KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Milleks selline kirumine, nagu oleks maailmalõpp selle ühe suure kaotuse üle. Ma olen enam kui kindel et kui oleks tasavägise mängu juures kaotanud nt kuni 5 punktiga ei kiruks keegi treenerit ja mängijaid vaid hoopis kirutaks kohtunikke ja rocki õnne.

Just see suur pakk oli see mis pani suurt enamust kiruma peatreenerit ja mängijaid ja kui halvasti see kõik on. See oli üks mäng kõigest, üldseis on ju 2:2. Ühe mängu võitsime kodus, teise kaotasime, nagu ka rock oma kodus. Võitsime ka Rocki BBL 2. mängus 27 punktiga, aga ega sellepärast rocki poolelt maailmalõpp ei saabunud.

Reedel on uus mäng ja uus võimalus taas juhtima minna.
Muidugi olen selles osas nõus, et mehed pole enam need, keda nägime kasvõi poolteist kuud tagasi.
USKUGE VIIMSE HETKENI!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

marxx762 kirjutas:Milleks selline kirumine, nagu oleks maailmalõpp selle ühe suure kaotuse üle. Ma olen enam kui kindel et kui oleks tasavägise mängu juures kaotanud nt kuni 5 punktiga ei kiruks keegi treenerit ja mängijaid vaid hoopis kirutaks kohtunikke ja rocki õnne.

Just see suur pakk oli see mis pani suurt enamust kiruma peatreenerit ja mängijaid ja kui halvasti see kõik on. See oli üks mäng kõigest, üldseis on ju 2:2. Ühe mängu võitsime kodus, teise kaotasime, nagu ka rock oma kodus. Võitsime ka Rocki BBL 2. mängus 27 punktiga, aga ega sellepärast rocki poolelt maailmalõpp ei saabunud.

Reedel on uus mäng ja uus võimalus taas juhtima minna.
Muidugi olen selles osas nõus, et mehed pole enam need, keda nägime kasvõi poolteist kuud tagasi.
USKUGE VIIMSE HETKENI!
Uskuda ju võib, kuid meeskonna sees pidavat olema mingid sisepinged ,mis segavad mängimist ja need pinged on olnud põhitooniandjaks kogu selle finaal seeria jooksul ja saavadgi meile saatuslikuks ,kuid ,mis pinged need on eks sellest räägitakse vast siis kui oleme oma järjekordsed hõbedad kätte saanud ja tõdeme suure kurbusega ,et jällegi on hooaeg metsa läinud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:
marxx762 kirjutas:Milleks selline kirumine, nagu oleks maailmalõpp selle ühe suure kaotuse üle. Ma olen enam kui kindel et kui oleks tasavägise mängu juures kaotanud nt kuni 5 punktiga ei kiruks keegi treenerit ja mängijaid vaid hoopis kirutaks kohtunikke ja rocki õnne.

Just see suur pakk oli see mis pani suurt enamust kiruma peatreenerit ja mängijaid ja kui halvasti see kõik on. See oli üks mäng kõigest, üldseis on ju 2:2. Ühe mängu võitsime kodus, teise kaotasime, nagu ka rock oma kodus. Võitsime ka Rocki BBL 2. mängus 27 punktiga, aga ega sellepärast rocki poolelt maailmalõpp ei saabunud.

Reedel on uus mäng ja uus võimalus taas juhtima minna.
Muidugi olen selles osas nõus, et mehed pole enam need, keda nägime kasvõi poolteist kuud tagasi.
USKUGE VIIMSE HETKENI!
Uskuda ju võib, kuid meeskonna sees pidavat olema mingid sisepinged ,mis segavad mängimist ja need pinged on olnud põhitooniandjaks kogu selle finaal seeria jooksul ja saavadgi meile saatuslikuks ,kuid ,mis pinged need on eks sellest räägitakse vast siis kui oleme oma järjekordsed hõbedad kätte saanud ja tõdeme suure kurbusega ,et jällegi on hooaeg metsa läinud.
Kuule, ära alahinda siin koguaeg Kalevit, peale seda oled nüüd täiega Kalevi maha teinud kui nad rocki käest 25-ga said. See oli mänguviga ja reedel läheb paremini.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Einoh, minagi loodan, et reedel läheb paremini aga asi on ikka selles, et meeskonna vorm on mingitel põhjustel hoopis teine kui BBL-i põhiturniiri ajal. "Mänguviga" on olnud terve finaalseeria, mitte ainult viimane mäng. Mitte, et tuleks ahastada ja sõimata, pgem ikka arutleda.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Mina igatsen väga sellist Kalevit mis oli Ljubertsõ Triumphi vastu. Kes kohal käis, see mäletab. Pace oli nagu hiigelvormis, samuti Fox. Kõik Kalevi mehed nagu tahtsid hävitada vastast. Tundub nagu Kalevi mängijatel on alati hooaja lõpus alavorm.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Rääkides Eesti klubide Euroliiga mängudest, siis õnnest jäi puudu ka ikka.
See oleks super olnud, kui Kalev oleks ikka võidu ära võtnud Triumphi vastu ja Rock jäi lisaajal viimasel sekundil Virtusele alla.
Kui need 2 võitu oleks olemas olnud, oldaks vaadatud Eesti korvpalli klubide poole hoopis teistmoodi.

