Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

julki kirjutas:
A new fan kirjutas:Pigem tulevad neist ülivõimsad failerid. Kui Ribery nüüd tuleb ja siis veel Xabi Alonso ja David Villa ja kaitsesse ka mõni mees juurde, siis tahaks teada kuidas nad need mängijad väljakule ära mahutavad? Olen küll Reali poolt alati olnud, aga eriti targalt pole küll see klubi rahaga ümber käinud(eriti viimasel ajal).
Kle ega kui Real ostab selliseid mehi kokku siis ei saa midagi halba loota järgmisest hooajast.Real kulutab raha ainult parimate peale.Siukeste mängjiatega meeskond lihtsalt hakkab võitma.Mingit faili ma küll ei usu.Ja kui sa ütled et nad pole rahadega targalt ümber käidud siis keda nad ostma peaksid ?Parimaid ikka ju !!
5 või 6 aastat tagasi oli Reali võistkonnas Ronaldo (tollal oma hiilgeaegadel), Zidane, Figo, Raul, Owen ja veel hunnik Maailma suurimaid staare. Isegi veel rohkem, kui praegu on. Tulemus oli 4. Koht Primeras ning pidid veel õnne tänama, sest minu mäletamist mööda oli 5. koht lausa 1 punkti kaugusel. Ma üritan siin selgeks teha, et nad on ka enne vaid parimate peale kulutanud, aga tulemust pole viimasel ajal olnud! Mille poolest on Kaka ja C. Gaynaldo suuremad nimed, kui olid tol ajal Zidane, Figo, Raul ja Beckham?
(Y)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ainus, mis selliste vaidluste puhul aitab on aeg :)
Elame-näeme :)
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Täna kui Kalju peale betite triobetis siis võite 7kordselt tagasi võita.:D.VõiduKoefitsient on 7.50.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Mina nagu päris aru ei saa. Viasat sport Baltic pidi olema BALTI spordikanal. Miks ei võiks nad siis teha Kalju mängust ülekannet? Osalevad nii Eestlased kui Lätlased niiet see on kindlasti Balti spordisündmus. Ma saan aru, et õigusi vist pole, aga siiski, kas selle asemel on tark siis näidata mingeid kuradi kossu ja jäähoki kordusi?
(Y)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

esports.lv vms pidavat kusjuures üle kandma, kui keegi viitsib sealt täpsema lingi otsida, oleks kena, aga loodetavasti inf siit foorumist kaugemale ei lähe väga.
Kalju peale ei julge küll panustada, nad ikka suht kehvad see aasta, aga edu igatahes neile.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

haha, Madrid feilib ju sajaga :D Ma olen jumala kindel selles.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

greystone kirjutas:esports.lv vms pidavat kusjuures üle kandma, kui keegi viitsib sealt täpsema lingi otsida, oleks kena, aga loodetavasti inf siit foorumist kaugemale ei lähe väga.
Kalju peale ei julge küll panustada, nad ikka suht kehvad see aasta, aga edu igatahes neile.
http://esports.lv/futbols/eirokausi/020 ... omme_kalju
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ei vedanud Kaljul.Samas pole midagi kadunud kah.
YNWA
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Löövad ühe ära ja ongi edasi.
Trans on igatahes hetkel 0:3 kaotusseisus.

Usun Kaljusse! Ainuke lootus vist :D

Mis vastased Floral ja Levadial olidki?
Kummal suurem šanss on?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Kopenhaageni Brøndby IF (Den) - Tallinna FC Flora (Est)

Levadia - Wisła Kraków.
Pilt
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Kalev4ever kirjutas:Löövad ühe ära ja ongi edasi.
Trans on igatahes hetkel 0:3 kaotusseisus.

Usun Kaljusse! Ainuke lootus vist :D

Mis vastased Floral ja Levadial olidki?
Kummal suurem šanss on?
Kummalgi pole suurt lootust edasi saada, Flora sai vast tsipa kergema vastase ,kuid kuna Flora vorm pole just kõige parem , siis jah,suurt šanssi pole.
Pilt
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

Tartust kirjutas:
julki kirjutas:
A new fan kirjutas:Pigem tulevad neist ülivõimsad failerid. Kui Ribery nüüd tuleb ja siis veel Xabi Alonso ja David Villa ja kaitsesse ka mõni mees juurde, siis tahaks teada kuidas nad need mängijad väljakule ära mahutavad? Olen küll Reali poolt alati olnud, aga eriti targalt pole küll see klubi rahaga ümber käinud(eriti viimasel ajal).
Kle ega kui Real ostab selliseid mehi kokku siis ei saa midagi halba loota järgmisest hooajast.Real kulutab raha ainult parimate peale.Siukeste mängjiatega meeskond lihtsalt hakkab võitma.Mingit faili ma küll ei usu.Ja kui sa ütled et nad pole rahadega targalt ümber käidud siis keda nad ostma peaksid ?Parimaid ikka ju !!
5 või 6 aastat tagasi oli Reali võistkonnas Ronaldo (tollal oma hiilgeaegadel), Zidane, Figo, Raul, Owen ja veel hunnik Maailma suurimaid staare. Isegi veel rohkem, kui praegu on. Tulemus oli 4. Koht Primeras ning pidid veel õnne tänama, sest minu mäletamist mööda oli 5. koht lausa 1 punkti kaugusel. Ma üritan siin selgeks teha, et nad on ka enne vaid parimate peale kulutanud, aga tulemust pole viimasel ajal olnud! Mille poolest on Kaka ja C. Gaynaldo suuremad nimed, kui olid tol ajal Zidane, Figo, Raul ja Beckham?
Vot just täpselt. Parimad neil on aga meeskonnana nad parimad pole. Aastatel 2003-2005 mängisid Realis põhimõtteliselt kõik maailma parimad: Raul, Ronaldo, Zidane, Beckham, Figo, Roberto Carlos. Paraku aga ühtki karikat ei võidetud, ja kes ütleb et tänane ostuprojekt paremini õnnestub.
BBL
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

A new fan kirjutas:Parimad neil on aga meeskonnana nad parimad pole.
Ega seda ei tea veel kas nad on meeskonnana head või mitte.Ei tasu kohe öelda et nad juba siuksed failerid kui hooaeg pole alanudgi ja meeskond pole täielikult koosgi veel.Ei saa aru miks te arvate et meeskond on jälle läbikukkumine nagu aastatel 2003-04.Eks me näe siis mõne kuu pärast mida nad suudavad...
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

julki kirjutas:
A new fan kirjutas:Parimad neil on aga meeskonnana nad parimad pole.
Ei saa aru miks te arvate et meeskond on jälle läbikukkumine nagu aastatel 2003-04.
Sest praegu on populaarne Reali vihata või midagi.
Pilt
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Kui Owen meditsiinilise kontrolli läbib on suhteliselt tõenäoline tema liitumine United'iga.
Vasta