KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Oskar8 kirjutas:Mäng oli jälle rabe... aga õnneks tegi Visnapuu taktikalise vea, pannes 4.veerandil tsini asemel Soku mängu ja nii kadus rockil tervaus ja samal ajal meie visked hakkasid minema, mõnnnnuš!

A ja siis see Tsini GO HOME GOAT pilt lihtsalt keelati ära...
Pastak võttis mul sõrgist kinni ja ytles, et kui ma need pildid ära ei korja, siis teeb kriminaalmenetluse :D
Siis lõpuks tiris ta ise iga viimse kui pildi ise maha :D läks Pehkale kitule ja lubati trahvi teha kui me neid näitame... suht mannetu... See kõigest nali ju ... :D Doronin,Sanikidze ja keegi veel rocki mängijatest isegi lagistasid naeru kui seda pilti nägid :D
Niisiis, ise kah tagasi mängult ning esmamulje on selline. Rock mängid taaskord I poolaeg selle peale, et meie rünnakud vigadega mahavõtta. Peab märkima,et see mõjus, kuid positiivne oli näha et Lyde vabavisked on märgatavalt paranenud. Meie mäng...oli rabe, eriti avaldus see just III veerandajal, kud pea 5 minutit oli täielik peataolek väljakul.

Järjekordselt päästsid meid Tartlaste vead ning nende märgatav füüsiline väsimus. Ma ütlen ausalt, meie kaitse jätab soovida ning kõige rohkem häiris see, et ei suudetud võtta lauapalle maha...lihtsalt koperdatakse oma kaitselauas.

Nagu Arrak ütles, mänguilu ei loe, loevad võidud ! Amen !
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Aga Rocki omad olid Foxi kohta midagi ju ka teinud?
Sama hästi keelaks siis need ka ära.

Ma muidu ise suhtun negatiivselt sellistesse postritesse jne, aga Pastak vaadaku ennem oma meeskonna fännide poole.

Kui kellegil uudist, kuidas Beardi emal läks, siis kirjutagu siia ka.
Fear the prophet!
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Jaak54 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Mäng oli jälle rabe... aga õnneks tegi Visnapuu taktikalise vea, pannes 4.veerandil tsini asemel Soku mängu ja nii kadus rockil tervaus ja samal ajal meie visked hakkasid minema, mõnnnnuš!

A ja siis see Tsini GO HOME GOAT pilt lihtsalt keelati ära...
Pastak võttis mul sõrgist kinni ja ytles, et kui ma need pildid ära ei korja, siis teeb kriminaalmenetluse :D
Siis lõpuks tiris ta ise iga viimse kui pildi ise maha :D läks Pehkale kitule ja lubati trahvi teha kui me neid näitame... suht mannetu... See kõigest nali ju ... :D Doronin,Sanikidze ja keegi veel rocki mängijatest isegi lagistasid naeru kui seda pilti nägid :D
Niisiis, ise kah tagasi mängult ning esmamulje on selline. Rock mängid taaskord I poolaeg selle peale, et meie rünnakud vigadega mahavõtta. Peab märkima,et see mõjus, kuid positiivne oli näha et Lyde vabavisked on märgatavalt paranenud. Meie mäng...oli rabe, eriti avaldus see just III veerandajal, kud pea 5 minutit oli täielik peataolek väljakul.

Järjekordselt päästsid meid Tartlaste vead ning nende märgatav füüsiline väsimus. Ma ütlen ausalt, meie kaitse jätab soovida ning kõige rohkem häiris see, et ei suudetud võtta lauapalle maha...lihtsalt koperdatakse oma kaitselauas.

