Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

A new fan kirjutas:Tuleb välja, et koondise esitused ja ka eelmiste hooaegade tulemused loevad, sest muidu olekski Kalev või Rock selle koha Ventspilsi asemel saanud.
Kalev või Rock poleks seda kohta saanud ka siis kui Eesti EM- turniirile oleks saanud.
Vaadati viimase aasta klubide tulemusi ja Eesti klubidel pole lihtsalt sittagi ette näidata. va Rocki Final4 koht.

Lätlastel asi ikka tunduvalt parem.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Nüüd jälle selline asi, et see VEF on ju Eurocupi eelringis, aga nemad on ju üles antud ka idaliigasse?
Et mismoodi see asi hakkab välja kujunema, ei tea.
Viimati muutis Egert, 04 Juul 2009, 00:09, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Selle pildi järgi võib öelda, et Vucinic jätkab :D:D
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

http://sport.postimees.ee/?id=138294
Ei ole Ventspilsil mingit raha.
Viimati muutis Egert, 04 Juul 2009, 01:40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Las need Ventspilsid ja VEF-id alustavad sealt, kus nad alustavad. Pea asi, et Kalev ja Rock saavad mängida üldse selles liigas. Selge on see, et Kalevi eestlaste tuumik säilib (v.a Kangur vb). Siis veel mingi noor välismängija, kellest oli mingil ajal jutt.

Igaljuhul ootaks uudiseid lähitulevikus peatreeneri ja mängijate koha pealt :P
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Ma loodan et saab Kalev sinna idaliigasse.Siis saaks Kalev tugevaid mänge ja noored saaksid hea kogemuse mängida Cska ja Kaasani Uuniksi vastu
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

julki kirjutas:Ma loodan et saab Kalev sinna idaliigasse.Siis saaks Kalev tugevaid mänge ja noored saaksid hea kogemuse mängida Cska ja Kaasani Uuniksi vastu
Mõnes mõttes mulle see ei meeldi.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mulle just mõnes mõttes meeldiks, selle formaat oleks nagu BBL'gi, 2 mägu, kodus ja võõrsil ning saaks häid mänge ja ei peaks üldse kaugele reisima, kui klubi eelarve praegu palju langeb.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

TDK kirjutas:Mulle just mõnes mõttes meeldiks, selle formaat oleks nagu BBL'gi, 2 mägu, kodus ja võõrsil ning saaks häid mänge ja ei peaks üldse kaugele reisima, kui klubi eelarve praegu palju langeb.
Aga mõtle sellele, eriti mingi koha eest seal idaliigas võistelda poleks. Eurosarjas veel saaks kuskile edasi, aga kui siin idaliigas play-offi ei saa siis on läbi ja alustad uuel aastal täpselt samast kohast.
Viimati muutis Egert, 04 Juul 2009, 14:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Egert kirjutas:
TDK kirjutas:Mulle just mõnes mõttes meeldiks, selle formaat oleks nagu BBL'gi, 2 mägu, kodus ja võõrsil ning saaks häid mänge ja ei peaks üldse kaugele reisima, kui klubi eelarve praegu palju langeb.
Aga mõtle sellele, eriti mingi koha eest seal idaliigas võistelda poleks. Eurosarjas veel saaks kuskile edasi, aga kui siin idaliigas play-offi ei saa siis on läbi ja alustad uuel aastal täpselt samast kohast.
Üsna kindlasti saaks idaliiga võitja - koha euroliigas.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

