Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

ega need staarid aind sellepärast ostetud pole et kohe kõik võita jne raha tuleb ju tagasi teenida mis kulutatud ja ma olen enam kui kindel et real saab nendelt ostudelt ka kopsaka kasumi nii pileti hinnad särgid jne ...
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Levadia - Tulevik 5:0
Kalju - Tammeka 4:0
Paide - Flora 0:6

Paides oli enne mängu algust alates päris karm äike ja paduvihma sadas.
Sellest siis ka väljaku halb seisukord..
Aga vahet pole, Flora vastu mängiti siiski, pea asi, et teisipäeval Kure vastu vähemalt viik ära võetakse! :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpal ... d=23918713


ManU tahab siis Torrest, sinna läheks pool Ronaldo müügist saadavast rahast. Minu arust on see veits ülepakutud, kuid eks Ferguson teeb mis tahab. Torres iseenesest on ju päris hea mõte.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

No,seda nalja tahaks näha.Paistab,et tabloidlehe Sunday Expressi ajakirjanikel on päike pähe löönd.Isegi,kui Ralf peaks ta maha müüma,siis Manu on küll viimane koht kuhu ta müüakse.Kui Silvesteri diil välja jätta,siis reeglina Inglise neli suurt omavahel mängijaid ei vaheta.
YNWA
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ashley Cole siirdus ka ükskord Arsenalist Chelseasse. ;) Eks neid ole veel tegelt olnud..
Ärge seda Torrese teemat liiga tõsiselt võtke, pärast seda, kui ManU 80 milli sai, on pidevalt kõlakad, ntx The Times kirjutas alles, et ManU tahab endale Eto'ot, seejärel Riberyd ja siis David Silvat ka veel. Suvel ei olegi muud, kui sellised kõlakad..aasta aastalt on need ManU ümber kõige rohkem, mingi 2 a tagasi räägiti ka, kuidas Andre Pirlo, David Trezeguet ja Gennaro Gattuso kohe-kohe sinna siirduvad.
Viimati muutis greystone, 14 Juun 2009, 13:25, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:Ashley Cole siirdus ka ükskord Arsenalist Chelseasse. ;) Eks neid ole veel tegelt olnud..
Ärge seda Torrese teemat liiga tõsiselt võtke, pärast seda, kui ManU 80 milli sai, on pidevalt kõlakad, ntx The Times kirjutas alles, et ManU tahab endale Eto'ot, seejärel Riberyd ja siis David Silvat ka veel. Suvel ei olegi muud, kui sellised kõlakad..aasta aastalt on need ManU ümber kõige rohkem, mingi 2 a tagasi räägiti ka, kuidas Andre Pirlo, David Trezeguet ja Gennaro Gattuso kohe-kohe sinna siirduvad.
Kui ManU viimaste aastate ostupoliitikat vaadata siis on selgelt eelistatud nooremaid ja andekamaid mängijaid kui suuri maailmakuulsaid nimesid kokku osta(Mõne erandiga).Niiet arvata võib et need kuulujutud selgelt üles puhutud on nagu ikka.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tuletaks meelde, et Torres just pikendas veel aastaks Liverpooliga lepingut, leping kehtib kuni 2014, niiet edu teile Manu, ma arvan, et Liverpool on kindlasti nõus :D:D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Torres ja co alustab (21.20 YLE2) täna turniiri Uus-Meremaa vastu L-Aafrikas. http://sport.err.ee/index.php?0594016
Eks näha ole,kas sellel turniiril on keegi,kes suudab Hispaania alistada.Neil peaks olema vist 32 mänguline kaotusteta seeria all.
YNWA
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Postitus Postitas Siimu »

Kui juba Torresest juttu, siis tüüp löönud juba 3 väravat Uus-Meremaa vastu :)
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mängust polegi nagu midagi jahuda.El Nino on kunn ja Uus-Meremaal oleks parem Eestiga mängida.Ainus,mis pinda käib on Aafriklaste jalgpallifännide kultuur.Seal statal oleks nagu mingisugune mesilastaru.....90min.pidevat suminat...oh hell,kuidas pea valutab sellest.2010 MM tuleb vist ilma hääleta vaatada.
YNWA
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

See sumin käis tõesti närvidele , aga ega nad mängu vaadanudki , rohkem tantsisid seal kõrval
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... 5-21441262

Nii väga loodan, et see juhtub. David Villa on mu lemmikmängija väljaspool ManU. Aga praegu on neid spekulatsioone nii palju, ei tea mida uskuda.
Pilt
Pilt
Pilt
Dunky
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 30 Mai 2009, 12:47

Postitus Postitas Dunky »

Niisiis, Champions League 08/09 Finall On läbi.Naq Teada oli Championsi Finaal Kevadel Mis Lõppes FC Barcelona 2-0 Võiduga Manchesteri Unitedi Vastu.Kirjutaksin siis mõned arvamused mängijatelt. Ise olin ka Itaalias Samalajal Kui mäng käis. Kahjuks ei saanud Staadionile päris minna aga siiski.Sain vaadata mängu selle suure ekraani pealt mis seal oli. Niisis . nüüd mängjate arvamused finaalist [Lugesin neid kuskilt , ei pruugi 100% täpne lause olla aga siiski]

Manchester United

Edwin Van Der Sar - FC Barcelona võttis oma,ning Rooma ei ole mu jaoks kunagi õnne toonud.

Rio Ferdinand - Jahh , kuni Barcelonalt tuli 1. pealelöök oli kõik korras, Peale seda lagunes meie mäng nagu klotsitest ehitatud torn mis lükati käega ümber.

Gary Neville - Mis Siin ikka. Kaotasime Finaali. Meie mäng lihtsalt ei olnud parim ning oli ka ebaõnne.

Ryan Giggs - Ei olnud siin midagi teha. Meie Kaitse ei olnud parim .Barcelona rünne oli ikka teisest klassist võrreldes meie omaga.

Cristiano Ronaldo - Ma ei saanud nii mängida naq tahtsin.Barcelona Kaitseliin võttis päris tihti mult palli ära proovisime mängi Ji Sungiga kokku kuid nats jäi puudu väravast.

Wayne Rooney - Muidugi , Raske on mängida kui sinu Vastase Meeskonnas mängib minuarust maailma parim mängija - Iniesta.


Fc Barcelona

Srry et sain ainult Messi arvamuse teada .

Lionel Messi - Proovisime Thierry ja Samueliga näidata oma parimat mängu , See ka õnnestus. Oleme õnnelikud et saime oma kolmanda Meistrite liiga karika

Minu arvamus: Finaal kujunes suhteliselt igavaks.Noh , ma olen hullemaidki mänge näind. Manchesteril olid head võimalused kohe mängu alguses. Oleks need ära realiseerinud oleks korras .Siiski , FC Barcelona võitis kuid Võit oleks pidand jääma Inglismaale. Ise Arvan Et Manchesteril oLI hullu moodi ebaõnne ja sellepärast kaotasidgi
Dunky
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 30 Mai 2009, 12:47

Postitus Postitas Dunky »

Ise arvan et järgmise hooaja Realist midagi asja ei saa.Nad võivad ju osta KaKa ja Cristiano kuid nagu Ricardo Caravalho [EI tea kas kirjutasin õigesti] ütles ,et Ronaldo ja Kaka võivad ju Realis olla kuid See reali kõiki muresi ei lahenda.Meeskonnatöö on puudu ikkagi.
Dunky
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 30 Mai 2009, 12:47

Postitus Postitas Dunky »

Aa seda et kas Manchesteri Ribery ostmine on veel jõus ?
Vasta