Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

võimalust endal veel pole..aga VALIKSIN kindlasti Eesti Rahvusliku Liikumise juhi Martin Helme üksikkandidaadina. :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Mina valin Tarandi,
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Mina valin ka Martin Helme, isklikult ma teda ei tunne, aga mul on temaga samad põhimõtted
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Tõenäoliselt peale Tarandi polegi võtta kedagi.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

mina valisin Tarandi. Ainuke norm seal.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Minu hääl läks Tarandile !
Kui oleks avatud nimekirjad olnud oleksin vb mõne erakonna nimekirjas olnud inimese poolt hääletanud , nt Ojuland on hea mulje jätnud.
Loodetvasti keskid üle ühe koha ei saa , parem kui üldse nad europarlamenti ei saaks aga seda on vist palju tahetud.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kesk ja Reform - minu jaoks täiesti ühesugused valelikud ja mõttetud parteid. Ei oska küll öelda, kumb neist parem on.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Keegi Klenski kah valib?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

xrip55 kirjutas:Keegi Klenski kah valib?
www.tiblad.com
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

Ah, võta üks ja viska teist. Ega ausad inimesed sinna ei kandideeri ju - nt Tarand isegi tunnistas, et ta kandideerimise pärast valib hoolega, milliseid mõtteid avalikult kuulutada ja milliseid varjab inimeste eest. Klenskil jah, võib-olla on isegi kõige mõistlikumad ideed, aga kui ta ka Euroopasse saaks, siis esiteks tal on seal liiga väha võimu, et midagi ära teha (seda ta ise tglt tunnistab kah :)), ja teiseks võim rikub inimese ära nagu kõik väga hästi teavad. Mõtetu trall!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Jube.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mario kirjutas:Ah, võta üks ja viska teist. Ega ausad inimesed sinna ei kandideeri ju - nt Tarand isegi tunnistas, et ta kandideerimise pärast valib hoolega, milliseid mõtteid avalikult kuulutada ja milliseid varjab inimeste eest. Klenskil jah, võib-olla on isegi kõige mõistlikumad ideed, aga kui ta ka Euroopasse saaks, siis esiteks tal on seal liiga väha võimu, et midagi ära teha (seda ta ise tglt tunnistab kah :)), ja teiseks võim rikub inimese ära nagu kõik väga hästi teavad. Mõtetu trall!
valimised on küll läbi juba..aga mis ideed sellel Klendskil olid? Vend teatas valimiste eelõhtu saates uhkelt, et kui tema europarlamenti saab, hakkab ta Eestis tekitama massilist Vene liikumist. :| Jube, et sellised riigivastased pronksmässu korraldajadest sibulad üldse saavad sinna kandideerida :mad:

Tulemuste kohta noh..sotsid said siiski lõpuks 1 koha ja keskikud 2...tore vähemalt, et Kelam ja Tarand sisse said, ülejäänud tegelinskid võiks küll koju jääda.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

No peaidee oli tal eestlaste-venelaste vastandamise lõpetamine Eesti poliitikas. Aga kurat teab, mida ta tegelikult ette võtma hakkaks. Muidu mul ka nats ikka heameel, et Tarand palju hääli sai (kuigi mulle on ta pigem ebasümpaatne) - pandi erakonnad paika vähemalt. :)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Edgar saadab nüüd Vilja minema, et saaks rahulikult ja segamata kesknoorte naisliikmetega Hundisilmal mürada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

see on küll natuke jama et protestantlikke hääli niipalju oli. Järgmistel valimistel on meie riigil kellad, kuna on näha et rahvas ei ole rahul ja ei oska kedagi valida. Sesmõttes ei tasu hõisata nende Tarandi häältega.
Aga jama nüüd on Targem kui 5B uue saatejuhi otsingutel XD

aga tarand reaalne vend pani ära erakondadele AK intervjuus. Normaalne vend.
Viimati muutis kalevcramo, 07 Juun 2009, 23:56, muudetud 1 kord kokku.
Suletud