Nagu Arrak ütles, mänguilu ei loe, loevad võidud ! Amen !
Suudeti ju küll lauda võtta, rock ei saanud lõpus enam midagi kätte, sellepärast kaotus tuligi.
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Rocki fännidel oli väiksele rebasele nöör kaela tõmmatud.
+ Talts näitas fakki riietusruumi minnes ..
Viimati muutis #7, 21 Mai 2009, 23:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

MA oleks Pastakule öelnud, et imegu lahti **** :)
Kartus terendab silmad juba enne mängu w :D
Leebe lohh :)


LINEHANI KOPP KULLILE OLI LAGI!
Viimati muutis TDK, 21 Mai 2009, 23:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Hendrik. kirjutas:
Jaak54 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Mäng oli jälle rabe... aga õnneks tegi Visnapuu taktikalise vea, pannes 4.veerandil tsini asemel Soku mängu ja nii kadus rockil tervaus ja samal ajal meie visked hakkasid minema, mõnnnnuš!

A ja siis see Tsini GO HOME GOAT pilt lihtsalt keelati ära...
Pastak võttis mul sõrgist kinni ja ytles, et kui ma need pildid ära ei korja, siis teeb kriminaalmenetluse :D
Siis lõpuks tiris ta ise iga viimse kui pildi ise maha :D läks Pehkale kitule ja lubati trahvi teha kui me neid näitame... suht mannetu... See kõigest nali ju ... :D Doronin,Sanikidze ja keegi veel rocki mängijatest isegi lagistasid naeru kui seda pilti nägid :D
Niisiis, ise kah tagasi mängult ning esmamulje on selline. Rock mängid taaskord I poolaeg selle peale, et meie rünnakud vigadega mahavõtta. Peab märkima,et see mõjus, kuid positiivne oli näha et Lyde vabavisked on märgatavalt paranenud. Meie mäng...oli rabe, eriti avaldus see just III veerandajal, kud pea 5 minutit oli täielik peataolek väljakul.

Järjekordselt päästsid meid Tartlaste vead ning nende märgatav füüsiline väsimus. Ma ütlen ausalt, meie kaitse jätab soovida ning kõige rohkem häiris see, et ei suudetud võtta lauapalle maha...lihtsalt koperdatakse oma kaitselauas.

Nagu Arrak ütles, mänguilu ei loe, loevad võidud ! Amen !
Suudeti ju küll lauda võtta, rock ei saanud lõpus enam midagi kätte, sellepärast kaotus tuligi.
Noo, ma ei räägi ründelauast vaid omalauast...Ma hoidsin litsalt vahepeal pead kinni, kui vaatasin seda puterdamist oma kaitselauas...
Loodame, et paraneb. Samas positiivne oli näha märgatavalt paremat vabaviske %

Samas näha oli, et Linehani 3pt ei läinud täna taas 5st null...
Viimati muutis Jaak54, 22 Mai 2009, 15:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

See ei ole kellegi asi öelda , kas me võime mingeid plakateid või asju teha. Kurat rocki fännid teevad mis tahavad Foxi ja teiste kohta ja Kalevi fännid ei või midagi.
Viimati muutis Egert, 21 Mai 2009, 23:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Ruutu kirjutas:ETV videost tundus, et Sanikidze tegi peale esimest pealtpanekut jälle nägusid. Ei tea kas niisama või Kalevi fännidele?
Iga emotsioon ei ole kohe riiklik vandenõu Cramo vastu. Tulge oma kivide alt välja lõpuks ja nautige head korvpalli.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Oskar8 kirjutas:Pastak võttis mul sõrgist kinni ja ytles, et kui ma need pildid ära ei korja, siis teeb kriminaalmenetluse :D
Temale peaks tegema kriminaalmenetluse füüsilise kallaletungi eest, ta võttis ju su särgi kraest kinni ja tiris allapoole. See ei võrdu nende piltidega kohe raudselt mitte.
Viimati muutis Egert, 21 Mai 2009, 23:24, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

TDK kirjutas:MA oleks Pastakule öelnud, et imegu lahti **** :)
Kartus terendab silmad juba enne mängu w :D
Leebe lohh :)


