Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Spartaklane , sina pole küll nüüd õige mees siin praegu sõna võtma !

Riis on tõesti Kalev/Cramo vaateväljas , samuti ka Dorbek !
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

irw teid küll naerma ajab lausa :D
alles oli siin mingi tont pani et 99% kangur asveli oli sama jutt ei usu kus tead mida sa valetad jne.. aga vot näed õigust rääkis :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

BigMac kirjutas:Spartaklane , sina pole küll nüüd õige mees siin praegu sõna võtma !

Riis on tõesti Kalev/Cramo vaateväljas , samuti ka Dorbek !
Ka minul on oma siseinfot ,mis mees võib Kalev/Cramoga liituda ja olen samuti korvpalli ringkonnas nii mõndagi kuulnud ,kuid kui pole mingeid kindlaid fakte ei hakka ka niisama hämama . Ja huvitav kui õige mees siis sina oled ,et võid ainult siin sõna võtta teades ,kes on meil vaateväljas ,kes mitte,me ennustame kõik siin ainult praegu kohvipaksupealt ja ütleme ,et räägitakse ,kuid ,kes räägib ja kui tõene see info on see on nüüd küll suuresti küsitav, siit ka minu eelmise postituse sõnum ,et kui pole fakte siis pole ju nagu ka mõtet siin neid nimesi välja käia ja põhjendada seda ütelusega ,et räägitakse.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

selge, kui ei soovi infot siis ei pea seda siin teistega jagama. foorumid minu arvates on sellised kohad, kus liiguvad ka igasugu kuulujutud jne. suht pointless oleks siin iga vastust postitada a´la postimees.ee saidile viidates.
see on ja jääb ,et enne iga hooaega liiguvad erinevad kuulujutud. suhteliselt tihti vastavad need jutud ka tõele. kahjuks või õnneks on nii, et alati ei saa kõiki allikaid avalikustada.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

spartaklane kirjutas:
BigMac kirjutas:Spartaklane , sina pole küll nüüd õige mees siin praegu sõna võtma !

Riis on tõesti Kalev/Cramo vaateväljas , samuti ka Dorbek !
Ka minul on oma siseinfot ,mis mees võib Kalev/Cramoga liituda ja olen samuti korvpalli ringkonnas nii mõndagi kuulnud ,kuid kui pole mingeid kindlaid fakte ei hakka ka niisama hämama . Ja huvitav kui õige mees siis sina oled ,et võid ainult siin sõna võtta teades ,kes on meil vaateväljas ,kes mitte,me ennustame kõik siin ainult praegu kohvipaksupealt ja ütleme ,et räägitakse ,kuid ,kes räägib ja kui tõene see info on see on nüüd küll suuresti küsitav, siit ka minu eelmise postituse sõnum ,et kui pole fakte siis pole ju nagu ka mõtet siin neid nimesi välja käia ja põhjendada seda ütelusega ,et räägitakse.
ära pane tähele, mõni natuke ennast täis lihtsalt :D

Aga isiklikult ei pooldaks Riisi ja Vimbergi tulekut Kalevi, parem siis juba Dorbek. Pole Vimberg ja Riis enam kumbki esimeses nooruses, ega ka eelmistel hooaegadel meistriliigas midagi erilist korda saatnud, parem siis juba vaadata näiteks U18 koondislaste poole, nagu Raid Veideman, kes siin pidurdamatus hoos on olnud... keskmiselt vist üle 20p mängus pannud koondise eest viimases 4-5 mängus Bosnias..
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

greystone kirjutas:
spartaklane kirjutas:
BigMac kirjutas:Spartaklane , sina pole küll nüüd õige mees siin praegu sõna võtma !

Riis on tõesti Kalev/Cramo vaateväljas , samuti ka Dorbek !
Ka minul on oma siseinfot ,mis mees võib Kalev/Cramoga liituda ja olen samuti korvpalli ringkonnas nii mõndagi kuulnud ,kuid kui pole mingeid kindlaid fakte ei hakka ka niisama hämama . Ja huvitav kui õige mees siis sina oled ,et võid ainult siin sõna võtta teades ,kes on meil vaateväljas ,kes mitte,me ennustame kõik siin ainult praegu kohvipaksupealt ja ütleme ,et räägitakse ,kuid ,kes räägib ja kui tõene see info on see on nüüd küll suuresti küsitav, siit ka minu eelmise postituse sõnum ,et kui pole fakte siis pole ju nagu ka mõtet siin neid nimesi välja käia ja põhjendada seda ütelusega ,et räägitakse.
ära pane tähele, mõni natuke ennast täis lihtsalt :D

