Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Tartust kirjutas:
mining531 kirjutas:Millsap läks siis Portlandi.

E: Hiljaks jäin mõned sekundid aga kindlasti on see Portlandile hea täiendus ning nüüd on Aldridgele ka hea vahetus olemas.
Ei lähe veel nii kindlalt midagi. Kui Utah teeb samaväärse pakkumise 7 päeva jooksul, siis püsib Utah's.
ma arvan et on kaks võimalust

1) Utah tradeb Boozeri ära Bullsi Hinrichi vastu ja re-signib Milsapi

2) Utah jätab Boozeri alles ja laseb Portlandil Milsap endale saada.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Karl kirjutas:
Tartust kirjutas:
mining531 kirjutas:Millsap läks siis Portlandi.

E: Hiljaks jäin mõned sekundid aga kindlasti on see Portlandile hea täiendus ning nüüd on Aldridgele ka hea vahetus olemas.
Ei lähe veel nii kindlalt midagi. Kui Utah teeb samaväärse pakkumise 7 päeva jooksul, siis püsib Utah's.
ma arvan et on kaks võimalust

1) Utah tradeb Boozeri ära Bullsi Hinrichi vastu ja re-signib Milsapi

2) Utah jätab Boozeri alles ja laseb Portlandil Milsap endale saada.
Hinrich'il ei ole Jazz'is midagi teha ju, Williams on juba ees PG kohapeal, käis ju jutt, et Hinrich Portland'i, Boozer Bulls'i ja Tyrus Thomas Jazz'i.
Ja kui see trade peaks juhtuma, ning Portland peaks Millsap'i endale saama, siis võib Portland'ilt suuri tegusi oodata järgmine hooaeg.
Viimati muutis raudsik, 11 Juul 2009, 13:00, muudetud 1 kord kokku.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

raudsik kirjutas:
Karl kirjutas:
Tartust kirjutas: Ei lähe veel nii kindlalt midagi. Kui Utah teeb samaväärse pakkumise 7 päeva jooksul, siis püsib Utah's.
ma arvan et on kaks võimalust

1) Utah tradeb Boozeri ära Bullsi Hinrichi vastu ja re-signib Milsapi

2) Utah jätab Boozeri alles ja laseb Portlandil Milsap endale saada.
Hinrich'il ei ole Jazz'is midagi teha ju, Williams on juba ees PG kohapeal, käis ju jutt, et Hinrich Portland'i, Boozer Bulls'i ja Tyrus Thomas Jazz'i.
Ja kui see trade peaks juhtuma, ning Portland peaks Millsap'i endale saama, siis võib Portland'ilt suuri tegusi oodata järgmine hooaeg.
Hinrich võib väga vabalt SG kohta pelada, Brewer ei ole eriti midagi erilist kah jazzis.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Karl kirjutas:
raudsik kirjutas:
Karl kirjutas: ma arvan et on kaks võimalust

1) Utah tradeb Boozeri ära Bullsi Hinrichi vastu ja re-signib Milsapi

2) Utah jätab Boozeri alles ja laseb Portlandil Milsap endale saada.
Hinrich'il ei ole Jazz'is midagi teha ju, Williams on juba ees PG kohapeal, käis ju jutt, et Hinrich Portland'i, Boozer Bulls'i ja Tyrus Thomas Jazz'i.
Ja kui see trade peaks juhtuma, ning Portland peaks Millsap'i endale saama, siis võib Portland'ilt suuri tegusi oodata järgmine hooaeg.
Hinrich võib väga vabalt SG kohta pelada, Brewer ei ole eriti midagi erilist kah jazzis.
Njah, see on täitsa võimalik, aga ma kahtlen, et Hinrich Jazz'i läheb, nüüd on üldse jutud, et see 3 võistkonna diil jääb ära.
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no kui Portland napsab Milsapi ära siis ma ei näe mingit põhjust miks peaks Utah osalema selles Boozeri Treidis...
Ja samal ajal Milsapi poolt ka imelik otsus nõustuda Portlandi pakkumisega, ehk jääda jälle backup mängijaks, kuigi eelmine hooaeg kui boozer väljas oli näitas ta All-star tasemel mängu, loogilisem olek, et ta yritaks leida klubi kus ta saaks särada....
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Postitus Postitas mavs »

jyrgen kirjutas:Bass läks ära dallasest :(
Minu üks lemmikutest. Kurb, aga samas arusaadav kui Marion tuli, kuigi ta parem kui Marion arvan mina.
Bassil pole kogemusi. Ta oskab aind laua alt donki panna ja vabaka juurest sisse visata. Mujalt ta pani aind mööda. Ta oli Dallases põhimõtteliselt ainuke suur noor big man. Kui Gortat lisandus ja Marion ning kaitespets Ross, siis muutus Dallase kaite kohe kõvasti paremaks. Cuban on see suvi head tööd teinud. Bass on hea mängija aga mitte väga hea. Häid mängijaid on Dallases palju aga Väga häid vähe..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

mavs kirjutas:
jyrgen kirjutas:Bass läks ära dallasest :(
Minu üks lemmikutest. Kurb, aga samas arusaadav kui Marion tuli, kuigi ta parem kui Marion arvan mina.
Bassil pole kogemusi. Ta oskab aind laua alt donki panna ja vabaka juurest sisse visata. Mujalt ta pani aind mööda. Ta oli Dallases põhimõtteliselt ainuke suur noor big man. Kui Gortat lisandus ja Marion ning kaitespets Ross, siis muutus Dallase kaite kohe kõvasti paremaks. Cuban on see suvi head tööd teinud. Bass on hea mängija aga mitte väga hea. Häid mängijaid on Dallases palju aga Väga häid vähe..
+ Dallasel nüüd olemas ka Buckner

Üldse Dallas paistab panustavat 1-2 aastale, et sõrmus kätte saada. Kui nüüd ei saada siis ei saada seda oma 5-6 aastat veel. Dirk, Kidd juba liiga vanad ja Marion, Howard, Gortat ei vea üksi välja.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Tahaks teada kust on võimalik NBA Summer Leaguet vaadata, eile hakkas.
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

mining531 kirjutas:Tahaks teada kust on võimalik NBA Summer Leaguet vaadata, eile hakkas.
www.atdhe.net
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Oskar8 kirjutas:
mining531 kirjutas:Tahaks teada kust on võimalik NBA Summer Leaguet vaadata, eile hakkas.
www.atdhe.net
Eile vaatasin siia siis linke polnud ?
Pilt
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

mining531 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
mining531 kirjutas:Tahaks teada kust on võimalik NBA Summer Leaguet vaadata, eile hakkas.
www.atdhe.net
Eile vaatasin siia siis linke polnud ?
Täna igatahes on.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Boozeri diil jääb siis väidetavalt ära.

Ja Gortat on avaldanud arvamust, et ta usub, et Magic matchib Mavsi pakkumise ja et ta jääb siiski Orlandosse.
Mis on siiski enam kui kahtlane....
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Sigmar kirjutas:
mining531 kirjutas:
Oskar8 kirjutas: www.atdhe.net
Eile vaatasin siia siis linke polnud ?
Täna igatahes on.
see link ei tööta ,mis seal on
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

nüüd töötab!
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Washington lammutab päris hästi Pistonsi eest. :D
Pilt
Vasta