Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

kahtlen sellest ,et rootsi kaotab gruusiale !
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Tartust kirjutas:
TDK kirjutas:Mäng kaotati Teini mõlema mööda visatud vabaka, 2 lolli ja kiirustatud ülekäte kolmeste ning läbimurdel täiesti vabalt korvi alt eksitud viske pärast. Soku kritiseerida on ikka väga loll tegu, mees viskas palli põhimõtteliselt sisse, mul jäi hing kinni kui see pall korvist välja keeras ning ilmselt iseloomustab seda kõige paremini see, kui Sokk tõstis 2-3 korda käed taeva poole ja tõenäoliselt küsis jumalalt, et mida fakki.

Kohtunikud vilistasid mõlemale poole olematuid asju, kuid minu meelest on ikka kõige suurem iroonia see, et Eesti - Ukraina mängu vilistavad kohtunikud Lätist, Valgevenest ja Venemaalt.
Sorry, aga Sokk tegi mängu jooksul mitu lollust (vale sööte ja mitu lolli viset, tänu millele kaotas Eesti rünnaku õiguse ning Ukraina viskas ära). Põhimõtteliselt on sellises mängus sellised asjad 4 punkti ära kinkimine. Sokk pole muidugi üksi süüdi, kogu sats on, kuid Teini ainuüksi kritiseerida kaotuse eest on lihtsalt idiootne. Minu arvates tegi ta päris korraliku partii. And kurat, kas Tein magas su naisega või midagi? Tehku ta ükskõik kui hea partii, ikka kritiseerid. Tahaksin kiita Kristjan Kangurit (Okei, olid mõned praagid, kuid teda süüdistada on lihtsalt idiootne). Päris hea mäng ju tegelt ning ka kaitses oli üpris asjalik seekord. Kriisal jooksis samuti ilmselgelt juhe kokku ning tahtis liiga ilutseda. Kiidan Venet, hea julgus ning mingit erilist jama ka ei teinud. Taltsilt oleks ka rohkem oodanud. Ega siis nüüd muud midagi, Albaaniad ja Šveitsid ootavad. B-Divisjon pole muda liiga, seal on mitmeid päris arvestavaid satse (Rootsi, Gruusia, Montenegro).

Ja muideks, palun järgminekord teisi kommentaatoreid. Merike Anderson ei oska Meeste kossu kommenteerida, nii see kahjuks on. Tavaliselt on 1 spetsialist ja niisama kommentaator seal. Täna olid nagu 2 niisama pläma ajajat. Kalkunile eetrikeeld :D!
Ma pole Teini kohta ju täna midagi öelnud? Ainult korra mängu ajal kirjutasin siia tema nime ja 3 punkti... Siis kui ta kaotas keskjoonel tühjast kohast ilma kaitse surveta palli...libises lihtsalt käest või ma ei tea, mis ta tegi. Täna väga silma ei jäänud millegi erilisega. Kõik tegid praaki seal. Ja pole tein kellegagi maganud, lihtsalt mulle ei meeldi, et teda hoitakse ja kiidetakse nagu ma ei tea, mis imemeest. Tõsi, vahel ta teeb hea mängu ja tal on palju häid omadusi. Mulle lihtsalt ei meeldi see, et teda kiidetakse ja hoitakse mängus isegi siis kui on näha, et midagi ei tule ja kui ta ei tee ühtegi pealeviset ja ei mängi ka muudes elementides. Aga no see on lõputu teema ja ma ei hakkaks jälle vaidlema. Ungari vastu sähvatas 19 puntkiga, aga järgmine mäng oli jällegi nulliring põhimõtteliselt. Ja ma ei ütlegi, et ainult punktid midagi näitaksid, ta pole ka muudes elementides väga säranud.