LINEHANI KOPP KULLILE OLI LAGI!
pm nii ma talle ytlesinig, mille peale ta lihtsalt tiris kõik pildid ise ära ja läks pehkale kaebama... ja tõesti öeldigi, et kui pilte levitame siis saame trahvi :S
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Oskar8 kirjutas:
TDK kirjutas:MA oleks Pastakule öelnud, et imegu lahti **** :)
Kartus terendab silmad juba enne mängu w :D
Leebe lohh :)


LINEHANI KOPP KULLILE OLI LAGI!
pm nii ma talle ytlesinig, mille peale ta lihtsalt tiris kõik pildid ise ära ja läks pehkale kaebama... ja tõesti öeldigi, et kui pilte levitame siis saame trahvi :S
http://pilt.delfi.ee/picture/6191767/
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Oskar8 kirjutas:
TDK kirjutas:MA oleks Pastakule öelnud, et imegu lahti **** :)
Kartus terendab silmad juba enne mängu w :D
Leebe lohh :)


LINEHANI KOPP KULLILE OLI LAGI!
pm nii ma talle ytlesinig, mille peale ta lihtsalt tiris kõik pildid ise ära ja läks pehkale kaebama... ja tõesti öeldigi, et kui pilte levitame siis saame trahvi :S
Huvitab, mis juhtub kui järgmine kord prindime neid 100kond ? Mis nad teevad siis ?
Ma seda intsidenti ei näinud,kuna istusin fännisektori kõrval olevas 107 triüünil, kuid kui mulle oleks keegi tulnud ütlema,et ei tohi ja krim. menetlus, siis oleks otsemaid nad **** saatnud. Kas kunst on keelatud meie riigis ?

NB! Vabandan, olen ka veidike joonud...tähistan Kalevi võitu ja 2:1 seeriat juhtima asumist.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kalev kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
TDK kirjutas:MA oleks Pastakule öelnud, et imegu lahti **** :)
Kartus terendab silmad juba enne mängu w :D
Leebe lohh :)


LINEHANI KOPP KULLILE OLI LAGI!
pm nii ma talle ytlesinig, mille peale ta lihtsalt tiris kõik pildid ise ära ja läks pehkale kaebama... ja tõesti öeldigi, et kui pilte levitame siis saame trahvi :S
http://pilt.delfi.ee/picture/6191767/
Fox ja kukk? Haha! Rocki omad on ikka nii haiged vennad, kes selliseid "loosungeid" endale teevad vms! :D

Edit: http://pilt.delfi.ee/picture/6192853/ - Kas on tuttav situatsioon? Mäletate kindlasti :D
Viimati muutis Kalev4ever, 21 Mai 2009, 23:47, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

No aga kui Kalevi enda manager tuleb ja keelab ära, siis tuli need pildid ju ära panna... Kuradi Pastak, ise on ta yks paras kits.

Aga järgmine kord mind ei koti,prindin neid kohe väga-väga palju välja ja jagan inimestele laiali.
Las Pastak läheb ja korjab siis ise kõgilt need ära!!!
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Kalev4ever kirjutas:
Kalev kirjutas:
Oskar8 kirjutas: pm nii ma talle ytlesinig, mille peale ta lihtsalt tiris kõik pildid ise ära ja läks pehkale kaebama... ja tõesti öeldigi, et kui pilte levitame siis saame trahvi :S
http://pilt.delfi.ee/picture/6191767/
Fox ja kukk? Haha! Rocki omad on ikka nii haiged vennad, kes selliseid "loosungeid" endale teevad vms! :D

Edit: http://pilt.delfi.ee/picture/6192853/ - Kas on tuttav situatsioon? Mäletate kindlasti :D
Ja selle kohta nad ütlevad, et kohtunikud olid kalevi poolt ? Kõik need olukorrad toimusid täpselt minu ja kalevi sektori ees...Saan aru, et vb oli rocki sectorist seda raskem näha...''

Seda panite tähele, kuidas turvamehed pidid päris agresiivselt roci omasid korrale kutsuma ?
Vasta