Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Minu arust oleks see ka väga hea kui ikka nüüd korvialla ka veel üks pukk tuleks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Pelkicil ongi ju vahetusmehe roll Oskar
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kle kui me veel yhe korraliku pika saame, siis pole Rockil lootustki ju :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

jyrgen kirjutas:kle kui me veel yhe korraliku pika saame, siis pole Rockil lootustki ju :)
noh ega vastast ei tasu alahinnata aga siis pole kalevil probleemi kes vastas on kuna igale positsioonile on korralikud mehed olemas.
Viimati muutis marxx762, 01 Nov 2007, 12:05, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

jah,ega Rytaselgi 7 välismaalast kellest pooled nyhivad pinki ja nende leedulasedki on eestlastest ju tasemelt niipalju yle,ega me muud moodi sellistele klubidele vastu ei saa.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Pelkic viimasel ajal on küll kahvatu..saaks Keerles tema kohal suht hästi hakkama, Parmu võiks kindlalt ära saata ja kui tõesti peaks üks pikk veel tulema, siis ka Pelkicu mu arvates. Huvitav, et juba uuest mehest räägitakse, ehkki alles öeldi kindlalt, et nüüd on tiim komplekteeritud.
Kui tõesti keegi pikk veel peaks tulema, siis ma tahaks näha James Williamsi, ehkki see on ebatõenäoline. :D 1) Tema koostöö Frieriga peaks hea olema (kunagi ikkagi koos mängind) 2) piisavalt pikk (ca 2.04) 3) võib mängida nii centrit kui jõulist äärt..
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Meil on vaja korralikku, suurt tsentrit, mitte järjekordset 2.04 äärejuppi, keda pink tihedalt täis tuubitud on ja kes justkui oskaks mängida nii positsioone 4 kui ka 5, kuid tegelikult ei saa kummalgi positsioonil korralikult hakkama. Pooleterameestest ehk juba aitaks?
Jörx

Postitus Postitas Jörx »

Uuus c võiks tulla aga sellisel juhul tuleks Parmu-poiss küll tagasi saata. Tundus et kui Kriisa või Frier Mängujuhid on läheb vähe paremini või mis ?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kui sokk....
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no loodame ,et selle tsentri nime ka peagi teada saame ja ta Kaleviga liitub
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kõik on normaalne hetkel on ju ainult 11 mängumeest ja kui tuleb 12 ega siis hullu ei juhtu ju. Aint mis saab Toomest, loodan et teda minema ei saadeta, sest koos Toomega on 13, kui C tuleb
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

jyrgen kirjutas:kõik on normaalne hetkel on ju ainult 11 mängumeest ja kui tuleb 12 ega siis hullu ei juhtu ju. Aint mis saab Toomest, loodan et teda minema ei saadeta, sest koos Toomega on 13, kui C tuleb
Toome puhul oleks minu arust parim variant kui ta treeniks Kaleviga ja mängiks Rapla eest :)
hm

Postitus Postitas hm »

Samas on see, et iga mäng 12 nüüd küll mängu ei hakka saama.. niiet ma ei tea viiask hakkab siis pingil arenema ntx v?
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Ses suhtes et ma ei saa aru miks kõik virisevad selle yle et mix siia nii palju välismaalasi tuuakse. Ses suhtes et kõike eestlased kes meil on Kangur, Arbet, Kriisa, Keerles, Sokk ja Viiask(kui ta mängima hakkab) on ju meeskonnas põhitegijad ja saavad palju mängida. tehti ju pakkumisi eestlastele aga nooremad ei julgenud sellist vastutust võtta et Kalevisse tulla ja ei ole meil ju eriti variante võtta normaalset kedagi. Ma eelistaks et Kalev võidaks mitte et eestlased mängix aga 20-30-ga kogu aeg kotti saame.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

miks Viiask ei peaks mängima hakkama, ta ju tglt palju parem kui Toome ja Keerles
Vasta