KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Oskar8 kirjutas:No aga kui Kalevi enda manager tuleb ja keelab ära, siis tuli need pildid ju ära panna... Kuradi Pastak, ise on ta yks paras kits.

Aga järgmine kord mind ei koti,prindin neid kohe väga-väga palju välja ja jagan inimestele laiali.
Las Pastak läheb ja korjab siis ise kõgilt need ära!!!
Oskar, sa võiksid neid teha kohe väga palju ja siis need teise korruse rõdult rahvamassitesse lennutada :D

Ja kui saadki trahvi, siis panevad kalevi fännid kokku väikese korjanduse, võin ise ka 5 eeku ülekanda, kuigi fännklubi liige ei ole.

Ise istusin fännisektori taga ja karjusin südamest kaasa kalevile ja samuti, et närvi ajada minu kõrvalistuvaid õllekõhuga rockifänne ning tuleb tunnistada, et see läks korda. :)

Ja kui mängust rääkida, siis kolmandat kohtumist järjest ei mänginud Kalev väga head korvpalli, aga mis peamine, meil on 2 võitu.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

juuksed kirjutas:
Oskar8 kirjutas:No aga kui Kalevi enda manager tuleb ja keelab ära, siis tuli need pildid ju ära panna... Kuradi Pastak, ise on ta yks paras kits.

Aga järgmine kord mind ei koti,prindin neid kohe väga-väga palju välja ja jagan inimestele laiali.
Las Pastak läheb ja korjab siis ise kõgilt need ära!!!
Oskar, sa võiksid neid teha kohe väga palju ja siis need teise korruse rõdult rahvamassitesse lennutada :D

Ja kui saadki trahvi, siis panevad kalevi fännid kokku väikese korjanduse, võin ise ka 5 eeku ülekanda, kuigi fännklubi liige ei ole.

Ise istusin fännisektori taga ja karjusin südamest kaasa kalevile ja samuti, et närvi ajada minu kõrvalistuvaid õllekõhuga rockifänne ning tuleb tunnistada, et see läks korda. :)

Ja kui mängust rääkida, siis kolmandat kohtumist järjest ei mänginud Kalev väga head korvpalli, aga mis peamine, meil on 2 võitu.
Liitun sinuga, et olen nõus aitama trahvi kinnimaksta. Kas meil on vabadus avaldada oma meel või siis ei siin riigis ?
Saab näha, esmaspäeval olen kohal ja prindin kah neid plakateid.
Aga kui laseks sellest särgi teha ? Kas siis kistakse see seljast ??? :D:D:D

3-1 on tõisiasi ;)
Viimati muutis Jaak54, 22 Mai 2009, 01:42, muudetud 1 kord kokku.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

kalev võiks nüüd teha kaks ilustat mängu ja siis kindlalt 4-1 seeria lõpetada! Need 2 Rocki kaotust näitavad seda,kui nõrgad nad on! Kui kalev vähegi paremini mängiks oleks rockiga peale esimest veerandit aamen!! Täna oli ikka Linehani ja Foxi panus nõrk mis nõrk!! loodan, et mehed harjutavad weel vabakaid ja kokkumängu!:cool:

Tahaks näha kalevit kes talvel lustis iga vastasega ja meestel oli sära silmis!!
Viimati muutis karl890, 22 Mai 2009, 01:09, muudetud 1 kord kokku.
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

karl890 kirjutas:kalev võiks nüüd teha kaks ilustat mängu ja siis kindlalt 4-1 seeria lõpetada! Need 2 Rocki kaotust näitavad seda,kui nõrgad nad on! Kui kalev vähegi paremini mängiks oleks rockiga peale esimest veerandit aamen!! Täna oli ikka Linehani ja Foxi panus nõrk mis nõrk!! loodan, et mehed harjutavad weel vabakaid ja kokkumängu!:cool:

Tahaks näha kalevit kes talvel lustis iga vastasega ja meestel oli sära silmis!!
Ise tekkis mängul kah see mõte, et kuidagi on meie leegionäride mängu keskendumine vähenenud peale BBL veerandfinaali... Kuid loodame et võetakse kokku.

Tahaks see aasta lõigata Tartus maha korvid. Oleks vähemalt mingsugune õiglus.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Indrek Visnapuu: vile kriibib hinge

Hakkab pihta!! See mingi tartlase komme juba, alati kui kaotus siis süüdi kohtunikud!!
Saage üle juba kes käskis teil lõpus nii sit.alt mängida!!

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?v=for ... cID=149311
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

btw. Kad keegi saaks lühiklipina tuua välja linehani kulbi kullamäe vastu ? See oli väga emotsionaalne hetk minu jaoks mängus
Aitäh !
Viimati muutis Jaak54, 22 Mai 2009, 01:41, muudetud 1 kord kokku.
nuxa
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2009, 00:21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nuxa »

minu arust väga hea mäng rocki poolt, eriti esimene veerand, super alley ja sanikidze donk. edasi läks nagu läks, brutaalset jõudu oli kalevil rohkem ning vastupidavust, nad teenisid võidu kuid täna olid mõlemad pooled võitu väärt, eriti meeldis rocki ümberkehastus tanokata, kuid samas üllatas kalevi võõrleegionäride väike aktiivsus, et mõlemalt poolt nagu kehvasti sellega. arbeti 3-sed olid hullud
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

Jaak54 kirjutas:btw. Kad keegi saaks lühiklipina tuua välja linehani kulbi kullamäe vastu ? See oli väga emotsionaalne hetk minu jaoks mängus
Aitäh !
õhtulehes on top 10 hetked videona olemas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

karl890 kirjutas:
mavs kirjutas:
Oskar8 kirjutas:No aga kui Kalevi enda manager tuleb ja keelab ära, siis tuli need pildid ju ära panna... Kuradi Pastak, ise on ta yks paras kits.

