Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Esimesena peaks loobuma Paceist, seejärel Mäesalu ja kolmandaks Kriisa.
PG-ks oleks vaja mingit hullu võitlejat. Tsinni laadset. Kindlasti mitte usa-st, vaid kusagilt leedust või altpoolt.
C-ks mingi ilge kapp. Mida mustem seda parem.

Samas loodan, et ka Rock ssäilitaks suurema osa mehi. Tõenäoliselt kaotavad nad Tsinni ja Beardi. iseenesest kahju, sest Tsinn on üks ütlemata andekas talent ja tundub, et linehani vastu mängimine on kõvasti parandanud ka tema pallikäsitlust.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oii kui rõõmus mina olen kui seda kitse siin liigas enam kunagi nägema ei pea:).
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Patrioot kirjutas:Esimesena peaks loobuma Paceist, seejärel Mäesalu ja kolmandaks Kriisa.
PG-ks oleks vaja mingit hullu võitlejat. Tsinni laadset. Kindlasti mitte usa-st, vaid kusagilt leedust või altpoolt.
C-ks mingi ilge kapp. Mida mustem seda parem.

Samas loodan, et ka Rock ssäilitaks suurema osa mehi. Tõenäoliselt kaotavad nad Tsinni ja Beardi. iseenesest kahju, sest Tsinn on üks ütlemata andekas talent ja tundub, et linehani vastu mängimine on kõvasti parandanud ka tema pallikäsitlust.
Ma tõsiselt loodan, et Kangur, Keerles ja Sokk või Arbet saaksid kuskile välismaale. Kanguril oleks see viimane aeg minna. Kanguri asemele võiks võtta Toome.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kuhu küll Arbet ja Sokk selle hooaja tulemuste põhjal pääsevad? Hea kui neid Kalevist välja ei visata, aga sega ei tehta nagunii, sest paremat inimmaterjali meil pole asendamaks neid.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

zero0 kirjutas:Kuhu küll Arbet ja Sokk selle hooaja tulemuste põhjal pääsevad? Hea kui neid Kalevist välja ei visata, aga sega ei tehta nagunii, sest paremat inimmaterjali meil pole asendamaks neid.
välja pääsevad nad küll kui neil endal ainult soovi on. iseasi kui tugevasse meeskonda.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

zero0 kirjutas:Kuhu küll Arbet ja Sokk selle hooaja tulemuste põhjal pääsevad? Hea kui neid Kalevist välja ei visata, aga sega ei tehta nagunii, sest paremat inimmaterjali meil pole asendamaks neid.
Sokk on jumala hästi mänginud ju... mida sa ajad? ainult vigastustega oli kimpus.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

zero0 kirjutas:Kuhu küll Arbet ja Sokk selle hooaja tulemuste põhjal pääsevad? Hea kui neid Kalevist välja ei visata, aga sega ei tehta nagunii, sest paremat inimmaterjali meil pole asendamaks neid.
Mine inise kuskil mujal , ausalt !
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Olgem ikka realistid - ainus, kellel välismaal kosilasi oleks on Kangur. Teistel ei ole lootustki.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Patrioot kirjutas:Olgem ikka realistid - ainus, kellel välismaal kosilasi oleks on Kangur. Teistel ei ole lootustki.
kindlasti on....

Sokud ja Arbetid võivad vabalt mängida kusagil Poola liigas, ise asi kas sellel mingit mõtet on...
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No ma usun ka ,et mingid poola,saksamaa,hollandi,belgia jne maade liigad on täiesti võimalikud vb isegi mingi Kreeka nõrgemad tiimid võiksid mehi soovida ,sest ega Kiks neist nüüd nii eriti parem küll pole.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Viimati muutis karl890, 03 Juun 2009, 00:55, muudetud 1 kord kokku.
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Ma kuulsin, et homme pidi Prives olema Kalevi ära saatmis pidu vms... on nii?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

martin kirjutas:Ma kuulsin, et homme pidi Prives olema Kalevi ära saatmis pidu vms... on nii?
Kust sa sellist juttu kuulsid?
Anneli
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 17 Mai 2009, 22:50

Postitus Postitas Anneli »

Egert kirjutas:
martin kirjutas:Ma kuulsin, et homme pidi Prives olema Kalevi ära saatmis pidu vms... on nii?
Kust sa sellist juttu kuulsid?
on mingi tõepõhi all sellel?
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

mida arvate valdmaa jutust lehes? http://sport.postimees.ee/?id=127084 et tuua noori kes võivad avaneda ja mängida eesti tuumikuga? kui siis kellega:) fox võiks ikka jääda siia.
Vasta