Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

njaa...selle artikli põhjal tundub, et rockil parem seis. http://sport.postimees.ee/?id=127262
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Eepica91 kirjutas:mida arvate valdmaa jutust lehes? http://sport.postimees.ee/?id=127084 et tuua noori kes võivad avaneda ja mängida eesti tuumikuga? kui siis kellega:) fox võiks ikka jääda siia.
Ma arvan,et Fox võiks kindlasti jätkata, ta on ise ka selleks avaldanud soovi.
Kindlasti on vaja kappi korvi alla, see võib olla Lyde , kuid samas võiks kedagi uut proovida.
Ülejäänud mehed võiksid olla eestlased. Tanel Sokk vajab kindlasti rohkem mänguaega. Ta on hea mängujuht ja mängib mõnikord Linehanist paremini. Kurbas võiks ka rohkem mängu saada, siis ta areneb kiiremini
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Ma iseenesest ikkagi ei usu Foxi jätkamist.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Ma arvan, et järgmiseks hooajaks kuivab kalevi eelarve niivõrd kokku ja sellise klassiga ameeriklasi, nagu see hooaeg sai lubada kalev enam osta ei jõua. Iseasi on see, kui mõni praegustest ameeriklastest otsustaks jääda. Ise tahaks, et siia jääks Fox ja Pace. Foxi mängijaoskustes ei kahtle keegi, kuid ma leian, et Pace ei avanenud see hooaeg täielikult. Linehani ja Lyde'i siiaj äämine on kaheldav. Arvan, et kõik praegused eestlased jäävad kalevisse edasi, v.a Kangur, vb lahkuvad ka Arbet, Sokk ja Keerles, kui nad saavad välismaalt korralikud pakkumised. Kurbast veel ei tea, oleneb kas ta valitakse mõne klubi poolt ära või mitte. Keskmängija kohale jääb meil seega Veski, aga ma arvan, et esmajärjekorrs otsitakse ikkagi väljast üks keskmängija juurde. Ma leian, et Valdmaa poolt välja pakutut idee, et tuua kalevisse noori ja andekaid mängijaid ei olegi nii paha mõte :D
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Kõik oleneb sellest, palju eelarve väheneb. Kui väheneb nt kaks korda, siis pakun, et lahkuvad võõrleegionärid (ehk Fox jääb kui tibi lubab muidu pikalt saata) pluss Kangur. Aga ülejäänud seltskond isegi sel juhul ilmselt jätkaks. Ja mingi poolpiduse tsentri sebiks ka.
Balti liigas oldaks konkurentsivõimelised sest kuuevarbalistel ka jamad lood aga Rocki vastu ilmselt ei saadaks.
Aga noh, see kõik on spekulatsioon muidugi. Loodetavasti eelarve ei vähene nii palju.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Kas Kangur mitte ei pidanud nüüd see hooaeg välismaale minema ? Midagi mäletan ,et just peale seda kui ta oli selleks hooajaks Kaleviga lepingu sõlminud tehti talle mingi pakkumine,ei mäleta küll millisest riigist ,kuid oli vist küllaltki korralik.



Krt,oleks pidanud enne eelnevad kommentaarid ka korralikult läbi lugema...
Viimati muutis Kivipallur, 04 Juun 2009, 02:41, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kangurile tehti pakkumine Itaaliast.
Eks näis, kuidas asjaolud hakkavad sujuma.
Fear the prophet!
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Kas kangur pole kuskil teada andnud, et lapse tõttu ei tahaks eriti eemale minna vms!?
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kangur ütles, et sügisel on laps piisavalt suur, et minna koos perega ;)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kangurile tegi sügisel pakkumise SCAVOLINI SPAR PESARO (itaaliast) jäid põhiturniiril 8. ja kaotasid veerandfinaalis kuivalt 3-0 Sienale.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Gert Dorbek peaks ka ikkagi meiega liituma , oleks suur abi !
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma ise mõtlen pikemat aega sama, hea 3p viskaja, aktiivne jõuline läbimurdja, lõpuni võitleja, kindlasti oleks hea täiendus. Kaua ta seal Pirital ikka mängib..
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

"To say he's happy to be heading home is an understatement", said Pace's agent Nate McCray. "He's had a long season and now he's going to go home and relax and not think about basketball for a minute".

Pace is the second DSM client to win a championship this 2009 season. Jerrah Young also won a championship with his team in Ireland.

It's unsure where Josh Pace will end up at next season but DSM is currently in talks with teams in Germany, Isreal, United Kingdom and Greece. Other opportunities may include a trip to a NBA D-League team next season but McCray says that's something he will take a longer look at once it gets later in the summer months after fielding offers from teams in Europe.
Tundub, et Pace tahab mujal õnne proovida.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Ega väga kahju ka ei oleks.
Minu silmis oli Pace selle hooaja ebaõnnestunum valik, kuna ta tegi liiga tihti lapsikuid vigu - jooksud, risti üle väljaku söödud(mis üldjuhul võeti vahelt) jne.
Aga see on ainult minu arvamus.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Patrioot kirjutas:Ega väga kahju ka ei oleks.
Minu silmis oli Pace selle hooaja ebaõnnestunum valik, kuna ta tegi liiga tihti lapsikuid vigu - jooksud, risti üle väljaku söödud(mis üldjuhul võeti vahelt) jne.
Aga see on ainult minu arvamus.
Sekundeerin.
Vasta