Aga Kalev peab ennast kokku võtkma. Miinimumi ikka ära võtma. Kui ei, siis on küll ikka väga *****. Me ju tahame ikka järgnevatel aastatel näha kahe hiiu mänge, mitte ainult ühe :/
Fear the prophet!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

No lõpetage see jutt ,peab kokku võtma ,nad ju ei võta ,seda on ju selgelt näidanud kõik need mängud ,mis on finaalseerias mängitud.Ühesgi mängus ,mis me siiani oleme selles seerias näinud pole küll midagi paremuse poole läinud ,pigem kehvemaks koguaeg,siit ka järeldus ,et midagi head siit loota pole.Ise lootsin ka enne finaalseeria algust ,et nüüd näitavad Kalev/Cramo mängijad seda ,mis neil Balti Liiga veerandfinaalis puudu jäi ja minnakse ikka isuga mängima ,mitte lolli väljakule mängima ,nagu seda siiamaani tehtud on.Mina küll ei näe siin mingitgi võimalust ,et nüüd reedel Tartus me näeme sellist Kalev/Cramot ,mida me nägime Zalgirise vastu,ma ainult küsiksin seda, kui põhja me oma mänguga veel kukkuda võime.Kahju härra Valdmaast ,kes on endast küll kõik andud ,et tippklubi saadaks edu ,kuid kõik need pingutused ,mis viimased kolm aastat tehtud on lõppenud fiaskoga.Võibolla oleksgi parem ,kui järgmisest hooajast jääks üks tugev klubi ehk siis, Rock siis kiidaksid kõik seda ja kõik oleksid õnnelikud ,et vaat kui hästi meil korvpall Eestis edeneb.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

spartaklane kirjutas:Mina küll ei näe siin mingitgi võimalust ,et nüüd reedel Tartus me näeme sellist Kalev/Cramot ,mida me nägime Zalgirise vastu.
Sellist mängu polegi vaja päris näidata et rocki võita, piisab ka vähemast ja seda mehed ka reedel teevad, ma väga loodan veel.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Postitus Postitas Siimu »

spartaklane kirjutas:No lõpetage see jutt ,peab kokku võtma ,nad ju ei võta ,seda on ju selgelt näidanud kõik need mängud ,mis on finaalseerias mängitud.Ühesgi mängus ,mis me siiani oleme selles seerias näinud pole küll midagi paremuse poole läinud ,pigem kehvemaks koguaeg,siit ka järeldus ,et midagi head siit loota pole.Ise lootsin ka enne finaalseeria algust ,et nüüd näitavad Kalev/Cramo mängijad seda ,mis neil Balti Liiga veerandfinaalis puudu jäi ja minnakse ikka isuga mängima ,mitte lolli väljakule mängima ,nagu seda siiamaani tehtud on.Mina küll ei näe siin mingitgi võimalust ,et nüüd reedel Tartus me näeme sellist Kalev/Cramot ,mida me nägime Zalgirise vastu,ma ainult küsiksin seda, kui põhja me oma mänguga veel kukkuda võime.Kahju härra Valdmaast ,kes on endast küll kõik andud ,et tippklubi saadaks edu ,kuid kõik need pingutused ,mis viimased kolm aastat tehtud on lõppenud fiaskoga.Võibolla oleksgi parem ,kui järgmisest hooajast jääks üks tugev klubi ehk siis, Rock siis kiidaksid kõik seda ja kõik oleksid õnnelikud ,et vaat kui hästi meil korvpall Eestis edeneb.
Kuule mul tundub tõesti, et sul kruvid logisevad .
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