Aga jah...kommentaarid olid täiesti mööda. Niisama jutustamine toimus seal tõesti. Pean Merikesest väga lugu ja kindlasti on ta kõva korvpallur, aga kommentaatoritena eelistan siiski Endenit, Kuusmaad, Kullamäed. Kullamäe oli paraku täna Vikerraadios koos Tiisleriga. Olekski pidanud TV-s heli maha keerama ja raadiost panema..Paraku tuli see idee liiga hilja.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Teinile küsimus, et kelleks ta ennast peab? terve mäng suu muudkui käis...
Kanguri kaitse on LAUSA JUBE
Sokul oli ikka eriti must päev.

ja miks normaalaja lõpus üldse vise tehti??????????
kõik 21 sekundit oleks pidanud põrgatama ja meelega mängu lisaajale laskma.
Soku lisaaja vise oli ikka nii ebaõnn... ma olin juba käed püsti rõõmustamas... see pall oli ju korvis sees juba :(...

Ja Kerdelt ka super otsus lasta Teinil seal platsil paska keerata ja terve lisaaja Kriisat pingil hoida :S :S Kriisa on just selline mees kes peaks kindlasti lisaajal väljakul olema... Kas soku või teini asemel.... kahju
Kohtunikud panid ka kelbast suht tihti


Kangurit ka kaitstakse siin väga hullult, aga seekord nõustun zeroga, kui mäng on kaotatud ja viimastel hetkedel tegi paska Kangur, siis võib teda täiesti puhta südametunnistusega kritiseerida, mitte et ma arvaks et kangur sita mängu tegi, aga sellepärast kedagi idioodiks sõimama hakata , et ta Kangurit mängu kaotuses süüdistab on ka vale.
Vene üle on kyll heameel, aga üle ei tasu ka teda kiita, et ta viskas 3 korvi ja neist 2 olid olgemausad korralikud kobinad.

Ja Stewiel lasime ka ikka korralikult lammutada.
Viimati muutis Oskar8, 18 Aug 2009, 01:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Stewie pidi gay olema :D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Oskar8 kirjutas:Teinile küsimus, et kelleks ta ennast peab? terve mäng suu muudkui käis...
Kanguri kaitse on LAUSA JUBE
Sokul oli ikka eriti must päev.

ja miks normaalaja lõpus üldse vise tehti??????????
kõik 21 sekundit oleks pidanud põrgatama ja meelega mängu lisaajale laskma.
Soku lisaaja vise oli ikka nii ebaõnn... ma olin juba käed püsti rõõmustamas... see pall oli ju korvis sees juba :(...

Ja Kerdelt ka super otsus lasta Teinil seal platsil paska keerata ja terve lisaaja Kriisat pingil hoida :S :S Kriisa on just selline mees kes peaks kindlasti lisaajal väljakul olema... Kas soku või teini asemel.... kahju
Kohtunikud panid ka kelbast suht tihti


Ja Stewiel lasime ka ikka korralikult lammutada.
Nojaa..Kangur pole üldse vormis ja kaitse jäi täna eriti nõrgaks...Igale poole jäi hiljaks ja kui hiljaks ei jäänud, siis 1-1 vastu jalgadest nõrgaks. Päris mitmed Petšerovi punktid tulid just Kanguri eksimustest. Vast Prantsusmaal tõmbab end käima. Soku päev oli tõesti kehv, pole midagi öelda.
Aga no miks oleks pidanud meelega laskma? Ma küll nii ei arva. 8 punkti pead silmas? Talts oli ju väljas ja teistel meestel võhm otsas. Nagu nägid, lõpuks see ei õigustanud. Sokk üritas liiga palju Linehani teha. Nagu aru sain, siis meeskonna plaan oligi selline. Taga põrgatada ja siis üksinda alla tormata. Vigu sealt ära ei vilistatud ja ära ka ei pannud. Pole midagi teha. Tagantjärele mõeldes oleks võinud seal sööta ja kombineerida, aga kes see teine väga paremini oleks seal teinud. Kriisa alustas hästi ja võitles ja tegi ja tõi lauast paar palli ning jagas paar head söötu ja surus vist ühe korra vastasmängija palliga auti ka...Aga siis jooksis juhe kokku ja avastas oma "supervõimed" ning hakkas munade vahelt söötma jne...Kuni lõpuks oligi üksi põrgatamas ja tõmblemas ja tõestamas kõigile, mis mees on....5 pallikaotust ja viimane vaidlus vastasmängijaga vihastasid Kerde välja ja Kriisa mäng oli mängitud. Kangurilt meenub ka üks imelik õhust kahe käega selja taha sööt....
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