Aga isiklikult ei pooldaks Riisi ja Vimbergi tulekut Kalevi, parem siis juba Dorbek. Pole Vimberg ja Riis enam kumbki esimeses nooruses, ega ka eelmistel hooaegadel meistriliigas midagi erilist korda saatnud, parem siis juba vaadata näiteks U18 koondislaste poole, nagu Raid Veideman, kes siin pidurdamatus hoos on olnud... keskmiselt vist üle 20p mängus pannud koondise eest viimases 4-5 mängus Bosnias..
nu jah riis ple enam esimeses nooruses irw ta peaks mingi 23-24 olema suht sama vana minuga kuna koos on saadud nooruses võistelda erinevatel aladel :) ja kui 24 un vana siis mingi 30+ o neil peaks ammu juba erus olema ta ;:D
Viimati muutis Soho, 28 Juul 2009, 01:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

kahekümne aastane Vimberg on ka juba varsti karjääri lõpetamas.
Pilt
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Kivipallur kirjutas:kahekümne aastane Vimberg on ka juba varsti karjääri lõpetamas.
irw:)
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Kas siit võib välja lugeda, et grusiinid järgmine hooaeg ka tartus?

Ühistreeningud algasid täna, seni treeniti individuaalselt,» ütles Visnapuu, «Välismängijad saabuvad augusti lõpus. Grusiinlased valmistuvad praegu Gruusia koondise mängudeks.»

http://www.tartupostimees.ee/?id=146316
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

ma loodan et neid ei ole seal:)
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kui grusiinid jätkavad siis on eesti meister juba enne hooaja algust teada :(
tyyp
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Aug 2008, 09:56

Postitus Postitas tyyp »

kui grusiinid jätkavad siis on eesti meister juba enne hooaja algust teada sad
sa oled realist....aga samas äkki kalev varsti üllatab välismängijatega...ja kas talts jääb üldse rocki ???
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

tyyp kirjutas:
kui grusiinid jätkavad siis on eesti meister juba enne hooaja algust teada sad
sa oled realist....aga samas äkki kalev varsti üllatab välismängijatega...ja kas talts jääb üldse rocki ???
Taltsil on vähemalt aastane leping Rockiga.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

greystone kirjutas:
spartaklane kirjutas:
BigMac kirjutas:Spartaklane , sina pole küll nüüd õige mees siin praegu sõna võtma !

Riis on tõesti Kalev/Cramo vaateväljas , samuti ka Dorbek !
Ka minul on oma siseinfot ,mis mees võib Kalev/Cramoga liituda ja olen samuti korvpalli ringkonnas nii mõndagi kuulnud ,kuid kui pole mingeid kindlaid fakte ei hakka ka niisama hämama . Ja huvitav kui õige mees siis sina oled ,et võid ainult siin sõna võtta teades ,kes on meil vaateväljas ,kes mitte,me ennustame kõik siin ainult praegu kohvipaksupealt ja ütleme ,et räägitakse ,kuid ,kes räägib ja kui tõene see info on see on nüüd küll suuresti küsitav, siit ka minu eelmise postituse sõnum ,et kui pole fakte siis pole ju nagu ka mõtet siin neid nimesi välja käia ja põhjendada seda ütelusega ,et räägitakse.
ära pane tähele, mõni natuke ennast täis lihtsalt :D

Aga isiklikult ei pooldaks Riisi ja Vimbergi tulekut Kalevi, parem siis juba Dorbek. Pole Vimberg ja Riis enam kumbki esimeses nooruses, ega ka eelmistel hooaegadel meistriliigas midagi erilist korda saatnud, parem siis juba vaadata näiteks U18 koondislaste poole, nagu Raid Veideman, kes siin pidurdamatus hoos on olnud... keskmiselt vist üle 20p mängus pannud koondise eest viimases 4-5 mängus Bosnias..
Vimberg lõpetas kevadel gümnaasiumi:D...tema on nüüd küll üüratult vana:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no ok, jätame Vimbergi asjast välja. Aga Riis ja Veideman ona ka pos.- suhtes enam vähem ühte masti mehed, Veideman on 7 aastat noorem ja näitas juba kevadel väga häid etteasteid Kuremaa eest, praegu noortekoondise eest ka supervormis, Riisi on juba proovitud koondises jne aga ta pole ju midagi erilist, minu arvates igati loogiline, kui Veideman ikkagi tuleks Kalevisse, mitte ei jääks veel Kuremaa tasemele mängima vms..
Vasta