Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:Selline jauramine hakkab ajudele ,Vucinic võiks siis öelda ,kui ta ei taha sellise palga peal jätkata siis pole midagi teha ja las siis tulgu Sokk ja noored,arvan ,siis kui pronksi Eestikatel saame on see juba suur saavutus.
Ja kes selle hõbeda siis võttab.Mis sa arvad ,et teistel on palju parem see seis.Mõtle ka mõnikord ennem kui sa virisema akkad.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

KalevForever kirjutas:
spartaklane kirjutas:Selline jauramine hakkab ajudele ,Vucinic võiks siis öelda ,kui ta ei taha sellise palga peal jätkata siis pole midagi teha ja las siis tulgu Sokk ja noored,arvan ,siis kui pronksi Eestikatel saame on see juba suur saavutus.
Ja kes selle hõbeda siis võttab.Mis sa arvad ,et teistel on palju parem see seis.Mõtle ka mõnikord ennem kui sa virisema akkad.
Hõbeda võtab TTÜ neil vähemalt treener paigas ja poolte meestega ka lepingud tehtud,samas meil pole treeneri kohapealt midagi selge ja samas kui tahame uueks hooajaks moodustada võistkonna kuhu kuuluksid just meie enda noored ja andekad mängijad siis oleme selle koostamisega juba hiljaks jäänud,või ütle mulle mõni noor ,kes on veel vaba peale Gert Dorbeku,sest Poklagi pidi jätkama TTÜs ja Toome samuti ,ja kui nüüd näiteks Kangur ja Arbet piiri taha lähevad siis mina küll neile asendust ei näe.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kanguri ja Arbeti asemel tulevad kaks neegrit, what's your fckn problem? Minu poolest võib Kalev ainult neegritest koosneda, olekski pullim. Mängitaks 2 palliga korraga :D
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kalev siis vb idaploki liigaga liitumas. See ühtpidi väga huvitav ,kuid samas tänu sellele jäävad vist eurosatjad jne ära.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

gasol2 kirjutas:Kalev siis vb idaploki liigaga liitumas. See ühtpidi väga huvitav ,kuid samas tänu sellele jäävad vist eurosatjad jne ära.
Hakata venelastega asju ajama...sellest tuleb ainult jama .
Üleüldse võiks kõigepealt peatreeneri palkamisega ühele poole saada.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

oota niiet meie Kalevi reisid hakkavad venemaale olema ? Normaalne :D

see muidugi, kui see juhtub.
Viimati muutis jyrgen, 02 Juul 2009, 01:40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

See oleks vabsje hea, kui suurhallis oleks kalevi ja cska mäng :D:D
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Ma olen nati segaduses selle idaliiga kohapealt. Esiteks tsitaat uudisest "Venemaa portaali sports.ru andmetel tuleb kaheksas meeskond kas Eestist või Poolast." Kui neil on valida kas BC Kalev/Cramo või Sopoti Prokom Trefl, siis peaks nagu siililegi selge olema, et valitakse Prokom Trefl, kuid mine sa tea. Veel uudisest "Eurosarjade loosimine toimub juba vähem kui nädala pärast, 8. juulil. Üks oluline tärmin kukkus üleeile, mil klubid pidid FIBA Euroopale tasuma osalusdeposiidi. Holsmeri sõnul Kalev seda teinud pole". See võib ju tähendada ka seda, et kui Eurosarja seda maksu ära ei maksa ning lõpuks tuleb välja, et Idaliigasse ka ei saa, mis siis saab? Keegi teadjam äkki seletaks, või olen ma valesti aru saand?
(Y)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

Tartust kirjutas:Ma olen nati segaduses selle idaliiga kohapealt. Esiteks tsitaat uudisest "Venemaa portaali sports.ru andmetel tuleb kaheksas meeskond kas Eestist või Poolast." Kui neil on valida kas BC Kalev/Cramo või Sopoti Prokom Trefl, siis peaks nagu siililegi selge olema, et valitakse Prokom Trefl, kuid mine sa tea. Veel uudisest "Eurosarjade loosimine toimub juba vähem kui nädala pärast, 8. juulil. Üks oluline tärmin kukkus üleeile, mil klubid pidid FIBA Euroopale tasuma osalusdeposiidi. Holsmeri sõnul Kalev seda teinud pole". See võib ju tähendada ka seda, et kui Eurosarja seda maksu ära ei maksa ning lõpuks tuleb välja, et Idaliigasse ka ei saa, mis siis saab? Keegi teadjam äkki seletaks, või olen ma valesti aru saand?
pm enam euroliigasse ei saa ja kui idaliigasse ka ei saa siis mängitakse ainult eesti meistrikaid ja balti liigat. (punkt)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kurat see Ida liiga oleks ühelt poolt väga huvitav. Kalev-CSKA Suurhallis oleks lausa unelm. Muidugi kahju, kui eurosarja variant peaks ära kukkuma.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

"Klubile on osalemiskulud oluliselt väiksemad, võrreldes eurosarjaga," andis Holsmer olulise vihje.

Minugipoolest, kui Idaliigasse pääsetakse, siis las see eurosari jääb ära :P
Fear the prophet!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ainult ma ei saa aru mida Riia VEF sealt teeb ? Tegu ju tugevuselt alles viienda Läti klubiga :s
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Üks asi veel. Idaliigas on ju Zalgiris ka, kas siis nemad ka ei osale euroliigas.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Nad osalevad raudselt seal euroliigas.Koguaeg osalenud ja osalevad edaspidi ka.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

greystone kirjutas:Ainult ma ei saa aru mida Riia VEF sealt teeb ? Tegu ju tugevuselt alles viienda Läti klubiga :s
Võibolla korjasid ASK'i riismed ülesse???????Endale see Idaliiga mõte ei meeldi hetkel,aga eks sügisel näha ole.Tahaks rohkem teda,milline Roster meil tuleb,siis võib edasi vaadata.
YNWA
Vasta