Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

:D

mina näeks eesti koondises juba b-divisiooni turniiri ajal selliseid mehi küll nagu Mario Brokans, ja Veideman ...
kurbas ja mingi vend oli veel sõjas need ka mängu mingi tein ja kriisa vanakooli mehed ei ole neid enam vaja koondisse ja ma jätaks kanguri ka välja mõneks mänguks las saab ka tunda et teda ei taheta kuskile :P
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Kannataks esmaspäevase mängu ära siis vaataks edasi.Kui tabeli seisu vaadata siis tundub,et meile oleks kasulikum kui Ungari kaotaks Tsehhile esmaspäeval.Võimalused ju erinevate variandidega veel püsivad.
YNWA
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

andy72o kirjutas:Kannataks esmaspäevase mängu ära siis vaataks edasi.Kui tabeli seisu vaadata siis tundub,et meile oleks kasulikum kui Ungari kaotaks Tsehhile esmaspäeval.Võimalused ju erinevate variandidega veel püsivad.
võimalused võimalused.. õigel ajal on vaja jalad ***** alt välja võtta ja mängida, mitte peale 4 mängu mingitest teoreetilisetst võimalusest rääkida. Arvad, et koondise mäng läheb siin 3me päevaga paremaks?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:
KalevForever kirjutas:Jah vallandame Kerde sest ta ei saatnud meie ''andekat'' Viljarit väljakule.Mis sel vahet on!? Tähtis on kuidas kooondis mängib mitte kas Veski saab mängu või mitte.Kerde näeb teda iga päev treeningutel,ta teab kas on mõttet poissi mängu panna või mitte.
Treener peab suutma mängijad mängima panema. Kui ta seda ei suuda, mis ta siis niisama palka saab?
Kerde oli peale Ungari mängu ülivihane, ma mõtlesin et nüüd on midagi muutunud, aga pole midagi muutunud. Kõik võõrsil mängud olid täpselt ühesuguse stsenaariumiga. Tehti samu liikumisi, millega ei saadud hakkama. See ei ole normaalne!

Sõimake mind või mis iganes.
Selles on sul õigus,aga poole turniiri pealt ei ole enam nii kerge midagi muuta ja treenerivahetus siin ka ei aitaks.Kui mehed ei mängi siis võib se treener kasvõi pea peal seista ,aga mängima nad sellest ei hakka.
Tuleb loota parimat.Ja kui ka langeme b-divisioni siis mis seal ikka,toetame omasid seal.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

YO kirjutas:
andy72o kirjutas:Kannataks esmaspäevase mängu ära siis vaataks edasi.Kui tabeli seisu vaadata siis tundub,et meile oleks kasulikum kui Ungari kaotaks Tsehhile esmaspäeval.Võimalused ju erinevate variandidega veel püsivad.
võimalused võimalused.. õigel ajal on vaja jalad ***** alt välja võtta ja mängida, mitte peale 4 mängu mingitest teoreetilisetst võimalusest rääkida. Arvad, et koondise mäng läheb siin 3me päevaga paremaks?
Mis Eesti ei peaks enam üldse mängima,sest võimalus A-divisioni jääda on liiga väike?
Hea suhtumine,kõik on p..... ,anname alla!
Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Nüüd võiks Welsch klubi leida ja Tšehhiga liituda :D
Tšehhile tuleb pöialt hoida igatahes, et asi huvitavaks läheks.
Kodumängudes ma ikka usun, et 1 võit tuleb ära Eestil.
Fear the prophet!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Kalev4ever kirjutas:Kodumängudes ma ikka usun, et 1 võit tuleb ära Eestil.
ja see 1 on juba tulnud
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

delfi kommentaar lõpp on päris asjalik..

Kas keegi tõesti lootis võitu eile! Eelnevate esituste pealt oli ju selge, et midagi loota pole eriti, kui kerde võidab, et siiani on platsi peal kõik õigesti tehtud! Ka Teini esitus ei tohiks kellelegi üllatuseks olla, Rockis on tal selliseid 0-päevi viimasel ajal üha sagedamini. Pigem olid üllatuseks tema 17 silma Ungari vastu. Ja kes siin lootsid näha kiireid meie meeskonna esituses, siis Teini väljakul olles võite need igaveseks ära unustada! Jah, kui Kerde leiab, et midagi muuta pole vaja, mida siis mängijatelt nõuda! Kuigi leian, et mängijad võiksid antud situatsioonis siiski rohkem tarkust üles näidata kui treener. Statistikast nähtub, et Sokk ei visanud mängu jooksul kordagi kolmese joone tagant peale, samuti Kriisa. Kõige rohkem uhab järjekindlalt peale Kangur (4/0). Järeldus - mees peab ennast endiselt meeskonna suurimaks snaipriks hoolimata sellest, et on nelja mängu jooksul 2 korda tabanud! Iga aastaga minu arvamus Kangurist kui erakordselt lollist mängijast ainult süveneb. Lisame siia veel 5 pallikaotust, mis tulenes ilmselt palavast soovist tagant mängu juhtida ja resultatiivseid sööte jagada (mida oli rohkesti näha esimeses mängus Tallinnas). Sokk ja Kriisa ei saagi kaugelt üritada, nad peavad korvi alt kompenseerima seda, mis Kangur tegemata jätab! Kaitses lasti Bendal ja Veselyl korvi all lammutada ja Sokolovskyl kaugelt. Ükski teine mees ei üritanudki kolmest üle ühe korra aga Sokolovskyl laseme visata 6st 5!!! Kui ainult üks mees viskab ei tohiks ju eriti keeruline olla see mees maha võtta, tuleb lihtsalt kaitses hästi lähedalt võtta ja mitte tema pealt järgi anda - las murrab alla kui tahab! Kahjuks jääb Kerde osa väljaku ääres tõepoolest arusaamatuks. Kahjuks ei tea, kes see lammas oli, kes Sokolovskyt kattis. Krt. oleks minu teha ma Kangurit ja Teini järgmises mängus väljakule ei laseks üldse. Mänguohjad tuleb soku kätte anda, Kriisa kolmeseid viskama, Arbet keskpositsioonilt 3-4 meetrilt, Talts on korvi all OK, Kanguri asemel Toome. Kahju, et Kerde Kiksi minema saatis - sellel mehel on vähemalt stabiilne vise olemas.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Soho kirjutas:delfi kommentaar lõpp on päris asjalik..

