Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

maik kirjutas:Kas see oli Eichfuss kes etv spordiuudiste korvpalli lõigu lõpus korvi all valges palli söötis?
Vene oli see siiski . :D
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Ise vaatasin ka kui ta viskas siis parema käega, Eichfuss vasaku käeline.
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

keegi u19 koondiste MM-i ka jälgib?
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

eesti ka mängib w
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ei!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ar ... d=24525875

Minu jaoks ilmselt tänase päeva parim uudis, mul on Starman ja olen selle kanali tulekust alates Viasati omanikke kadestanud :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

jah mul viasat aga plaanin kaablit kuna see ei funka sita ilmaga :P
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

kasutaja123 kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ar ... d=24525875

Minu jaoks ilmselt tänase päeva parim uudis, mul on Starman ja olen selle kanali tulekust alates Viasati omanikke kadestanud :D
väga hea uudis, ootasin seda juba ammu.

kui nüüd Viasat sport baltic hakkaks NBA'd ka näitama järgmine hooaeg, siis oleks väga super!!
Viimati muutis hans, 12 Juul 2009, 22:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

hans kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ar ... d=24525875

Minu jaoks ilmselt tänase päeva parim uudis, mul on Starman ja olen selle kanali tulekust alates Viasati omanikke kadestanud :D
väga hea uudis, ootasin seda juba ammu.

kui nüüd Viasat sport baltic hakkab NBA ka näitama järgmine hooaeg, siis oleks väga super!!
unista edasi nba ei hakka ikka näitama jäävad ikka euroliiga ja bundesliiga ma loodan et kantakse EM ja MM üle see suurem tõenäosus :P
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei kujuta ette kui paljudele see korda läheb et TLN-Tartu maanteele paigaldatakse 16 kiiruse kaamerat. Minuarust muudab see asja veelgi hullemaks kui see praegusel hetkel on. Igatahes väga nõme.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

marxx762 kirjutas:Ma ei kujuta ette kui paljudele see korda läheb et TLN-Tartu maanteele paigaldatakse 16 kiiruse kaamerat. Minuarust muudab see asja veelgi hullemaks kui see praegusel hetkel on. Igatahes väga nõme.
Mis mõttes hullemaks? Minu jaoks, kes ma sõidan seda trassi suht tihti, küll jah. Aga üldjuhul loodan, et need kaamerad võtavad sealset hoogu maha. Vahepeal oli ikka suht julm see, mis seal toimus.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Patrioot kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma ei kujuta ette kui paljudele see korda läheb et TLN-Tartu maanteele paigaldatakse 16 kiiruse kaamerat. Minuarust muudab see asja veelgi hullemaks kui see praegusel hetkel on. Igatahes väga nõme.
Mis mõttes hullemaks? Minu jaoks, kes ma sõidan seda trassi suht tihti, küll jah. Aga üldjuhul loodan, et need kaamerad võtavad sealset hoogu maha. Vahepeal oli ikka suht julm see, mis seal toimus.
Samas, kui ennem tekkisid juba pikad autorongid kus esimene tiksub vaikselt 85km/h ja tema järel on 15 autot ja kui tekib võimalus möödasõita(sirge) aga kui kaamera on teeääres, siis tekib valik kas saan nüüd trahvi või ehk saaks mööda siis ongi paras jama, ning just siis hakatakse möödasõite sooritama hoopis enne kurve ja ning siis on avarii oht veel suurem, kuna sirgel kus on kaamera ei taha keegi mööda sõita.

Loodan et mõistad mis öelda tahtsin:)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Mõistan küll. Eesti liikluskultuur on juba selline. Isegi lätis, Leedus ja Poolas suhtutakse teistesse teedel tunduvalt paremini. A`la tõmmatakse niivõrd paremale tee serva, et tagant tulev kiirem auto saaks vabalt mööda sõita, olenemata kas vastu tuleb keegi või mitte. Tänu sellele ei ole mingi probleem sõita nö. kolmes reas isegi kitsastel Poola teedel.
Samas on ainult aja küsimus, kui jõuavad Eestisse samad vahendid, mida välismaal kaamerate vastu kasutatakse.

marxx762 kirjutas:
Patrioot kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma ei kujuta ette kui paljudele see korda läheb et TLN-Tartu maanteele paigaldatakse 16 kiiruse kaamerat. Minuarust muudab see asja veelgi hullemaks kui see praegusel hetkel on. Igatahes väga nõme.
Mis mõttes hullemaks? Minu jaoks, kes ma sõidan seda trassi suht tihti, küll jah. Aga üldjuhul loodan, et need kaamerad võtavad sealset hoogu maha. Vahepeal oli ikka suht julm see, mis seal toimus.
Samas, kui ennem tekkisid juba pikad autorongid kus esimene tiksub vaikselt 85km/h ja tema järel on 15 autot ja kui tekib võimalus möödasõita(sirge) aga kui kaamera on teeääres, siis tekib valik kas saan nüüd trahvi või ehk saaks mööda siis ongi paras jama, ning just siis hakatakse möödasõite sooritama hoopis enne kurve ja ning siis on avarii oht veel suurem, kuna sirgel kus on kaamera ei taha keegi mööda sõita.

Loodan et mõistad mis öelda tahtsin:)
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Lahendus on see, et ehitada Tallinn-Tartu maantee neljarealiseks.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

zero0 kirjutas:Lahendus on see, et ehitada Tallinn-Tartu maantee neljarealiseks.
Tallinn-Taru maantee on nii väikese liikluskoormusega, et neljarealiseks ehitamine oleks sulaselge priiskamine. Mõistlikum oleks ehitada iga 10 km. tagant 1 km-sed möödasõidutaskud.
Viimati muutis Patrioot, 14 Juul 2009, 19:41, muudetud 1 kord kokku.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Suletud