Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

see hellitaks meie oma poisid veel rohkem ära, kurat noortel eestlastel peab olema motivatsiooni pingutada ja vaeva näha mänguaja nimel võisteldes leegionäriga. Kui väljamaa mängijaid ei too, siis jäävadki noored meil loorberite ja hea palga peale puhkama.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

greystone kirjutas:see hellitaks meie oma poisid veel rohkem ära, kurat noortel eestlastel peab olema motivatsiooni pingutada ja vaeva näha mänguaja nimel võisteldes leegionäriga. Kui väljamaa mängijaid ei too, siis jäävadki noored meil loorberite ja hea palga peale puhkama.
jap, minu meelest võiks eeskuju võtta Soomest, kes on oma koduseliiga konkreetselt leegionäre täis toppind. Igas satsis on mingi 4-5 leegionäri ja tänu sellele on ka Soome koondise mängijad jõudnud sinna, kus nad praegu on.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

greystone kirjutas:see hellitaks meie oma poisid veel rohkem ära, kurat noortel eestlastel peab olema motivatsiooni pingutada ja vaeva näha mänguaja nimel võisteldes leegionäriga. Kui väljamaa mängijaid ei too, siis jäävadki noored meil loorberite ja hea palga peale puhkama.
palgad ple sittagi head atm :D pigem madalad ja motiks võikski panna mingid preemiad vastavalt tulemustele vms..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kuangi ühes Sporditähe artiklis oli minu meelest väga hästi öeldud, et neegrite kokku ostmine on võrdne sellega kui kused talvel külma käes püksi, et korra on hea soe, aga pärast on veel sitem kui enne.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Kui keegi soovitab treeneri pealt kokku hoida ja selle eest kõrgema tasemega ja kallimaid leegionäre importida, siis on see samasugune soovitus nagu töötuks jäädes endale kõige blingim ja kallim mobla osta, et siis äkki kergem tööd leida, kuna vaja ju helistada...Treenerid on ikkagi püramiidi aluse ehitajad, võõrleegionärid aga nn ehteks kuusetipus. Soome näide ei päde eriti, sest Soome naudib praegu vilju puudelt, mis külvati 90 keske ja lõpus, kus noortetöösse panustati: sealt juba edasi läksid Möttölad ja Rannikod minu teada USA kolledžikorvpalli nuusutama ning lõid seal ka tööga suure töökusega läbi. Vaadake kasvõi Soome noortekoondiste tulemusi ning arvestage, kui palju Eesti treenereid omal ajal Soomes tööd tegi, kus neile ka korralikku palka maksti. Mida samal ajal Eestis korraldati? Oldi rahul, et meil Kuusma-Kullamäe-Müürsepp ning räägiti mingitest peale kasvavatest NBA meestest (Arbet-Kangur, Rannula jne), nägemata, et kuningas on alasti. Kes tõe julges välja öelda (Enden), seda sõimati vingujaks ning arvati, et Endenil on mingi isiklik vimm ja kadedus (olevat Kanguri agent vms). Kõik millele Enden osundas, seda mitte ainult Kanguri suhtes, on nüüd kõigile ju näha ning enam ei saa vabandada, et näed, noored poisid, küll arenevad. Põhioskused- kaitsemäng, vasak käsi, visked- pluss siis suhtumine (klubides käimine keset hooaega, alko). Ja siin ikka veel räägitakse "vingumisest".
Ei taha siinkohal parastada, kuid masu tuleb vast ikka maru kasuks, Vucinic on tipptreener, kes nüüd saab anda nn viimase võimaluse meie sellele kadunud põlvkonnale, kui nad nüüd sellest viimasest õlekõrrest ei haara ja ujuma ei hakka, siis pole tõesti midagi teha. Samas on viimaks hakatud ka liidu juhtkonna tasemel asjasse süüvima ning loodetavalt ka tegutsema. Kahjuks läheb üks treener veel minema...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Treeneril on ikka mingi tähtsus.Võtame või Bulgaaria lootsi,kes pakkis oma satsi kokku ja viis EM finaalturniirile.Kunagi ammu Kalev mängis Varna nimelisega ja see on ka kõik mida ma Bulgaaria klubidest tean ja mis konkreetselt puutub vöörleegionäridesse siis võtke Itaalia liiga.Siena,Roma,Virtus jne.mõllavad kõik euro sarjades edukalt,aga tulemuseks on see et,Itaalia koondist pannakse igast asendist,kuigi vanasti oli ta kõva sõna.
YNWA
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Itaalia kehva mängu viimasel ajal ei saa kuidagi panna võõrleegionäride süüks, jumal küll. Neil on Belinelli, Mordente, Bargnani, Gigli jt. Kehv meeskonnamäng lihtsalt.
andy72o kirjutas:Treeneril on ikka mingi tähtsus.Võtame või Bulgaaria lootsi,kes pakkis oma satsi kokku ja viis EM finaalturniirile.Kunagi ammu Kalev mängis Varna nimelisega ja see on ka kõik mida ma Bulgaaria klubidest tean ja mis konkreetselt puutub vöörleegionäridesse siis võtke Itaalia liiga.Siena,Roma,Virtus jne.mõllavad kõik euro sarjades edukalt,aga tulemuseks on see et,Itaalia koondist pannakse igast asendist,kuigi vanasti oli ta kõva sõna.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Itaalia kehva mängu viimasel ajal ei saa kuidagi panna võõrleegionäride süüks, jumal küll. Neil on Belinelli, Mordente, Bargnani, Gigli jt. Kehv meeskonnamäng lihtsalt.
andy72o kirjutas:Treeneril on ikka mingi tähtsus.Võtame või Bulgaaria lootsi,kes pakkis oma satsi kokku ja viis EM finaalturniirile.Kunagi ammu Kalev mängis Varna nimelisega ja see on ka kõik mida ma Bulgaaria klubidest tean ja mis konkreetselt puutub vöörleegionäridesse siis võtke Itaalia liiga.Siena,Roma,Virtus jne.mõllavad kõik euro sarjades edukalt,aga tulemuseks on see et,Itaalia koondist pannakse igast asendist,kuigi vanasti oli ta kõva sõna.
No ega päris tühjalt kohalt ei ole tulnud ka itaalia lipsumeeste soov hakata välismaalaste (väljaspool ELi) arvu piirama. Probleeme ikka on ja need nimed pole ju tegelikult oma klubides põhimehed...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Mr. Aff kirjutas:Itaalia kehva mängu viimasel ajal ei saa kuidagi panna võõrleegionäride süüks, jumal küll. Neil on Belinelli, Mordente, Bargnani, Gigli jt. Kehv meeskonnamäng lihtsalt.
andy72o kirjutas:Treeneril on ikka mingi tähtsus.Võtame või Bulgaaria lootsi,kes pakkis oma satsi kokku ja viis EM finaalturniirile.Kunagi ammu Kalev mängis Varna nimelisega ja see on ka kõik mida ma Bulgaaria klubidest tean ja mis konkreetselt puutub vöörleegionäridesse siis võtke Itaalia liiga.Siena,Roma,Virtus jne.mõllavad kõik euro sarjades edukalt,aga tulemuseks on see et,Itaalia koondist pannakse igast asendist,kuigi vanasti oli ta kõva sõna.
Kas Basile on koondisekarjääri lõpetanud?
Siia saaks lisada veel ka Gallinari.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Kerde ütles eilse mängu lõpus minu meelest väga õigest kui küsiti miks meil ei ole enda peale mängu võtvaid mehi. Kalev sai eelmine hooaeg meistritiitli toetudes ameeriklastele. Eestlastest toetasid neid ainult Kangur ja Arbet. Nüüd kui tasemel välismaalasi ei saa tuua(v.a kaks noort kui needki tulevad) siis ma leian, et masu tuleb selles suhtes isegi kasuks. Enam ei saa meie mängijad loota, et tulevad ameeriklased ja teevad mängu ära.
smoothoperator
Kasutaja
Postitusi: 98
Liitunud: 13 Mai 2009, 16:45