Kas keegi tõesti lootis võitu eile! Eelnevate esituste pealt oli ju selge, et midagi loota pole eriti, kui kerde võidab, et siiani on platsi peal kõik õigesti tehtud! Ka Teini esitus ei tohiks kellelegi üllatuseks olla, Rockis on tal selliseid 0-päevi viimasel ajal üha sagedamini. Pigem olid üllatuseks tema 17 silma Ungari vastu. Ja kes siin lootsid näha kiireid meie meeskonna esituses, siis Teini väljakul olles võite need igaveseks ära unustada! Jah, kui Kerde leiab, et midagi muuta pole vaja, mida siis mängijatelt nõuda! Kuigi leian, et mängijad võiksid antud situatsioonis siiski rohkem tarkust üles näidata kui treener. Statistikast nähtub, et Sokk ei visanud mängu jooksul kordagi kolmese joone tagant peale, samuti Kriisa. Kõige rohkem uhab järjekindlalt peale Kangur (4/0). Järeldus - mees peab ennast endiselt meeskonna suurimaks snaipriks hoolimata sellest, et on nelja mängu jooksul 2 korda tabanud! Iga aastaga minu arvamus Kangurist kui erakordselt lollist mängijast ainult süveneb. Lisame siia veel 5 pallikaotust, mis tulenes ilmselt palavast soovist tagant mängu juhtida ja resultatiivseid sööte jagada (mida oli rohkesti näha esimeses mängus Tallinnas). Sokk ja Kriisa ei saagi kaugelt üritada, nad peavad korvi alt kompenseerima seda, mis Kangur tegemata jätab! Kaitses lasti Bendal ja Veselyl korvi all lammutada ja Sokolovskyl kaugelt. Ükski teine mees ei üritanudki kolmest üle ühe korra aga Sokolovskyl laseme visata 6st 5!!! Kui ainult üks mees viskab ei tohiks ju eriti keeruline olla see mees maha võtta, tuleb lihtsalt kaitses hästi lähedalt võtta ja mitte tema pealt järgi anda - las murrab alla kui tahab! Kahjuks jääb Kerde osa väljaku ääres tõepoolest arusaamatuks. Kahjuks ei tea, kes see lammas oli, kes Sokolovskyt kattis. Krt. oleks minu teha ma Kangurit ja Teini järgmises mängus väljakule ei laseks üldse. Mänguohjad tuleb soku kätte anda, Kriisa kolmeseid viskama, Arbet keskpositsioonilt 3-4 meetrilt, Talts on korvi all OK, Kanguri asemel Toome. Kahju, et Kerde Kiksi minema saatis - sellel mehel on vähemalt stabiilne vise olemas.
Täpselt ja ilusti kogu see olukord kokkuvõetud (Y)
Pilt
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Valus tõetera oli ka Mehed ei nuta saates: kui Kangur arvab, et üldfüüsiline laager algas liiga hilja, siis kes kurat keelas tal ise kangi ja kükke teha? Martinson ütles õieti, et profispordis pole normaalne, kui vennad peale hooaja lõppu poolteist kuud puhkavad.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

OT: Mis päeviti ja mis kell "Mehed ei nuta" on?
Fear the prophet!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Neljapäev .. aga Kell oli vist 22.00 ..

KORDUST N2itab pea igapäev:D
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

xrip55 kirjutas:Neljapäev .. aga Kell oli vist 22.00 ..

KORDUST N2itab pea igapäev:D
Õhutlehe spordilehel on ka saated üleval !
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Ma veel täpsustaksin seda Mehed ei nuta teemat.
Üks tuttav kehakultuuritudeng tegi kooli jaoks uurimuse, uurides erinevate alade sportlasi. Mul pole küll statistikat ja andmeid tuua aga siiski. Ta väitis, et tõepoolest on individuaalsportlastega nii, et keskmiselt lebo on 2 nädalat plus tavaliselt veel nädal jõulude/uusaasta puhul.Kossumehed- ja siin pole juttu ju ainult koondislastest- arvutage ise....
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Eile õhtul Tallinna saabunud Ukraina rivistuses on aga võrreldes Kiievis peetud kohtumisega mitu tugevdust. Juba reedel käisid Ungari vastu platsil tugev eesliinimees Sergei Lištšuk ja NBA draft’is valitud tagamängija Sergei Gladõr. Nad saabusid ka Tallinna.
"Mõlemat meest kimbutab endiselt vigastus," teatas Ukraina peatreener Valentin Melnitšuk. "Kas saan neid kasutada, selgub pärast mängupäeva hommikul peetavat treeningut. Ka keskmängija Kirilo Fessenko osalemine on lahtine."
SL Online
YNWA
Vasta