Aga järgmine kord mind ei koti,prindin neid kohe väga-väga palju välja ja jagan inimestele laiali.
Las Pastak läheb ja korjab siis ise kõgilt need ära!!!
Kuule Oskar räägi, sa kohe ikka väga norid seda keretäit??
Kahju, et ma tallinnas pole mängudel mudu tuleks ja annaks sulle keretäie.. mida sa plõksid siin foorumis.. :mad:
Hakkab pihta. Lasteaed. Hormoonid möllavad, aga hallollust jääb väheseks. Rikuvad jälle teema ära. See piltidega vehkimine e igasugu mängijate isiklik (veel hullem, rahvuse pinnalt) ründamine on lapsus par excellance. Vaimuvaesus ja -pimedus lööb välja. Teema lõpuks, kui tahate silma paista, siis võiks midagi originaalset välja mõelda, eelkõige oma klubile rõhudes. Püüdke iroonilist nalja kogu vastasklubi aadressil teha (Tartu kui maakoht on muidugi veelgi lamedam), jättes rahvused ja isikud välja. Aga eks seda ole palju nõutud, mõlemalt poolt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Ma olen sõnatu !:o
Ma loen ja imestan.Kui madalale saavad veel cramo fännid laskuda ?
Te olete oma margi nii totaalselt täis pasandanud , et kohe kahju hakkab.
Selle asemel et Tsintsadzet sõimata võiksite Linehani mängima õpetada.
Kaitses võib ta ju hea olla aga rünnakul on ta nagu hunnik õnnetust.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Pilt

keskel black guy on anderson i guess? :)

Ja Oskar edu Tsini vastaste plkaktite jagamisel, seekord ilma irooniata. Tra kes see Pastak oma arust on, et tuleb neid kokku korjama...temal pole selleks mingit õigust, enne võib seda teha turvamees or ma ei tea kes..
Viimati muutis greystone, 22 Mai 2009, 11:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

greystone kirjutas:http://pilt.delfi.ee/show_original/6192757/

keskel black guy on anderson i guess? :)

Ja Oskar edu Tsini vastaste plkaktite jagamisel, seekord ilma irooniata. Tra kes see Pastak oma arust on, et tuleb neid kokku korjama...temal pole selleks mingit õigust, enne võib seda teha turvamees or ma ei tea kes..
Andersson? mõtled Valga Andersson'i?
näkää :) see oli mingi suvaline tüüp :)
Praegu allkiri puudub.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Njh lähemalt vaadates ei meenuta eriti teda siiski jah :D
Diablo666
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Nov 2006, 10:44
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Diablo666 »

Ma olen sõnatu !
Ma loen ja imestan.Kui madalale saavad veel cramo fännid laskuda ?
Te olete oma margi nii totaalselt täis pasandanud , et kohe kahju hakkab.
Selle asemel et Tsintsadzet sõimata võiksite Linehani mängima õpetada.
Kaitses võib ta ju hea olla aga rünnakul on ta nagu hunnik õnnetust.
Mis sa ise nagu hetkel tegid ,sõimasid meid ja hakkasid kohe Linehani maha tegema ,nii et pasandasid totaalselt oma margi täis ....
P.S. Kõik hakkas pihta tsintsadzest endast kui ta korduvalt meie fännisektori poole keskmist näppu näitas........omad vitsad peksavad
The Dark Destroyer
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Diablo666 kirjutas:
Ma olen sõnatu !
Ma loen ja imestan.Kui madalale saavad veel cramo fännid laskuda ?
Te olete oma margi nii totaalselt täis pasandanud , et kohe kahju hakkab.
Selle asemel et Tsintsadzet sõimata võiksite Linehani mängima õpetada.
Kaitses võib ta ju hea olla aga rünnakul on ta nagu hunnik õnnetust.
Mis sa ise nagu hetkel tegid ,sõimasid meid ja hakkasid kohe Linehani maha tegema ,nii et pasandasid totaalselt oma margi täis ....
P.S. Kõik hakkas pihta tsintsadzest endast kui ta korduvalt meie fännisektori poole keskmist näppu näitas........omad vitsad peksavad
Enda arust ma küll kedagi ei sõimanud vaid avaldasin oma imestust.
Mis Linehani puutub siis viimase mängu statistika ütleb kõik.Võrdluseks tõin ka Tsintsadze oma.

Kalev Cramo
Nr Mängija Pos Min 2p 3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
10 John Linehan ' 1 27:35 1-0 (0-0) 5-0 4-4 0 1 1 1 1 1 1 2 3 4

TÜ/Rock
Nr Mängija Pos Min 2p 3p 1p KL RL L RS VL BL PK V VM PNK
8 Georgi Tsintsadze ' 1 36:49 9-4 (2-0) 3-1 7-5 4 3 7 6 3 1 2 1 6 16
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Vasta