spartaklane kirjutas:No lõpetage see jutt ,peab kokku võtma ,nad ju ei võta ,seda on ju selgelt näidanud kõik need mängud ,mis on finaalseerias mängitud.Ühesgi mängus ,mis me siiani oleme selles seerias näinud pole küll midagi paremuse poole läinud ,pigem kehvemaks koguaeg,siit ka järeldus ,et midagi head siit loota pole.Ise lootsin ka enne finaalseeria algust ,et nüüd näitavad Kalev/Cramo mängijad seda ,mis neil Balti Liiga veerandfinaalis puudu jäi ja minnakse ikka isuga mängima ,mitte lolli väljakule mängima ,nagu seda siiamaani tehtud on.Mina küll ei näe siin mingitgi võimalust ,et nüüd reedel Tartus me näeme sellist Kalev/Cramot ,mida me nägime Zalgirise vastu,ma ainult küsiksin seda, kui põhja me oma mänguga veel kukkuda võime.Kahju härra Valdmaast ,kes on endast küll kõik andud ,et tippklubi saadaks edu ,kuid kõik need pingutused ,mis viimased kolm aastat tehtud on lõppenud fiaskoga.Võibolla oleksgi parem ,kui järgmisest hooajast jääks üks tugev klubi ehk siis, Rock siis kiidaksid kõik seda ja kõik oleksid õnnelikud ,et vaat kui hästi meil korvpall Eestis edeneb.
Kaua võib, me oleme aru saanud mida sa Kalevist arvad !
Viimati muutis #7, 27 Mai 2009, 23:30, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

spartaklane kirjutas:No lõpetage see jutt ,peab kokku võtma ,nad ju ei võta ,seda on ju selgelt näidanud kõik need mängud ,mis on finaalseerias mängitud.Ühesgi mängus ,mis me siiani oleme selles seerias näinud pole küll midagi paremuse poole läinud ,pigem kehvemaks koguaeg,siit ka järeldus ,et midagi head siit loota pole.Ise lootsin ka enne finaalseeria algust ,et nüüd näitavad Kalev/Cramo mängijad seda ,mis neil Balti Liiga veerandfinaalis puudu jäi ja minnakse ikka isuga mängima ,mitte lolli väljakule mängima ,nagu seda siiamaani tehtud on.Mina küll ei näe siin mingitgi võimalust ,et nüüd reedel Tartus me näeme sellist Kalev/Cramot ,mida me nägime Zalgirise vastu,ma ainult küsiksin seda, kui põhja me oma mänguga veel kukkuda võime.Kahju härra Valdmaast ,kes on endast küll kõik andud ,et tippklubi saadaks edu ,kuid kõik need pingutused ,mis viimased kolm aastat tehtud on lõppenud fiaskoga.Võibolla oleksgi parem ,kui järgmisest hooajast jääks üks tugev klubi ehk siis, Rock siis kiidaksid kõik seda ja kõik oleksid õnnelikud ,et vaat kui hästi meil korvpall Eestis edeneb.
Miks sa Kalevit koguaeg halvustad? Sinu eelmisi kommentaare andis veel kuidagigi lugeda, aga see on küll nüüd lolluse tipp. Sinu väitega, et järgmisest hooajast peaks jääma üks tippklubi ehk siis rock, no see on laus lollus ju.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

tuletaks meelde paari hooaja tagust juhtumit rockiga, kui unistuste tartu triim tiim müüride ja teistega BBL PO üldse uksetaha jäi. Illakul oli selline nutuvõru ümber suu, et soigus midagi üldse Rocki võistkonna kadumisest jne. Siis tuldi eesti meistriks, kõigil näod nalja täis. Vaid tartu vännid olid need, kes BBLi tulemusi sel hetkel mitte millegiks ei pidanud ja eesti meistriks tulek oli AjaO
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Üleüldiselt pole seis ju sugugi hull. Kalev on mänginud 4 halba mängu järjest ja hoolimata sellest on seeria viigis 2:2. Piisab, kui nüüd tuleb viimasest 3 mängust 2 head mängu või 1 hea mäng ja üks mitte nii hea mäng samal ajal kui ka Rockil on kehv päev ning meistrikarikas peaks päälinnas tagasi olema.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Täna peab lootma ,et kogu meeskond mängib meeskondlikult nii kaitses kui ka rünnakul.Nagu Kuusmaa ütles ,et Kalevi mäng sõltub ühest mehest ,kelleks on loomulikult Linehan.Tema peab rõnnaku ilusti käima panema ,loogilised rõnnakud ,mitte eelmistele mängudele omane punnitamine .Sisetunne ütleb ,et Kalev võidab täna ning minu sisetunne ei valeta.
Pilt
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Postitus Postitas Siimu »

Kivipallur kirjutas:Sisetunne ütleb ,et Kalev võidab täna ning minu sisetunne ei valeta.
Sama siin, kui päev algab hästi, peab lõppema ka hästi. Ja päev algas hästi cavsi võiduga, niiet Kalev !
BC KALEV/CRAMO
Vasta