volume kirjutas:
Egert kirjutas:
TDK kirjutas:Mulle just mõnes mõttes meeldiks, selle formaat oleks nagu BBL'gi, 2 mägu, kodus ja võõrsil ning saaks häid mänge ja ei peaks üldse kaugele reisima, kui klubi eelarve praegu palju langeb.
Aga mõtle sellele, eriti mingi koha eest seal idaliigas võistelda poleks. Eurosarjas veel saaks kuskile edasi, aga kui siin idaliigas play-offi ei saa siis on läbi ja alustad uuel aastal täpselt samast kohast.
Üsna kindlasti saaks idaliiga võitja - koha euroliigas.
Kalev ei võidaks seda anywayz ning siis oleks see Idaliiga just suurem motivaator nendele Himkidele ja Kaasanitele. Oleme ausad, poisikestega pole sinna mõtet minna ning see eeldaks hoopis suuremat eelarvet ja ka tugevamat satsi, kui eelmine aasta oli. Pole mõttet minna sinna suure kotte saama. Mina soovitaks küll Eurosarja juurde jääda. Las nad pigem valivad sinna Prokom Trefli, too vähemalt suudaks konkurentsi pakkuda.
(Y)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Tartust kirjutas:
volume kirjutas:
Egert kirjutas: Aga mõtle sellele, eriti mingi koha eest seal idaliigas võistelda poleks. Eurosarjas veel saaks kuskile edasi, aga kui siin idaliigas play-offi ei saa siis on läbi ja alustad uuel aastal täpselt samast kohast.
Üsna kindlasti saaks idaliiga võitja - koha euroliigas.
Kalev ei võidaks seda anywayz ning siis oleks see Idaliiga just suurem motivaator nendele Himkidele ja Kaasanitele. Oleme ausad, poisikestega pole sinna mõtet minna ning see eeldaks hoopis suuremat eelarvet ja ka tugevamat satsi, kui eelmine aasta oli. Pole mõttet minna sinna suure kotte saama. Mina soovitaks küll Eurosarja juurde jääda. Las nad pigem valivad sinna Prokom Trefli, too vähemalt suudaks konkurentsi pakkuda.
samas kui eurochallengesis ei joppa, siis on 6 mängu max, aga idaliigas 14 ängu nii või naa + huvitavad vastased
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

Tartust kirjutas:
volume kirjutas:
Egert kirjutas:Aga mõtle sellele, eriti mingi koha eest seal idaliigas võistelda poleks. Eurosarjas veel saaks kuskile edasi, aga kui siin idaliigas play-offi ei saa siis on läbi ja alustad uuel aastal täpselt samast kohast.
Üsna kindlasti saaks idaliiga võitja - koha euroliigas.
Kalev ei võidaks seda anywayz ning siis oleks see Idaliiga just suurem motivaator nendele Himkidele ja Kaasanitele. Oleme ausad, poisikestega pole sinna mõtet minna ning see eeldaks hoopis suuremat eelarvet ja ka tugevamat satsi, kui eelmine aasta oli. Pole mõttet minna sinna suure kotte saama. Mina soovitaks küll Eurosarja juurde jääda. Las nad pigem valivad sinna Prokom Trefli, too vähemalt suudaks konkurentsi pakkuda.
Näha on, et eurosari läheb liiga kulukaks millest ka Valdmaa rääkis. Ilmselt usuvad klubijuhid et eurosarjas tõenäoliselt eriti kaugele ei jõuta. Idaliiga variant ei tundukski väga hull. Seal saaks ju palju kõvemate vastu mängida. Tulemus vb vilets aga kogumusi tuleks ikka.
Viimati muutis A new fan, 04 Juul 2009, 23:25, muudetud 1 kord kokku.
BBL
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Tartlased vist kadedad, et nad Idaliiga kutset ei saanud :D
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Mr. Aff kirjutas:Tartlased vist kadedad, et nad Idaliiga kutset ei saanud :D
Oota, miks kuradi pärast peaks ma kade olema :D? Mina olen väga rahul eurosarja värgiga. Mind ei huvitaks ennast osalemine liigas, kus pole satsiga midagi teha. Pigem eurosari, mis on konkurentsivõimeline. Sorry, aga mind väga ei tõmba sealt tulevad 30 ja 40 punktised pakid. Kas te saite üldse mingi kutse? Kui oleks kutse saanud, siis oleksite ju kohe nõus olnud. Pigem te kandideerite vabale kohale. Ma tahtsin nagu pigem nädaita, et mina eelistaks iga kell eurosarja, Moskva CSKA võib küll huvitav olla, kuid kui sealt tuleb suur pakk, siis on pool saali poolajal tühi, mis ka ju ei meeldi kellegile, eksju? Vaadates eurosarjade klubisid, siis midagi hullus sealt küll karta ei ole. Ega Kaasanisse, Moskvasse ja Donetski ka nüüd nii odav reisida poleks. Ma ei vaidlegi vastu, et see hea kogemus on, lihtsalt andsin oma arvamuse selle kohta ja mida mina eelistaks.
Viimati muutis Tartust, 05 Juul 2009, 01:03, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta