Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Cassillasel on meeletult kiire reaktsioon, parim puurilukk minu jaoks kindlasti :)
Vanameistrid Zidane,Figo,Roberto Carlos, see oli fenomenaalne sats, pärast Perezi ametiaega läks lihtsalt kõik allamäge.
Uue presidendi valimislubadus oli Kaka meeskonda toomine, sellega ta hakkama ei saanud ja äkki aitab keegi mu mälu värskendada, mitu korda Reali treener vahetus ?
Ma lihtsalt väga loodan, et meeletus majandusraskustes Valenciast suudetakse üle tuua ka Villa ja korralik treener leida. Ma elan lihtsalt suures uue hooaja ootuses :)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

TDK kirjutas:Cassillasel on meeletult kiire reaktsioon, parim puurilukk minu jaoks kindlasti :)
Vanameistrid Zidane,Figo,Roberto Carlos, see oli fenomenaalne sats, pärast Perezi ametiaega läks lihtsalt kõik allamäge.
Uue presidendi valimislubadus oli Kaka meeskonda toomine, sellega ta hakkama ei saanud ja äkki aitab keegi mu mälu värskendada, mitu korda Reali treener vahetus ?
Ma lihtsalt väga loodan, et meeletus majandusraskustes Valenciast suudetakse üle tuua ka Villa ja korralik treener leida. Ma elan lihtsalt suures uue hooaja ootuses :)
Peatreeneri tõi Perez juba ju uue, Manuel Pellegrini Villarrealist.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

TDK, ära solvu kohe. Ma kirjutasin, miks mina olen ManU fänn, see ei tähenda seda, et teistel ei võiks olla erinev arvamus. Ja ma pole alati paremate meeskondade poolt, aga ManU on lihtsalt juba ammustest aegadest sümpaatne. Ja rahakoti suuruse kohta ma ei ütelnud midagi halvasti. Ega rikkus pole häbi asi! :) Rahu...
Pilt
Pilt
Pilt
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

marxx762 kirjutas:Mäletan isegi seda 2002 aastat. Manu sai tol korral Levenkuseni käest poolfinaalis pähe ja ma ei suutnud neile andestada. Finaalis pold ma kellegi poolt, aga Cassiliase super-ulme mäng jättis nii sümpaatse mulje.

Veel jäid tollest ajast meelde, Fernande Herro, Raul,Cassilias,Zidane suurepärane värav, see muutis selle satsi mulle meeldejäävaks.
Siis oli neil veel norm treener ka :) kuni selle lahti lasid ja veel paar staari juurde toodi kadus kõik realis!

Ise olen juba 1998 aastast saadik manu Fänn nii halvas, kui heas ja olen rahul, et ronaldo lahkus.. soovin talle edu seal kuni tuleb mäng manuga ja manu neid ikka võidab. Aga jah meeldib manu, kes lubab noortel mängida ja ei aja iga aasta tiitleid taga! (kui jääb üks - kaks hooaega vahele kui tuuakse uusi nooremaid mängijaid kooseisu)
Viimati muutis karl890, 11 Juun 2009, 18:27, muudetud 1 kord kokku.
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

TDK kirjutas:Cassillasel on meeletult kiire reaktsioon, parim puurilukk minu jaoks kindlasti :)
Vanameistrid Zidane,Figo,Roberto Carlos, see oli fenomenaalne sats, pärast Perezi ametiaega läks lihtsalt kõik allamäge.
Uue presidendi valimislubadus oli Kaka meeskonda toomine, sellega ta hakkama ei saanud ja äkki aitab keegi mu mälu värskendada, mitu korda Reali treener vahetus ?
Ma lihtsalt väga loodan, et meeletus majandusraskustes Valenciast suudetakse üle tuua ka Villa ja korralik treener leida. Ma elan lihtsalt suures uue hooaja ootuses :)
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... oaches.htm
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Pärast seda kui del bosque läks, lagunes reali mäng märgatavalt.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ikkagi tehku real mida tahes, mulle ei meeldi see poliitika et ostame KÕIK staarid kokku. Neil niigi piisavalt häid mängijaid praegu meeskonnas. Oleks aidanud ka ainult Kaka ostmisest, ei oel vaja veel ühte tipuründajat ja ronaldot.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

juuksed kirjutas:Siit tuleb välja, miks ma olen Manchester Unitedi fänn.

