KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Linehan näitas taas, et on küll osav mängumees aga viimaseks minutiks tuleks ta pingile võtta. No mille kuradi pärast oli Teinile vaja seda viga teha??? Mees jättis endast samasuguse idika mulje nagu need kaks troppi keda vaheajal intervjueeriti.:(
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

greystone kirjutas:
zero0 kirjutas:Tundub, et lauapõrke-Talts otsustas mängu, haha. Tubli, Rock. Kodumängud Saku Suurhallis on veel tulemas!:D
Palun nimeta veel ennast eesti korvpalli fänniks...ütle..julgelt.
Praegu ma ei saa tõesti neutraalne olla, valisin Rocki sellepärast, et nad on järjekordselt eduka hooaja teinud. Oleks cramolased edasi pääsenud ja saavutanud 3. koha, siis oleksin teiega samas paadis.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Gallacher kirjutas:Linehan näitas taas, et on küll osav mängumees aga viimaseks minutiks tuleks ta pingile võtta. No mille kuradi pärast oli Teinile vaja seda viga teha??? Mees jättis endast samasuguse idika mulje nagu need kaks troppi keda vaheajal intervjueeriti.:(
Mida rohkem ta vigu teeb selles finaalseerias, seda kasulikum Cramole, ehk jääb Kalevisse.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

zero0 kirjutas:
Gallacher kirjutas:Linehan näitas taas, et on küll osav mängumees aga viimaseks minutiks tuleks ta pingile võtta. No mille kuradi pärast oli Teinile vaja seda viga teha??? Mees jättis endast samasuguse idika mulje nagu need kaks troppi keda vaheajal intervjueeriti.:(
Mida rohkem ta vigu teeb selles finaalseerias, seda kasulikum Cramole, ehk jääb Kalevisse.
ära poe nüüüd....
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Millega need oskar ja Jürgen seal vaheajal siis täpsemalt Tv14 eetris hakkama said, võiks keegi rääkida pikemalt? ise mängu ei näinud, küll aga saadeti mulle ainult see pilt: http://y.delfi.ee/norm/124307/6142185_05SqJG.jpeg
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:
Gallacher kirjutas:Linehan näitas taas, et on küll osav mängumees aga viimaseks minutiks tuleks ta pingile võtta. No mille kuradi pärast oli Teinile vaja seda viga teha??? Mees jättis endast samasuguse idika mulje nagu need kaks troppi keda vaheajal intervjueeriti.:(
Mida rohkem ta vigu teeb selles finaalseerias, seda kasulikum Cramole, ehk jääb Kalevisse.
ära poe nüüüd....
Kellele ma poen? Kui soovid nii väga vastata, siis PM, ärme areta siin mõttetut vestlust.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

greystone kirjutas:Millega need oskar ja Jürgen seal vaheajal siis täpsemalt Tv14 eetris hakkama said, võiks keegi rääkida pikemalt? ise mängu ei näinud, küll aga saadeti mulle ainult see pilt: http://y.delfi.ee/norm/124307/6142185_05SqJG.jpeg
Olen ka ise vahel Delfis sõna võtnud ja tuleb tõdeda, et kuigi olen Rocki fänn, olen alati arvanud, et normaalsed Kalevi fännid pole imbetsillid ja arvanud, et need "derevnja karjujad" pole Kalevi tegelikud fännid, vaid lihtsalt delfi-debiilikud. See pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna:). Ajud pole ikka oma teha, "suurlinna rahvas" .
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Rääkigu või 1000 sõna see pilt, aga uudishimuliku inimesena huvitab ikkagi, mida nad tv14 eetris veel rääkisid täpsemalt :D üldiselt saan teemast aru..aga täpsemalt.., tänan.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma täpsemalt nende dialoogi ei mäleta, aga see Rocki fänni trio oli küll ikka väga masendav :D

"Eks need ise ole maakad, kes vähem lärmi teevad!" - vms ütles igatahes üks tüüpidest. Ja minu meelest domineeris lärmi tegemises rohkem Kalevi poolehoidjad, niiet isegi Rocki fänni meelest on Tartu maa koht :D

Järgmine kord võiks Kalev ära suruda ikka! :)

Edit: Ma ise ei oleks nii aktiinegi seal vb. Jaa ma tean, et pole õige fänn, et ei käi mängudel kohal, aga sõimama ja kiruma olen ma ikka kärme eks :D
Kriitika on oodatud! Ma suunasin lihtsalt asjaolule, et see vastus kukkus täbaralt välja veidi.
Viimati muutis Kalev4ever, 16 Mai 2009, 18:52, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Delta kirjutas:
greystone kirjutas:Millega need oskar ja Jürgen seal vaheajal siis täpsemalt Tv14 eetris hakkama said, võiks keegi rääkida pikemalt? ise mängu ei näinud, küll aga saadeti mulle ainult see pilt: http://y.delfi.ee/norm/124307/6142185_05SqJG.jpeg
Olen ka ise vahel Delfis sõna võtnud ja tuleb tõdeda, et kuigi olen Rocki fänn, olen alati arvanud, et normaalsed Kalevi fännid pole imbetsillid ja arvanud, et need "derevnja karjujad" pole Kalevi tegelikud fännid, vaid lihtsalt delfi-debiilikud. See pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna:). Ajud pole ikka oma teha, "suurlinna rahvas" .
Pööblid jäävad pööbliks.
Mike
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 09 Juul 2008, 18:37

