise hooaja Kalevit ei saa selle hooaja omaga võrreldagi. Matici süsteem põhines serblastel, mis ei olnud eriti efektiivne. Vucinic kasutab seevastu ameeriklasi, see on palju efektiivsem. Mind huvitab kõige enam see, kas Kalevi poolelt saab mõni noor finaalseerias ka platsile, eelkõige pean ma silmas Veskit ja Kurbast. See teeks nende enesekindlusele head, ma arvan.
Tegelikult see oleneb. Siis peab ikka väga ühepoolne mäng olema. Samas kas ta lisaks enesekindlus (no jumal teab). Äkki just tuleks mingi aukartus ja hakkaks kätt väristama.
(Y)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Teades juba Kalevi ja Rocki vahelisi duelle, siis ütleme nii, et umbes maksimum 2 mängu vb tõesti tulevad ühepoolsed ja treenerid saavad panna väljakule siis Veskid, Kurbased, Eichfussid ja Kitsingud.
Põhiline, et tuleks pikk ja nauditav korvpallifinaal :)
Kalevil on see nüüd ainult lohutuseks n-ö. Hooajast tuleb võtta nüüd see, mis veel võtta jäänud on.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

veskil oleks raudselt see, et issand jumal ma sain palli ja olen vaba. Nüüd pean viskama. Ja siis väristab kätt.

aga noh kust mujalt neid kogemusi ikka saada. Mingi ttü ja sellistega rabistamine ei ole ka päris see.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

kalevcramo kirjutas:veskil oleks raudselt see, et issand jumal ma sain palli ja olen vaba. Nüüd pean viskama. Ja siis väristab kätt.

aga noh kust mujalt neid kogemusi ikka saada. Mingi ttü ja sellistega rabistamine ei ole ka päris see.
Kui hakkab kätt väristama, siis las hakkab. Kuid just sellised mängud aitaksid Veskil, Kurbasel ja teistel noortel areneda. Mina leian, et Eesti korvpallile tuleks kasuks, kui Veski saaks suurte mängude kogemusi. Meil on ju kogu aeg korvialuste mängijatega probleeme olnud.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

no aga veski väristamise pärast, päris meistritiitlit ära ka anda ei tahaks ju
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Ma ei saa aru millest kurat pooled inimesed siin teemas jahuvad... finaalmängudes on ÜKS eesmärk: võita. KÕIK muu on selle kõrval teisejärguline...
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

jaa kui meie siin loodame Kalev/Cramo võittu siis kõik kallupid ülistavad vaid Rocki võittu ,sest kõi küsitlused ,mis siiamaani läbi on viidud näitavad vaid seda ,et Rock võidab Kalev/Cramot ,kuid loodame ,et see nii ei lähe:):)
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

spartaklane kirjutas:jaa kui meie siin loodame Kalev/Cramo võittu siis kõik kallupid ülistavad vaid Rocki võittu ,sest kõi küsitlused ,mis siiamaani läbi on viidud näitavad vaid seda ,et Rock võidab Kalev/Cramot ,kuid loodame ,et see nii ei lähe:):)
Las nad ülistavad rocki :D teame kes tegelt parim ja tugevaim. Kõige rohkem käib see pinda, et peale finaali võitu hakatakse Rocki poolt hämama, et meestel polnud motivatsiooni vms ;)
Viimati muutis karl890, 15 Mai 2009, 18:41, muudetud 1 kord kokku.
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Valmo Kriisa intervjuu enne hommset finaali: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2317506
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

krt vaatasin saadet mehed ei nuta need arvasid, et rock eelises ja layd pidi kuidagi wäga ülekaalus olema vms.. Loodan, et mehed ikka viitsivad mängida ja toovad ikka tiitli ära!:mad::rolleyes:
:koss: :popcorn:
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

karl890 kirjutas:krt vaatasin saadet mehed ei nuta need arvasid, et rock eelises ja layd pidi kuidagi wäga ülekaalus olema vms.. Loodan, et mehed ikka viitsivad mängida ja toovad ikka tiitli ära!:mad::rolleyes:
Ma vaatasin ka ja ei saa sellest aru. Vastamisi on kaks võrdset võistkonda. Mind häirib see, et ennem kui Rock ei olnud veel seda BBL'i 3. kohta saanud, räägiti et Kalev on soosik jne, mis oli ka loogiline kui tulemusi vaadata. Nüüd kui Rockil 3.koht käes, on hakatud järsku Rocki ülistama jne... kuid me kõik ju mäletame, mis meeskonna vastu see tulemus välja mängiti, oleks ASK'il 12 meest rivis olnud oleks Rock pähe saanud.
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Postitus Postitas reigo94 »

Kas Kalevi fännid saavad vähe sootsamalt ka pileteid osta mängudele v?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

vabakutseline kirjutas:
karl890 kirjutas:krt vaatasin saadet mehed ei nuta need arvasid, et rock eelises ja layd pidi kuidagi wäga ülekaalus olema vms.. Loodan, et mehed ikka viitsivad mängida ja toovad ikka tiitli ära!:mad::rolleyes:
Ma vaatasin ka ja ei saa sellest aru. Vastamisi on kaks võrdset võistkonda. Mind häirib see, et ennem kui Rock ei olnud veel seda BBL'i 3. kohta saanud, räägiti et Kalev on soosik jne, mis oli ka loogiline kui tulemusi vaadata. Nüüd kui Rockil 3.koht käes, on hakatud järsku Rocki ülistama jne... kuid me kõik ju mäletame, mis meeskonna vastu see tulemus välja mängiti, oleks ASK'il 12 meest rivis olnud oleks Rock pähe saanud.
Las olla Rock kõva soosik, nende põrumist just magusam näha.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Head lugemist!! :cool: Vägahea jutt!

http://www.epl.ee/artikkel/468682
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mis kell mäng hakkab?
Vasta