ManU kasvatab enda noormängijad tulevasteks põhimeesteks.(Macheda, Rafael, Welbeck). Samuti oli ka Ronaldo noor ja andekas mängija(mitte staarmängija) ManU-se tulemise ajal. Alex Ferguson annab kõikidele noortele võimaluse ennast tõestada ja näidata, et just nende koht oleks esindusvõiskonnas.

Real ainult vehib oma rahakottiga(milles ei saa teda süüdistada), et osta ainult staare sisse, aga oma noored ja andekad ei saa võimalustki põhikooseisus mängida.

Manchesteri mängijad on pikka aega koos mänginud ja tunnevad hästi üksteise mängu. Realil tulevad üle maailma staarid kokku ja mõtlevad, et just nende peal seisneb kogu mäng. Sellepärast ongi ManU viimastel aastatel edukas ja Real kehvapoolne.

Vabandust, kui kellegil on hoopis teine arvamus, aga see ongi koht, kus tekkitada diskussiooni.
Lisa veel ManU enda kasvandike hulka Beckham, Giggs, Neville'd, Butt ja Scholes.

Mina olen ka ManU fänn!!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

kalevcramo kirjutas:ikkagi tehku real mida tahes, mulle ei meeldi see poliitika et ostame KÕIK staarid kokku. Neil niigi piisavalt häid mängijaid praegu meeskonnas. Oleks aidanud ka ainult Kaka ostmisest, ei oel vaja veel ühte tipuründajat ja ronaldot.
See on äri. Näiteks Bechami ostuga tahtis Real lihtsalt vallutada Aasia turgu, kuna Becks oli tollel ajal seal kandis ebajumal. Särkide ja muu nänni müügiga teenib selle raha tagasi.
Sisuliselt on selliste staaride kokkuostmine pikaajaline investeering.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

http://sport.postimees.ee/?id=130821
Palju õnne!

Loodan tulevikus veel rohkemgi näha neid täpseid pommlööke :P
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Käisin siis ka Portugali mängu vaatamas ja elamus suht võimas. Portugallased hiilgasid ka oma simuleerimis oskusega super hästi, 5+ neile selle eest, eriti veel Nani.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

Ei tea, kes Ronaldo asemele pannakse. ManUl nüüd raha jalaga segada, saaks osta päris palju häid mängijaid. Räägitakse Riberyst ja ka Benzemast, aga loodan, et ostetakse tagasi Beckham :D (number 7 särk ju taas vaba :) ) ning palju mänguaega saab mõni noor, kasvõi Nani või isegi Macheda. Igatahes eelolev jalkahooaeg tõotab tulla päris huvitav :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kui nüüd manu peaks ostma mõne prantslase ei suuda ma neid enam fännata. Benzema või Ribery pole just kõige sümpaatsemad mängijad. Ja manul ei ole konnasööjaid vaja, pigem kusagilt mujalt mingit talenti.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Minu arvates oleks küll Ribery suurepärane ost.Benzema ei liigu see suvi kusagile ja vaevalt Manul ka teda vaja läheks.Samas võiks just Nani hakkata seal äärel mängima,ega ta oma tasemelt väga palju Ronaldole alla ei jää.
Mind huvitab väga Reali edasine tulevik. Kui Real nüüd Ribery ka saaks ,siis oleks Madrid ikka kindel favoriit nii Hispaania liigas kui ka Meistrite liigas.Sellist staaride armeed ei näe ikka väga tihti...
Viimati muutis Kivipallur, 11 Juun 2009, 21:35, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Kivipallur kirjutas:Minu arvates oleks küll Ribery suurepärane ost.Benzema ei liigu see suvi kusagile ja vaevalt Manul ka teda vaja läheks.Samas võiks just Nani hakkata seal äärel mängima,ega ta oma tasemelt väga palju Ronaldole alla ei jää.
Mind huvitab väga Reali edasine tulevik. Kui Real nüüd Ribery ka saaks ,siis oleks Madrid ikka kindel favoriit nii Hispaania liigas kui ka Meistrite liigas.Sellist staaride armeed ei näe ikka väga tihti...
Väga kahtlen kas Pellegrini sellist staaride armeed taltsutada suudaks ja nad mängima suudaks panna.4ndast kohast enamat ei julgeks neile küll Hispaanias ennustada ja Meistrite liigas tavaline kaheksandik või veerandfinaali jõudmine kuni mõni inglise klubi nad jalust korjab.
Vasta