Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

zero0 kirjutas:
spartaklane kirjutas:
marxx762 kirjutas:spartaklane: Muide ASVEL oli huvitatud ka janar taltsist.
mis Taltsi puutub siis see mees sealt Rockist ei liigu kuhugi temaga toimub juba Rockis taandareng,mis tavaliselt enamuses sealsete mängijatega juhtub ja siit ka põhjus ,miks meie koondise esinemised nii kesised on,et oleme mudaliiga lävel.
Mis asja sa ajad? Kui nüüd Kalevi mängijaid vaadata, siis Arbet ja Sokk on ikka päris reaalse regressi läbinud. Ega jah, Eestis polegi mõtet eriti mängida, kuid positiivne on korvpallurite jaoks see, et minema ei lööda ja pappi pritsitakse ka.
Kui ka Arbetist ja Sokust oleksid mingid tippklubid huvitatud siis arvan ,et ka nendel oleks õigem välismaale siirduda ja arvan ,et Sokk ka siirdumas välismaale vast järgmine aasta,kuid ehk pakuksite nüüd siis neid variante ,kes meil Kanguri asemele tuleb just eestlastest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Noo Arbeti kohta võib öelda,et kui mees Kalevis sittagi ei suutnud eelmine hooaeg teha,siis miks peaks mingi tippklubi temast huvitatud olema ja Sokk peab ennem Eesti klubides põhimeheks saama kui räägime tema mõnesse tippklubisse liitumisest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

sokku parimad kõljed on hea kaitse nagu takjas küljes kohe nähe et mees viitsib aga ei tule välja nagu :D
ründes on üks suur miinus tema pikkus ja julgust ka jääb puudu veits lihtsalt tuleb rohkem otsustust võtta visetel jne...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Vennad Sokud on ju kõige ehtsamad mängujuhid, noorem nendest ei julge vapsjee korvi poole vaadata, eks esimene hooaeg suures klubis oli muidugi põhiline takistus, uuel hooajal saab Visnapuu poolt vabamad käed nagunii.
Tanel ka kasutas enda võimalused ikka see hooaeg ära kui Vucinic ta platsile lasi, tuleb meelde kohe ''NBAlik'' outi väljasööt ja võidukorv Skylinersi vastu + finaalseerias Rocki vastu üks valus kolmene 7 meetri pealt otsutaval hetkel ning mõned hullud läbimurded.
Vahetusmehelt ei saagi mingit stabiilsust tegelt oodata, üksikud sähvatused - uuel hooajal saab ilmselt palju-palju rohkem mängu ja miks mitte, et tõuseb ka põhi mängujuhiks kui muidugi mõnda leegionäri sinna kohapeale ei võeta.
Tanelisse on mul usku kindlasti!
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Puhtlalt tüüpide vanuse põhjal otsustades: Tanel enam päris Euroopa tippu ei pääse kuidagi, Steni puhul pisike võimalus on. Tippujõudmise all pean silmas nt. Euroliiga keskmike ridades tegija olemist või absoluutsete tippude seas satsi pääsemises.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Olen kindel, et Euroliiga tiimi ei pääse kumbki, vb olen liialt pessimist ja ei taha karbist välja poole mõelda, kuid mu peamine lootus oleks, et nendest saaksid Eesti koondise ridades väga-väga head mängujuhid.
See muidugi tähendaks, et mõlemad saaksid ka välismaale.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Söön oma mütsi ära, kui need mehed kuhugile arvestavasse välismaa klubisse saavad.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Arvestatav välisklubi on suhteline mõiste, minu jaoks on arvestatav klubi ka näiteks ASK või Barons oma tipphetkedel :)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

ASK-i enam pole aga see selleks
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mul ei tulnud kohe midagi pähe lihtsalt aga saite aru küll, asi on põhimõttes :)
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Eesti meistermeeskonna tuumikusse peaksid uuel hooajal kuuluma Tanel Sokk, Gregor Arbet, Gert Dorbek, Valmo Kriisa ja Rait Keerles.

http://www.epl.ee/artikkel/474060
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Gert Dorbeku liitumine Kalev/Cramoga on väga meeldiv ja teretulnud nähe,mul on usku sellesse mängijasse ja ma loodan ,et Vucinic paneb ta mängima ja võitlustahet on sellel mehel küllaga ,kui ta ka Idaliigas tugevate meestega rinda pistab peaks see olema talle väga hea kogemus.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eks tulev hooaeg näitab, milleks on võimeline Toome, ehk Eesti saab mõne korvpalluri võrra rikkamaks, kel on potentsiaali.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Ivar Valdmaa kirjutas:"Rohkem lahkujaid ei tohiks olla, kus neil ikka minna on."
Ivar kommenteeris Kanguri lahkusmist. Jätab kuidagi ülbe mulje tühjast kohast nagu, samas, eks tal omajagu õigus kah.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Delta kirjutas:
Ivar Valdmaa kirjutas:"Rohkem lahkujaid ei tohiks olla, kus neil ikka minna on."
Ivar kommenteeris Kanguri lahkusmist. Jätab kuidagi ülbe mulje tühjast kohast nagu, samas, eks tal omajagu õigus kah.
No seda ütelust võib ajakirjandus kommenteerida nii, nagu see oli ülbelt öeldud ,kuid tegelikult võis ka see naljaga öeldud olla ,nii ,et ärgem seda nüüd nii sõna sõnalt tsiteerige.
Vasta