Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Tein...
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

irw, ja sina oled IKKA ja ALATI see idioot, kes enne mängu lõppu ära loobub juba.
njh..B divisionis äkki võidame vähemalt mõned mängudki.
Viimati muutis Kaitsefänn, 17 Aug 2009, 21:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

No ma ei tea........
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Mida Teeb Kangur????? Enne Kohtumise Lõppu Kolm Eksimust Järjest Temalt. Mida Kuradit???!!!!!
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Super ! Mudaliiga :)
Tartu Rock!
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Mida tegid Tein ja Sokk? masendav...
Pilt
Pilt
Pilt
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mina kritiseeriks parem Sokku
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

sokk oli jah väsind juba lõpus et nüüd tema peale mängida väga vale otsus kerdelt....
oleks pigem isegi vene või arbeti peale panustand
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Viimasel Soku läbimurdel võib vist väita, et õnne polnud. Ma ei saa aru, et kuidas selline pall saab mööda minna. Kõik oli hästi tehtud kuid vise ei kukkunud korvi :S. Lisaaeg algas meile hästi ja mingi paar 3min tiksuti Eesti +1 eduseisul, kuid siis tegi Tein kiirustatud kolmese mis ei taband ja seal läks kõik allamäge. Meie mängujuhtide Kriisa ja Soku üks suur miinus on see, et kiputakse liiga kaua palli põrgatama ja siis jookseb rünnak kokku. Kui on kirutud, et koondisel puudub liider siis ma leian, et täna oli selleks selgel Kangur. Korraliku mängu tegi ka Tein ja eriti meeldis mulle Vene mäng.
Viimati muutis vabakutseline, 17 Aug 2009, 21:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Pilt
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Ma ei tea, miks Sokku süüdistada, ta tegi seda, mis kästi. Fortuuna ei soosinud lihtsalt teda. Mängu tegi ära Kristjan Kangur, kes 4. veerandi lõpus tegi 3 eksimust, millega viidi mäng lisaajale.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Mina olen kohtunike peale pahane, kolmas veerandaeg on nagu ragbi, ja siis neljas veerand vilistatkse naiste kossu.Ei suutnud eriti normaalset joont hoida.Huvitav palju neljapäev saalis rahvast on.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

to zero0 kurat kui sul on tänase Kanguri mängu kohta midagi sitta õelda siis sa oled ikka täielik loll.(sry väljendi eest ,aga nii see on). Minu arust said siiski otsustavaks Teini valusad vead kuigi ka Tein mängis normaalselt. Kokkuvõteks ütles ,et positiivselt mängisid täna Kangur,Vene,Tein ning Arbet oli nii enamvähem. Kõige halvema mängu tegid vast Talts ja Kriisa.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

zero0 kirjutas:Ma ei tea, miks Sokku süüdistada, ta tegi seda, mis kästi. Fortuuna ei soosinud lihtsalt teda. Mängu tegi ära Kristjan Kangur, kes 4. veerandi lõpus tegi 3 eksimust, millega viidi mäng lisaajale.
nono 19p ja mingi 13lp võtnud Kangurit viimased 3-4 rünnakut p*rse keeranud Sokust rohkem süüdistada on kll kohatu!

Kui kellegi üle hea meel, siis on see Vene. Lõpuks ometi mõni TÕELINE noor, arvestades, et ta alles 18 on, siis ootame huviga, mis nelja aasta pärast toimub, kui ta Eesti mõistes veel noor tulevikulootus on.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:Ma ei tea, miks Sokku süüdistada, ta tegi seda, mis kästi. Fortuuna ei soosinud lihtsalt teda. Mängu tegi ära Kristjan Kangur, kes 4. veerandi lõpus tegi 3 eksimust, millega viidi mäng lisaajale.
Sa vaata mängu ikka kohapeal, siis võid oma tartu prillid ette panna ja kommenteerida. Kui keegi kiitust selles mängus vääris, on see kangur. Muidu sa paistad korvpallist ikka jagavat, aga saa oma Tartu kompleksist vähe üle ja tule kapist välja. Taltsi rumalad vead jätsid selle mängu vedelema, tema kaks ründeviga ja kaks lauavõitluse selga lükkamist jätsid augu korvi alla rääkimata, et sealt vigadest tulid kõik vabakad.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta