Viljar Veski

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

PÕS!
sellest peab tulema läbimurde aasta! :cool:
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

BCKLV kirjutas:Villu peaks ennast kapiks pumpama ja laua blokeerimise korralikult ära õppima.
Aga kas sa selle peale oled ka mõelnud, kas nii pikal mehel peab süda vastu, kui ta hakkab end kapiks pumpama. Minu teada ei ole ükski kapp 2.15cm pikk.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

vabakutseline kirjutas:
BCKLV kirjutas:Villu peaks ennast kapiks pumpama ja laua blokeerimise korralikult ära õppima.
Aga kas sa selle peale oled ka mõelnud, kas nii pikal mehel peab süda vastu, kui ta hakkab end kapiks pumpama. Minu teada ei ole ükski kapp 2.15cm pikk.
kas mitte Dwight Howard pole lihamägi ? :D Aga see NBA ja hoopis teine teema.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

jyrgen kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
BCKLV kirjutas:Villu peaks ennast kapiks pumpama ja laua blokeerimise korralikult ära õppima.
Aga kas sa selle peale oled ka mõelnud, kas nii pikal mehel peab süda vastu, kui ta hakkab end kapiks pumpama. Minu teada ei ole ükski kapp 2.15cm pikk.
kas mitte Dwight Howard pole lihamägi ? :D Aga see NBA ja hoopis teine teema.
Dwight Howard pole inimene ka :p ta on SUPERMAN :D aga jah, Howard on omaette planeedilt üldse :D:D:D
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eks negriididele ole antud looduse poolt seda lihasmassi ka rohkem.
Viimati muutis zero0, 17 Mai 2009, 16:19, muudetud 1 kord kokku.
zahaaries
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Mai 2009, 16:18

Postitus Postitas zahaaries »

Viljar Veskiga seostub millegi pärast kohe Õnne Kure nimi. "lapsfännidele Õnne Kurg on eesti endine suustaaja", kes sammuti avanes, kuni oma karjääri lõpuni. Stabiilsus oli tal ka hea , pidev 40nes koht võistlustelt.
Tasa sõuad ,kuhugi ei jõua.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

zahaaries kirjutas:Viljar Veskiga seostub millegi pärast kohe Õnne Kure nimi. "lapsfännidele Õnne Kurg on eesti endine suustaaja", kes sammuti avanes, kuni oma karjääri lõpuni. Stabiilsus oli tal ka hea , pidev 40nes koht võistlustelt.
Tasa sõuad ,kuhugi ei jõua.
valus nali viljarile :P:lol::D
:koss: :popcorn:
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

teil ju võistkond NBA mehi täis, nahhui seda veskit vaja pumbata on?
Viimati muutis konso, 17 Mai 2009, 23:18, muudetud 1 kord kokku.
Rock forever
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

konso kirjutas:teil ju võistkond NBA mehi täis, nahhui seda veskit vaja pumbata on?
mida rohkem seda uhkem :D
:koss: :popcorn:
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

karl890 kirjutas:
konso kirjutas:teil ju võistkond NBA mehi täis, nahhui seda veskit vaja pumbata on?
mida rohkem seda uhkem :D
No aga kui tal ei pea süd sellise pumpamise peale vastu? See oleks ka suht nadi siis, ega 215cm palluril ei ole kerge sellist lihasmassi kanda, nagu nt on Kanguril või Foxil.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

Tahad öelda, et Viljar Veski on südamehaige? ...pole nagu kuulnud selliseid jutte :rolleyes: Vaevalt ta sel juhul Kalevi pingilgi oleks...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

BCKLV kirjutas:Tahad öelda, et Viljar Veski on südamehaige? ...pole nagu kuulnud selliseid jutte :rolleyes: Vaevalt ta sel juhul Kalevi pingilgi oleks...
Kes on öelnud, et südamehaige?? Ma tahan lihtsalt öelda, et nii pikkadel võib südamega probleeme tekkida, kui pumpamiseks läheb. Minagi ütlesin esimese finaalmängu ajal isale, et Veski võiks end kapiks pumbata. Tema just ütles, et vb ei pea tal süda vastu. Ütle mulle, kas sa oled 215cm pikkust kappi näinud, siin ma mõtlen eurooplasi.
nba-on-lahe
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: 17 Jaan 2009, 20:50

Postitus Postitas nba-on-lahe »

Kapp on suhteline mõiste, aga suuremaid ja tugevamaid kui veski on väga palju.
zahaaries
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Mai 2009, 16:18

Postitus Postitas zahaaries »

Ega ma Viljarile midagi pahasti tahtnud öelda. Ma ise ootan juba pikemat aega Eesti koondisesse murdjat tsentrit. Aga paraku kloonitakse ennem dinosaurused maa peale tagasi ,kui Maarjamaale korralik tsenter sünnib. Viljaril vaesekesel pikust nagu oleks aga luu peal liha pole kohe üldse. Vallol jälle nagu mees muiste, aga pudsistab hullemini ,kui mu 2 aastane laps.
Eesti riik võiks Euroopa Struktuur fondidest raha nuiata ja Viljari kuhugi Kõrgustani hormoon ravile saata. See peaks ka tühja koha peale lihase tooma.
Samas Viljar ära anna alla. Näiteks Äärmpalu käib siiamaani NBAs ennast suviti näitamas.
Kus on tahe seal on tee
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

nba-on-lahe kirjutas:Kapp on suhteline mõiste, aga suuremaid ja tugevamaid kui veski on väga palju.
Talle on vaja mänuaega ja küll see power ka tal siis tuleb. Ise peab loomulikult töötama, aga ega treener teda mängu ei pane kui tal natuke rohkem lihasmassi on. Kui teda ainult pingil hoitakse ja tähtsates mängudes mänguaega ei anta, siis loomulikult ei pea ta vajalikuks endale natuke rohkem liaseid kasvatada, kuna eesti liiga mängude jaoks on ta piisavalt heas vormis. Järgmine aasta tuleb Kalevil eelarvet koomale tõmmata ja oma poistega hakkama saada, loodan et siis hakkab ta suurtes mängudes ka mänguaega saama. Kuid minu kartus püsib, kuna isa on mul elukogenum ja teab, et nii pika jaoks ei ole liigne jõusaalis müttamine hea.
Vasta