TDK kirjutas:Stewie pidi gay olema :D
ma lugesin ka jah :D
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Oskar8 kirjutas:
TDK kirjutas:Stewie pidi gay olema :D
ma lugesin ka jah :D
Niisama oma lollusest :D. Kes on Stewie :P?
(Y)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Family Guy'st mingi õhupallipea, kes meenutas seda russide tsentrit.

EDIT: Õigem vist öelda, et see tsenter meenutas Stewiet :D
Viimati muutis TDK, 18 Aug 2009, 01:50, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Pilt


Mulle meenutas ta sellist olendit ja seda eriti siis, kui juba silmad olid punased ümbert.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Minu meelest kui kedagi negatiivselt esile tõsta siis oli see Janar,et ta sai omad vead kiirelt täis.Tema punktid jäid tulemata meeskonnale.Teised mängijad tegid kõik võrdselt neid totraid pallikaotusi või valesööte.
Loodetavasti ETV riputab teise poolaja oma kodukale ülesse,siis saab rahulikult asja üle mõelda.Ei meeldi mulle mitte üks raas need mängud,kus *peab võitma +8 jne*
PS.Merekooli poistele tervitus.Heil!
BigMac kirjutas:kahtlen sellest ,et rootsi kaotab gruusiale !
Gruusias mäng ja neile piisab +2 võidust,et edastada Rootsit.
Viimati muutis Alex, 18 Aug 2009, 02:53, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

tulevased vastased siis :D
Montenegro
Austria
Holland
Island
Taani
Valgevene
Rumeenia
Šveits
Küpros
Albaania
Rootsi
Gruusia
Slovakkia
Iirimaa
Luksemburg
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Normaalne.Üle poole neist on päris viisakad meeskonnad.
YNWA
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mängust nägin ainult lõppu ja Sokul polnud lihtsalt õnne. Pall keeras välja lihtsalt ja midagi pole teha..
Vaadates statistikat, siis Vene mängis väga hästi :)
See oleks küll masendav, kui Ukraina jääks kõrgemasse divisjoni.
Võidud hakkavad nüüd tulema jah, selles pole kahtlustki.

Ja mida uudist Õhtulehe poolt?
Mingi mõttetu muda pilt mingi mudase tüübiga ja eelnevaid kordi vaadates, tehti seekord altuurat. Eelmistel kordadel on hinnatud mängijaid ja skoor on "boxscore"ina. Ja kes üks kahest loo autorist oli? OTT JÄRVELA!!
Mine kirjuta oma jalgpallist edasi. Õhtuleht on ennemgi n-ö risustanud oma lugu muda pildiga. Ma just lootsin, et Õhtuleht on hea ajaleht, kus hea spordi veerg..

Aga nüüd järgmises mängus PEAB Kerde andma Dorbekule, Veskile, Makkele, Toomele ja Venele palju rohkem mängu aega! Mõlema jaoks pole midagi enam mängus ja milleks meil mehed ikka pinki soojendavad? Ainuke võimalus neil mängida lasta ongi nüüd neljapäeval. Mulle väga meeldiks näha neid mängimas :)
Ärge heitke meelt korvpalli sõbrad, Eesti tase paraku ongi hetkel B-divisjonis. Meestel polnud lihtsalt õnne, mängida oskavad, aga teostus (loe: palli korvi saamine) jättis nii mitmelgi korral soovida.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tõesti, kui Eesti tase on hetkel B-division, siis peame lihtsalt seal jätkama. Küsin sama küsimuse nagu keegi eelnevalt, ei pannud tähele kas keegi vastas ka, kuidas see süsteem välja näeb ja kuidas sealt A-divisioni tagasi saab ?
Vasta