Postitus Postitas Mike »

lärmi tegemises domineerisid kalevi poolehoidjad?
komöödia rsk
Viimati muutis Mike, 16 Mai 2009, 18:50, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kalev4ever kirjutas:Ma täpsemalt nende dialoogi ei mäleta, aga see Rocki fänni trio oli küll ikka väga masendav :D

"Eks need ise ole maakad, kes vähem lärmi teevad!" - vms ütles igatahes üks tüüpidest. Ja minu meelest domineeris lärmi tegemises rohkem Kalevi poolehoidjad, niiet isegi Rocki fänni meelest on Tartu maa koht :D

Järgmine kord võiks Kalev ära suruda ikka! :)
vabanda, esimest korda ilmselt elus vist kaitsen rocki ja vb nende fänne, aga mida sa ise vastaksid sellise idiootsuse peale, kui järsku kaamerad sind ka veel filmivad?
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

No ütleme nii, et kui Kalev mängib oma tavapärast mängu, siis pole Rockil võimalustki. Selle tõestuseks on tänase mängu 3. veerandaeg. Kui Rock oleks stabiilsem, nagu keegi ühes artiklis väitis, siis nad ei oleks 3. veerandaega nii maha mängind. Nüüd siis kriitika juurde, see puudutab eelkõige Linehani. Mees, kui sa näed et sul pole parim viskepäev, miks peab siis koguaeg kolme loopima. Ja teine asi on palliga mäng, täna jäi tihtipeale pall Linehani kätte lihtsalt seisma, ja lõpude lõpuks ei jõutudki viskele. Nii lörtsis ta ära 3-4 rünnakut. Lõpude lõpuks rikkus ta ka Kalevi viimase rünnaku ära. Ma siiralt loodan, et Vucinic räägib temaga sel teemal ja teisipäeval tegutseb ta palju kasulikumalt. Positiivne oli veel Arbeti ja Kriisa mäng. Teisipäeval on võit meie!!!!
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Matsalu teeb ettepaneku karistada Tsintsadzet mängukeeluga
16.05.2009 18:43

http://sport.err.ee/index.php?0592629
Praegu allkiri puudub.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

vabakutseline kirjutas:No ütleme nii, et kui Kalev mängib oma tavapärast mängu, siis pole Rockil võimalustki. Selle tõestuseks on tänase mängu 3. veerandaeg. Kui Rock oleks stabiilsem, nagu keegi ühes artiklis väitis, siis nad ei oleks 3. veerandaega nii maha mängind. Nüüd siis kriitika juurde, see puudutab eelkõige Linehani. Mees, kui sa näed et sul pole parim viskepäev, miks peab siis koguaeg kolme loopima. Ja teine asi on palliga mäng, täna jäi tihtipeale pall Linehani kätte lihtsalt seisma, ja lõpude lõpuks ei jõutudki viskele. Nii lörtsis ta ära 3-4 rünnakut. Lõpude lõpuks rikkus ta ka Kalevi viimase rünnaku ära. Ma siiralt loodan, et Vucinic räägib temaga sel teemal ja teisipäeval tegutseb ta palju kasulikumalt. Positiivne oli veel Arbeti ja Kriisa mäng. Teisipäeval on võit meie!!!!
Noh, selles osas pole päris nõus, et 3. veerandaeg päris adekvaatselt jõudude vahekordi näitas, esimene poolaeg hu tõestas täpselt vastupidist. Nõus olen sellega, et Rocki (aga ka Kalevit) iseloomustab räme ebastabiilsus. Selliseid asju nagu Rockil, et BBL-i pronksimängus lased esimesel veerandil paarikümnepunktise vahe teha ja täna mängid samasuure eduseisu omakorda maha, ei tohiks rohkem kui korra aasta jooksul ette tulla.
Linehan viskas küll sita protsendiga aga enamus olid loogilised visked, mind ennast vihastas see lollakas viga Teinile. Kui poleks viga teinud, oleks 50 protsendise tõenäosusega Rocki rünnak luhtunud ja Kalevil veel väike variant ise ära panna. Kui teed aga vastaste ühele parimale vabaviskajale taktikalise vea, on selge, et ühe vabaka paneb ta suht kindlalt ikka sisse. Kokkuvõttes- no ei ole vaja sellist viga teha.
Selle viimase läbimineku ja möödaviske suhtes oli küsimus ka korvpallikultuuris, USA päritolu mängijad, eriti tagamängijad, kipuvad sellises olukorras mängu enda peale võtma. Vahel joppab, vahel mitte. Näiteks olukorras, kus Kriisa lõpus Keerlesele söötis ja too viimasel sekundil hädaviske tegi, oleks iga jänki ise peale pannud ja oleks õigesti teinud.
Usun kokkuvõttes siiski,et Kalev kokkuvõttes võidu võtab.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Vasta