Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

õhtuleht ju teeb vahel nii, et muudab lihtsalt oma vana uudist. Ennemgi on nii olnud et on lõpptulemus, aga artikkel on eelmise päeva kuupäevaga üldse.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Egert kirjutas:Vaadake, mis kell Õhtuleht juba võitjat teadis: :D
http://img204.imageshack.us/img204/5899/saun.jpg
tõenäoliselt muudeti jah lihtsalt poolaja seisu kokkuvõtvat uudist.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

greystone kirjutas:
Egert kirjutas:Vaadake, mis kell Õhtuleht juba võitjat teadis: :D
http://img204.imageshack.us/img204/5899/saun.jpg
tõenäoliselt muudeti jah lihtsalt poolaja seisu kokkuvõtvat uudist.
arvatavasti ikka veerandaeg, poolaeg küll 18min ei kestnud :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Etvspordi videoklippis saab alates 25 sekist jälgida ka kalevi fänni Lempsi, kes taarat otsib prügikastist.
Viimati muutis jyrgen, 01 Aug 2009, 02:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

Super , meie esi odaviskaja sai kirja X jälle :) Tubli poiss värnik....See asi muutub juba naljakaks xD Teist võistlust juba järjest nulli peal.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Sigmar kirjutas:Super , meie esi odaviskaja sai kirja X jälle :) Tubli poiss värnik....See asi muutub juba naljakaks xD Teist võistlust juba järjest nulli peal.
Ma ei saa aru kuidas saab ta MM-le saata ?Ta teeb seal Eestile häbi ainult !
Tanel Laanmäe oli tubli !
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

Sigmar kirjutas:Super , meie esi odaviskaja sai kirja X jälle :) Tubli poiss värnik....See asi muutub juba naljakaks xD Teist võistlust juba järjest nulli peal.
Värnik pole juba ammu Eesti esi odaviskaja!!!
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

plix18 kirjutas:
Sigmar kirjutas:Super , meie esi odaviskaja sai kirja X jälle :) Tubli poiss värnik....See asi muutub juba naljakaks xD Teist võistlust juba järjest nulli peal.
Ma ei saa aru kuidas saab ta MM-le saata ?Ta teeb seal Eestile häbi ainult !
Tanel Laanmäe oli tubli !
Ma usun kh ,et vend peaks ikka päev enne EM-i võistlusi juuksuris ära käima , siis lendab oda äkki isegi 60 meetri peale...
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

no ei tea midagi alles paugutas siin 80 + meetrit
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

Sigmar kirjutas:
plix18 kirjutas:
Sigmar kirjutas:Super , meie esi odaviskaja sai kirja X jälle :) Tubli poiss värnik....See asi muutub juba naljakaks xD Teist võistlust juba järjest nulli peal.
Ma ei saa aru kuidas saab ta MM-le saata ?Ta teeb seal Eestile häbi ainult !
Tanel Laanmäe oli tubli !
Ma usun kh ,et vend peaks ikka päev enne EM-i võistlusi juuksuris ära käima , siis lendab oda äkki isegi 60 meetri peale...
päev enne EM-i ??? ... no selleks ajaks kui järgmised Euroopa Meistrivõistlused tulevad on tal juba tagumikuni juuksed kasvanud!
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

Kusjuures pean ennast parandama :) M6tlesin MM-i vabdandan ;)
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

jyrgen kirjutas:Etvspordi videoklippis saab alates 25 sekist jälgida ka kalevi fänni Lempsi, kes taarat otsib prügikastist.
Esiteks prügikast oli siinpool, teiseks Lemps viskas oma asjad sinna aia alla ja nyyd üritas oma asju kätte saada oma haige seljaga ja kolmanaks mis selles niiväga halba on kui vanamees hoiab Saku Suurhallis puhtust ja korjab taarat oma kotti. Ongi koristajatel vähem tööd. Ning nagu sa tead on Lembit penskar ja elab Keavas. Eks sa proovi ise põhimõtteliselt igal mängul käija. Ega lempsil raha puuotsas ka ei kasva :P
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Foxxx23 kirjutas:
jyrgen kirjutas:Etvspordi videoklippis saab alates 25 sekist jälgida ka kalevi fänni Lempsi, kes taarat otsib prügikastist.
Esiteks prügikast oli siinpool, teiseks Lemps viskas oma asjad sinna aia alla ja nyyd üritas oma asju kätte saada oma haige seljaga ja kolmanaks mis selles niiväga halba on kui vanamees hoiab Saku Suurhallis puhtust ja korjab taarat oma kotti. Ongi koristajatel vähem tööd. Ning nagu sa tead on Lembit penskar ja elab Keavas. Eks sa proovi ise põhimõtteliselt igal mängul käija. Ega lempsil raha puuotsas ka ei kasva :P
Ka mina ei ütle ühtegi halba sõna Lempsi kohta,on keegi näinud sellises vanuses meest kes niimoodi mingit klubi toetaks.RESPEKT :)
Viimati muutis #15, 01 Aug 2009, 22:52, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

#15 kirjutas:
Foxxx23 kirjutas:
jyrgen kirjutas:Etvspordi videoklippis saab alates 25 sekist jälgida ka kalevi fänni Lempsi, kes taarat otsib prügikastist.
Esiteks prügikast oli siinpool, teiseks Lemps viskas oma asjad sinna aia alla ja nyyd üritas oma asju kätte saada oma haige seljaga ja kolmanaks mis selles niiväga halba on kui vanamees hoiab Saku Suurhallis puhtust ja korjab taarat oma kotti. Ongi koristajatel vähem tööd. Ning nagu sa tead on Lembit penskar ja elab Keavas. Eks sa proovi ise põhimõtteliselt igal mängul käija. Ega lempsil raha puuotsas ka ei kasva :P
Ka mina ei ütle ühtegi halba sõna Lempsi kohta,on keegi näinud sellises vanuses meest kes niimoodi mingit klubi toetaks.RESPEKT :)
Viimasel ajal on ta isegi täitsa lahedaks muutunud... aga kes teda muidu lähemalt tunnevad, teavad, et ega see mees eriti tore mees pole :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Lembit Tähela(?) on minu silmis ka väga-väga suurt respekti teeninud, 74 aastaselt niimoodi igat mängu käia vaatamas ja meeskonda toetamas, see on see faas, kus ka mina loodan olla :)
( NSV Liidu aegadel saatis ta isegi valitsusele kirja, et rongi ajad ära muudetaks, et ta saaks kossu nautimas käia )
Suletud