Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Egert kirjutas:Täna oli kangur hea, väga ilus nba-lik dunk ja kolmene ja kaitse oli supper kanguril.
Huvitav mis mängu sa küll vaatasid ?
Paar helget hetke tal ju oli aga enamus ajast oli ta küll suht null !
Kaitse oli tal minu meelest olematu.

Egert kirjutas:Korvialune kaitse andis soovida.
Kas Kangur mitte korviall ei mängi ??
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

plix sa võiksid veidikenegi oma rocki värvidest kastist välja vaadata, ja aktsepteerida ka kalevi mängijate edukust. Kangur ei olnd just kõige säravam, kuid ka mitte kõige halvem. Pigem oli must lammas tanel tein oma 5 veaga.
Ja kui ei sobi midagi, siis on ju alati tore Tartus vaadata rocki mängijate ühistreeningut kuidas nad mööda linna lippavad...
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

kalevcramo kirjutas:plix sa võiksid veidikenegi oma rocki värvidest kastist välja vaadata, ja aktsepteerida ka kalevi mängijate edukust. Kangur ei olnd just kõige säravam, kuid ka mitte kõige halvem. Pigem oli must lammas tanel tein oma 5 veaga.
Ja kui ei sobi midagi, siis on ju alati tore Tartus vaadata rocki mängijate ühistreeningut kuidas nad mööda linna lippavad...
Mis herilane sind nõelas ?
Mängu teisel poolel tundus et mängijad on lõpuks aru saanud mille või kelle eest ja nimel nad mängivad aga tundub et osadele fännidele pole see veel kohale jõudnud.
Järgmine mäng heida pilk mängijate särkidele (või siis heida kohe pilk fännisärgile kui sul see olemas on ) , sinna ei ole kirjutatud ei TÜ/Rock , BC Kalev/Cramo , TTÜ ega jumal teab mis klubi nimi.Sinna on kirjutatud EESTI !!!!
Võiks vähemalt koondise mängude ajaks sõjakirve maha matta ja koos koondise toetuseks karjuda ??
Koondise mängudes mina ei erista Rocki mehi , Cramo mehi jt klubide mehi.Minu jaoks on nad EESTI KOONDIS !!

Mis Teini puutub siis minu meelest tegi ta täiesti korraliku mängu.Alati saab muidugi paremini teha.Ma ei usu et ükski koondise mängija oma mänguga 100% rahule jäi.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Kanguri kritiseerimine siin foorumis keelatud ,rikkujaid karistatakse bänniga .Rocki fännid,olge ettevaatlikud...
Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kivipallur kirjutas:Kanguri kritiseerimine siin foorumis keelatud ,rikkujaid karistatakse bänniga .Rocki fännid,olge ettevaatlikud...
Not funny!

Ja päriselt ka lõpetage ära juba oma Rocki fännide teema. Kui klubihooaeg algab, siis hakake jälle kütma siin, nii et suitseb, aga praegu tõesti elagem Eestile kaasa! :)

Vaatasin Ungari-Ukraina mängu statistikast, et Ukraina sai vist mingi 6 blokki kirja. Mõlemal meeskonnal on pikkasid mängijaid piisavalt, et nendega läheb raskemaks.

Tšehhiga meil joppas juba sellega, et Barton ja Welsh ei mänginud.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:Tšehhiga meil joppas juba sellega, et Barton ja Welsh ei mänginud.
Ma ei viitsi ta nime otsida,aga nr.13 oli neil valus mängija.Põhimõtteliselt alati kui üks-üks olukord jäi siis pani ära...Teised olid tavalised jorsid.Sellist satsi oleks pidanud suuremalt võitma,aga oleksid ei maksa midagi.Vähemalt kodumängudes ei tohiks kellelegi midagi ära anda ja järgmine mäng võõrsil Ukraina'ga....kuna neil on probleeme siis ma arvan,et meil on omad võimalused olemas.
YNWA
mesikäpp
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Nov 2007, 15:53

Postitus Postitas mesikäpp »

Kas järgmist mängu ei näegi kuskilt?
Daniel
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Apr 2009, 20:58

Postitus Postitas Daniel »

Arbet 17 punkti
Sokk 12
Keerles 11
Talts 11

... kui Rocki ja Kalevi mängijate tulemuslikkust välja tuua
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

andy72o kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Tšehhiga meil joppas juba sellega, et Barton ja Welsh ei mänginud.
Ma ei viitsi ta nime otsida,aga nr.13 oli neil valus mängija.Põhimõtteliselt alati kui üks-üks olukord jäi siis pani ära...Teised olid tavalised jorsid.Sellist satsi oleks pidanud suuremalt võitma,aga oleksid ei maksa midagi.Vähemalt kodumängudes ei tohiks kellelegi midagi ära anda ja järgmine mäng võõrsil Ukraina'ga....kuna neil on probleeme siis ma arvan,et meil on omad võimalused olemas.
Benda või Vesely ehk?
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Daniel kirjutas:Arbet 17 punkti
Sokk 12
Keerles 11
Talts 11

... kui Rocki ja Kalevi mängijate tulemuslikkust välja tuua
T*a ole vait!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kalev4ever kirjutas:
Kivipallur kirjutas:Kanguri kritiseerimine siin foorumis keelatud ,rikkujaid karistatakse bänniga .Rocki fännid,olge ettevaatlikud...
Not funny!

