KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

RockTheBest kirjutas:Nii.

Olen küll 100% Rock-i fänn.Aga ka Eesti korvpalli fänn.(olen alati pöialt hoidnud kalevile eurosarjas jne).

Aga miks siia kirjutan kohe kuulete.

See mis praegu Kalev teeb see on ikka väääga haigeee.No tegelt see pole koss.
Aga minuarust on kalevil iga aasta sama probleem.ÜHTSUST TUNNET POLE!!! Rock on alati hea kambavaimuga team.Seda ütleb isegi Kuld ja Myrka ja teised ka.Isegi näe Tanoka lubas, et see hooaeg viimane aga näe juba alandas 80-le %-le.Muidugi nyyd ema haigus vast mõjutab tagasi 100%-le. Aga teie meeskonda vaadates......no ei ole seal seda MEESKONDA.meenutate veits "madridi Reali" Hääd mehed aga kas ego-d liiga või ma ei tea mis viga:)

Enne syydistati Maticit aga Vucinic suht sama , et ei saa mehi mängima:) Keerles, Kriisa, kangur, arbet, sokk on ju mitu aaastat koos mänginud aga ......no ma ei saa aru.Nagu esimest päeva koos:)
Natuke möödas, kuid samas on ka õigus sul osaliselt. Kui me vaatame seda hooaega üldiselt ja BBL-i, siis Kalev on suutnud näidata päris head meeskonna vaimu ja koostööd ning ilusat rünnet. Ei tea, mis nüüd siis toimub...

Kuid põhiline erinevus on selles, et Kalevi koosseis on iga aasta märgatavalt muutunud, just leegionääride osas ja usun et selle 9 kuuga ei saagi tekkida sellist vaimu, mis on Tartul.
RockTheBest
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Mai 2009, 14:19

Postitus Postitas RockTheBest »

[quote][/quote]
Jah! Natuke segane oli minu jutt aga poit tuli välja.Aga just viimane mäng , et Eestlaste mäng oli suht null nagu tahtminegi.See on see mis on imelik.Krt. ma isiklikult mängin ka kaotusseisus nagu oleks punkt-punkti mäng.Et peale mängu saaksin endaga rahul olla, et sai kõik endast antud:)
Ok olgem ausad meeskonnad on võrdsed.Ja siin finaalis hakkavad mängima Tahtmine ja kambavaim
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

KalevForever kirjutas:
spartaklane kirjutas:
Gallacher kirjutas:Ma ise olen suht kindel, et Rock võidab järgmisel aastal eestikad suurema tõenäosusega kui tänavu. Sest kuluaaride põhjal Tartul ca 10 milline eelarve kindel, samas kui Kalevil pole kindel midagi...Karta on, et kui Kalev ka eestikatel Rockile kaotab on järgmisel aastal tõesti numbrid sellised, et põhiraskus on Veskil ja Kajupankil.
Eks siin on vahest asi ka selles, et meie peasponsor on Cramo, Rockil Saku. Igaüks teab ise, kumbal valdkonnal praegu halvemini läheb...
Näete hakkategi jõudma nendesse raamidesse kuhu mina olen oma jutuga jõudnud,siit ka küsimus juba jägmist hooaega silmas pidades,kas siis ongi enam mõtet jätkata nende noortega Balti Liiga eliidis , võiksime ise vabatahtlikult sellest kohast loobuda ja jätkata selles madalamas seltskonnas ,kus see hooaeg TTÜ esines ja on veel ju ka ebaselge ,kes seda noortekampa siis juhtima hakkab ,sest kahtlen ,et Vucinic viitsiks seda noortepunti juhtida,sest tulemust sealt ju naguinii ei tule.Ja kui me siin kurdame ,et rahvast käib vähe kodumänge vaatamas ,siis olen kindel ,et järgmine hooaeg see number veelgi langeb ehk kas siis ongi mõtet enam Saku Suurhalli neid mänge tuua ja arvan ,et seda ei tehtagi.Ja see ,et meie tulevik on tumedam võrreldes Rockiga ,selle tasuks süüdistada just siis klubi juhtkonda ,kes näevad ,et olukord klubi majanduses on kehva ja ei suuda sellele õigeaegselt reageerida.Kahju on kogu selle jutu kokkuvõttes vaid sellest ,et kaob ära see konkurents ja pinge Eesti korvpalli turul just Tallinna ja Tartu vahel .
Esiteks ,kas see natuke vale teema ei ole?Ja teiseks mis sul sellest mis Kalevist saab või mitte,kui sinu jaoks niikuinii iga mängu eel on kalev kaotanud.Mine nutta kuskil delfis palun edasi jumala eest.
teema on siin küll vale ,aga varsti peale Eestikate finaaseeria kaotust nutame me siin kõik ,kui kuuleme kurba uudist Kalev/Cramo tulevikust.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

vabakutseline kirjutas:PS: Mul tuli manu ajal selline mõte, et kui fännklubist läheks paar juhtivamat pead kalevi treeningule, ning kutsuksid mehed kokku ja räägiksid neile, kuidas fännidele nende mängu kõrvalt vaadates tundub. Äkki hakkavad mehed siis mõtlema ja arutama, et mis nende mängus valesti on.
Naera või herneks! :D Kas sa ei arva, et Kalevi käsutuses on ehk korvpallispetsialistid, kes jagavad ise tarvilikku nõu?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