Postitus Postitas smoothoperator »

mai tea mis see viiask endast sel hooajal kujutada võiks.. äkki saaks normaale hinnaga enamvähem mehe kalevisse kui juba hilja pole
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jõudsin just öisest vanalinnast koju ja teel kodupoole venus clubi ees, oh imet... näen Remo Holsmeri koos naisukesega :D mõtlesin hetke ja otsustasin olla ebaviisakas, segada vahele ja kysida asjade kohta...
Et siis... Remo ütles, et Foxiga ollakse kontaktis , aga kahjuks küsib ta meile vastuvõetamatut summat ja nii võib öelda, et kui imet ei juhtu , siis ythegi eelmise aasta välismeestest meil järgmisel hooajal pole.
Küsisin, et ehk ta ütleks ka mõne välismehe nime kes silmapiiril on ja Holsmer jubategi suu lahti kui siis... äkki naisukene tuletas ennast meelde ja keegi kõrvalt pomises midagi ja nii ma midagi rohkem teada ei saanudki :/
:D
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Ei usu jah et Fox uuel hooajal eestis mängib :)
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Lugesin just Basket.ee- st et Kalev/Cramo jätkab järgmisel hooaegadel Eesti tagamängijatega.
Minu silmanurgas väga super uudis, kuigi seda oli varem arvata. Mina arvan et Sokk saab põhimängujuhina hästi hakkama sest, seda näitas ta ka Eesti koondise mängudes ;) Edu Sokule ;)
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Postitus Postitas rix01 »

Sokule kulubki suurem mänguaeg ära. Möödund hooaeg jäi teine liigagi Linehani varju. Arvatavasti jätkab ka Kriisa, kes Soku rahulikumale mängu juhtimisele lisab meeskonnale keevalisust ja võitluslikumat suhtumist.
Vasta