Ja päriselt ka lõpetage ära juba oma Rocki fännide teema. Kui klubihooaeg algab, siis hakake jälle kütma siin, nii et suitseb, aga praegu tõesti elagem Eestile kaasa! :)

Vaatasin Ungari-Ukraina mängu statistikast, et Ukraina sai vist mingi 6 blokki kirja. Mõlemal meeskonnal on pikkasid mängijaid piisavalt, et nendega läheb raskemaks.

Tšehhiga meil joppas juba sellega, et Barton ja Welsh ei mänginud.
Tšehhil oli vist päris mitu meest puudu. Minu mäletamist mööda oli neil vist mingi mustanahaline mängujuht ka kunagi (keegi Whitfield vms). Kui need 3 oleks võõrsilmänguks olemas meie vastu, siis oleks väga pasasti. Ukraina kohta ma ei oska eriti midagi arvata. Pigem oleks ise pidanud neid siin nagu favoriitideks, aga eks paistab. Rocki ja Kalevi mängijate kohta seda, et meil ei tasu siin vaielda, kumma omad olid paremad. Siin oleme me ühise Eesti lipu all ning see loeb.
Viimati muutis Tartust, 06 Aug 2009, 14:06, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
andy72o kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Tšehhiga meil joppas juba sellega, et Barton ja Welsh ei mänginud.
Ma ei viitsi ta nime otsida,aga nr.13 oli neil valus mängija.Põhimõtteliselt alati kui üks-üks olukord jäi siis pani ära...Teised olid tavalised jorsid.Sellist satsi oleks pidanud suuremalt võitma,aga oleksid ei maksa midagi.Vähemalt kodumängudes ei tohiks kellelegi midagi ära anda ja järgmine mäng võõrsil Ukraina'ga....kuna neil on probleeme siis ma arvan,et meil on omad võimalused olemas.
Benda või Vesely ehk?
Pigem Benda, kes tabas tõesti hästi, kuid kelle liikuvus ja mõlema käega tegutsemine andis meie taltsile ja kangurile (jah, väikese tähega) silmad ette. Benda pole muidugi päris nii noor (82'), kuid mängis tegelikult meie korvialuse üle, kuigi jah, eksis otsustavatel minutitel 4 vabakal, mis lõppeks saatuslikuks said.

Tšehhide puhul oli tegemist ikkagi üsna u 21 võistkonnaga, nende põhimängujuht on ju 17!, kuid näitasid, mida tähendab, kui korvpalli ABC on hästi selge ning füüsis hea. Suvalistest jorssidest on asi kaugel, ka nende turniirile eelnenud sõprusmängud näitavad seda. Jah mängutarkust jäi neil lõpuks vajaka, kuid kiirusliku tehnika poolest olid nad eestlastest üle. Jällegi, kuskil meie noortekorvpallis on ikka kõva auk sees olnud (või on), teatud põhioskused (nõrgem käsi, kaitsemäng, hüppevise, sööduoskus) on jäetud välja arendamata või järele aitamata. Eestis saab jah oma mõne teatud trumbiga hakkama, kuid siit välja teatud elemente korralikult valdamata ei saa. Kes vähegi ju eestlaste tegutsemist on siin jälginud teavad neid paari põhiliigutust peast, eriti käib see Kanguri ja Taltsi kohta, Keerlesest rääkimata (esimesed kompenseerivad seda füüsise ja hüppevõimega, viimane viskega) ning kui nende paari liigutuse vastu mängida osatakse kaitses (videoanalüüs), on asi pehmelt öeldes ants.
Et mitte päris pessimistlikult kõlada, siis erandiks siiski nimetaks T. Sokku, kuid temal on tõesti vaja regulaarset mänguaega ja vastutust klubis ning viset väljast (viimast ta eilses mängus ei üritanudki, kuigi kohad tal olid, jällegi märk ebakindlusest, mitte niivõrd oskuste puudujäägist). Siinkohal on mõeldud siis nn nooremat generatsiooni, Tein ja Kriisa on omaette jutt...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kas ETV ei näitagi eesti välismänge?
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Postitus Postitas Maaster »

marxx762 kirjutas:Kas ETV ei näitagi eesti välismänge?
Nope
MASU on asendunud PUPU'ga :rolleyes:
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

MASU on asendunud TÄPE'ga :)
Vasta