zero0 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:PS: Mul tuli manu ajal selline mõte, et kui fännklubist läheks paar juhtivamat pead kalevi treeningule, ning kutsuksid mehed kokku ja räägiksid neile, kuidas fännidele nende mängu kõrvalt vaadates tundub. Äkki hakkavad mehed siis mõtlema ja arutama, et mis nende mängus valesti on.
Naera või herneks! :D Kas sa ei arva, et Kalevi käsutuses on ehk korvpallispetsialistid, kes jagavad ise tarvilikku nõu?
no ilmselt ei jaga nad tarvilikku nõu kui meeskond nii kehvalt esineb
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Ilmselt elatakse ikka veel seda valusat balti liiga veerandfinaali kaotust üle. On möödunud poolteist kuud juba aga võõrleegionäridele lõppes sellega eurohooaeg, nüüd ei viitsi nad pingutada. Aga noh võidelda tuleb. Loodetavasti Kalev võtab Tartus mängu ära. Muidu läheb raskeks, ma arvan. Sest kui Rock võidab, siis tuleb Tallinna selline Rocki fännide mass, et... Pool saali on siis jälle Rocki poolt.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

spartaklane kirjutas:
zero0 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:PS: Mul tuli manu ajal selline mõte, et kui fännklubist läheks paar juhtivamat pead kalevi treeningule, ning kutsuksid mehed kokku ja räägiksid neile, kuidas fännidele nende mängu kõrvalt vaadates tundub. Äkki hakkavad mehed siis mõtlema ja arutama, et mis nende mängus valesti on.
Naera või herneks! :D Kas sa ei arva, et Kalevi käsutuses on ehk korvpallispetsialistid, kes jagavad ise tarvilikku nõu?
no ilmselt ei jaga nad tarvilikku nõu kui meeskond nii kehvalt esineb
Ega nõuandjad ei mängi meeskonna eest.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Kalevil jääks justkui mõistusest vajaka väljakul. Eile kadus meestel mõttevõime seal platsil ikka täielikult ära. Teine asi, et Vucinic justkui ei suudaks ennast kohati maksma panna. Jääb mulje, et keegi ei kuula teda seal. Kurb on lausa vaadata mida näiteks Linehan ja Fox seal väljakul teevad. Tundub, et neid jätab see Eesti meistritiitel täiesti külmaks ja nad ei pea vajalikuks ka pingutada vähimatki selle nimel.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Ei ole sellel Kalevil häda veel midagi, asi toimib. Kolmandas mängus oli üldse _Kriisa, kes tõi mängu spurdi, aga neljandas teda plnud, sest sai üllatavalt kiiresti 5 viga. Kriisa oleks kalevi mängu käima tõmmanud.

Võiks alustada viiendat mängu üldse eestlaste kooseisuga: Kriisa, kangur, keerles, arbet, sokk. Ja siis hakata vahetama.

Üks plaan veel, pangu algviisikusse Pace. Vend on näidanud ilusaid mänge küll, ja lauavõitluses on ta vahest vägagi õiges kohas.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Travis Reed kirjutas:Ei ole sellel Kalevil häda veel midagi, asi toimib. Kolmandas mängus oli üldse _Kriisa, kes tõi mängu spurdi, aga neljandas teda plnud, sest sai üllatavalt kiiresti 5 viga. Kriisa oleks kalevi mängu käima tõmmanud.

Võiks alustada viiendat mängu üldse eestlaste kooseisuga: Kriisa, kangur, keerles, arbet, sokk. Ja siis hakata vahetama.

Üks plaan veel, pangu algviisikusse Pace. Vend on näidanud ilusaid mänge küll, ja lauavõitluses on ta vahest vägagi õiges kohas.
Pace ei ole finaalseerias teinud ühtegi normaalset liigutust. Vähemalt minu silmis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Patrioot kirjutas:
Travis Reed kirjutas:Ei ole sellel Kalevil häda veel midagi, asi toimib. Kolmandas mängus oli üldse _Kriisa, kes tõi mängu spurdi, aga neljandas teda plnud, sest sai üllatavalt kiiresti 5 viga. Kriisa oleks kalevi mängu käima tõmmanud.

Võiks alustada viiendat mängu üldse eestlaste kooseisuga: Kriisa, kangur, keerles, arbet, sokk. Ja siis hakata vahetama.

Üks plaan veel, pangu algviisikusse Pace. Vend on näidanud ilusaid mänge küll, ja lauavõitluses on ta vahest vägagi õiges kohas.
Pace ei ole finaalseerias teinud ühtegi normaalset liigutust. Vähemalt minu silmis.
räägin varasematest mängudest.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Vucinic peaks algkooseisus mõned muudatused tegema tõesti minu arust.
Sokk,Arbet,Kangur,Keerles,Fox näiteks.
Linehan on praegu jälle hakanud liiga julgelt sinna pikkade käte alla jooksma ja siis mingi mõttetu viske teinud või koppa saanud.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

keeru asemel vb korra pace proovida?:rolleyes:
Viimati muutis karl890, 26 Mai 2009, 19:20, muudetud 1 kord kokku.
:koss: :popcorn:
Rock19
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Mär 2009, 12:18

Postitus Postitas Rock19 »

Alguses mängis küll kalev hästi, aga kui grusiinid tööle hakkasid, läks mäng jälle käest ära.
Eesti meister 2009: Tartu Ülikool Rock!!!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

karl890 kirjutas:keeru asemel vb korra pace proovida?:rolleyes:
maitea minuarust ei ole finaalide 5. mäng mingi proovimise koht enam, nüüdseks peaks olema kujunenud viisik kes tuleb ja teeb. Aga kahjuks meil seda ei ole tundub. Nüüd TULEB lihtsalt tartus ära võtta muidu on see rong jälle läinud
Vasta