Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kanguri statistika
Punktid: 8,75
Visked 2p: 7/18
Visked 2p %: 42,15
Visekd 3p: 2/18
Visked 3p %: 10 %
Vabavisked: 15/22
Vabavisked %: 66,68
Lauapallid: 5,75
Söödud: 2
Vead: 3
Pallikaotused: 3
Vaheltlõiked: 1
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja mis me siis teeme nüüd ??? Saadame ta Kuremaale noortega arenema ? Saage aru, üks mees ei saa kogu hooaja 12 kuud hästi mängida ju.

Mida te halate ja nutate siin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

jyrgen kirjutas:ja mis me siis teeme nüüd ??? Saadame ta Kuremaale noortega arenema ? Saage aru, üks mees ei saa kogu hooaja 12 kuud hästi mängida ju.

Mida te halate ja nutate siin
Seda minagi, mitte midagi aru ei saa, mida kõik halavad tema kallal :S
Klubihooaeg on ta igati korralik olnud ja ma usun et ka jätkab. Alguses muidugi on natuke võõras Asvelis aga harjub ära ja mängib sama hästi kui Kalevis.
Viimati muutis Egert, 15 Aug 2009, 22:08, muudetud 1 kord kokku.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

jyrgen kirjutas:ja mis me siis teeme nüüd ??? Saadame ta Kuremaale noortega arenema ? Saage aru, üks mees ei saa kogu hooaja 12 kuud hästi mängida ju.

Mida te halate ja nutate siin
Seda tahaks ma ka mõningatele siin selgeks teha, et miks nad just Kangurit niiväga taga kiruvad.
Ta pole peaaegu üksgi hooaeg, nii klubi kui ka koondise eest 15-20 punkti visanud. Tema 3 hooaja keskmine on umbes 11 punkti ja 5 lauapalli ja nyyd on koondise eest 3 punkti vähem visanud kui on tema keskmine punktisaak. Ega see ei tähenda, et kui ta Euroliiga klubi mees on, et ta peab nyyd ilmtingimatta koondise liider olema ja keskmiselt 15-20 punkti viskama. Muidugi nõustun sellega, et ta kolmepunktivisete % on selgelt 3 hooaja halvim aga kindlalt teeb ta selle kallal kõvasti tööd nagu ta juba mainis. Aga proovima peab ja kui ta ei viskaks siis on jälle jutud yleval, et ta võiks rohkem visata.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Küsimus ei ole ainult punktides.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Egert kirjutas:
jyrgen kirjutas:ja mis me siis teeme nüüd ??? Saadame ta Kuremaale noortega arenema ? Saage aru, üks mees ei saa kogu hooaja 12 kuud hästi mängida ju.

Mida te halate ja nutate siin
Seda minagi, mitte midagi aru ei saa, mida kõik halavad tema kallal :S
Klubihooaeg on ta igati korralik olnud ja ma usun et ka jätkab. Alguses muidugi on natuke võõras Asvelis aga harjub ära ja mängib sama hästi kui Kalevis.
Asi selles,et praegused mängud vast selle aasta tähtsaimad...Olgem ausad,ta on kehvasti mänginud viimased koondise mängud ja seepärast ka kriitika.
Pilt
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kivipallur kirjutas:
Egert kirjutas:
jyrgen kirjutas:ja mis me siis teeme nüüd ??? Saadame ta Kuremaale noortega arenema ? Saage aru, üks mees ei saa kogu hooaja 12 kuud hästi mängida ju.

Mida te halate ja nutate siin
Seda minagi, mitte midagi aru ei saa, mida kõik halavad tema kallal :S
Klubihooaeg on ta igati korralik olnud ja ma usun et ka jätkab. Alguses muidugi on natuke võõras Asvelis aga harjub ära ja mängib sama hästi kui Kalevis.
Asi selles,et praegused mängud vast selle aasta tähtsaimad...Olgem ausad,ta on kehvasti mänginud viimased koondise mängud ja seepärast ka kriitika.
Aga samahästi miks ei ole kriitikat Taltsi kohta?
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Foxxx23 kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
Egert kirjutas: Seda minagi, mitte midagi aru ei saa, mida kõik halavad tema kallal :S
Klubihooaeg on ta igati korralik olnud ja ma usun et ka jätkab. Alguses muidugi on natuke võõras Asvelis aga harjub ära ja mängib sama hästi kui Kalevis.
Asi selles,et praegused mängud vast selle aasta tähtsaimad...Olgem ausad,ta on kehvasti mänginud viimased koondise mängud ja seepärast ka kriitika.
Aga samahästi miks ei ole kriitikat Taltsi kohta?
Tervet Eesti koondist kritiseeritakse...ja Talts pole vast nii kehvasti mänginud ka kui Kangur.
Pilt
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

Kivipallur kirjutas:
Foxxx23 kirjutas:
Kivipallur kirjutas: Asi selles,et praegused mängud vast selle aasta tähtsaimad...Olgem ausad,ta on kehvasti mänginud viimased koondise mängud ja seepärast ka kriitika.
Aga samahästi miks ei ole kriitikat Taltsi kohta?
Tervet Eesti koondist kritiseeritakse...ja Talts pole vast nii kehvasti mänginud ka kui Kangur.
Talts ikka võitleb lauas ja ta on üks väheseid kes on suutnud skoori ka teha.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

AirJordanXXIII kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
Foxxx23 kirjutas: Aga samahästi miks ei ole kriitikat Taltsi kohta?
Tervet Eesti koondist kritiseeritakse...ja Talts pole vast nii kehvasti mänginud ka kui Kangur.
Talts ikka võitleb lauas ja ta on üks väheseid kes on suutnud skoori ka teha.
Talts on 4 mängus keskmiselt visanud samapalju punkte kui Kangur
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Foxxx23 kirjutas:
AirJordanXXIII kirjutas:
Kivipallur kirjutas:Tervet Eesti koondist kritiseeritakse...ja Talts pole vast nii kehvasti mänginud ka kui Kangur.
Talts ikka võitleb lauas ja ta on üks väheseid kes on suutnud skoori ka teha.
Talts on 4 mängus keskmiselt visanud samapalju punkte kui Kangur
Aga taltsi pealt ei tehta pidevalt kaitses ära, vähemalt niipalju, kui mina märganud olen. Kuna Kangur mängib nüüd väga tugevas klubis, siis minu arust on loogiline, et temalt oodatakse rohkem. Taltsi viskeprotsendid pole nii kohutavad ka. Samas ka mina kritiseeriks kogu koondist, mitte ei tooks ainult Kangurit esile.
Viimati muutis Tartust, 16 Aug 2009, 13:27, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Tartust kirjutas:
Foxxx23 kirjutas:
AirJordanXXIII kirjutas: Talts ikka võitleb lauas ja ta on üks väheseid kes on suutnud skoori ka teha.
Talts on 4 mängus keskmiselt visanud samapalju punkte kui Kangur
Aga taltsi pealt ei tehta pidevalt kaitses ära, vähemalt niipalju, kui mina märganud olen. Kuna Kangur mängib nüüd väga tugevas klubis, siis minu arust on loogiline, et temalt oodatakse rohkem. Taltsi viskeprotsendid pole nii kohutavad ka. Samas ka mina kritiseeriks kogu koondist, mitte ei tooks ainult Kangurit esile.
Mis sa tahad öelda, et ta peaks olema kohe eesti koondise liider w? Ma saan aru, et temast oodatakse selle hooaja mõõdudes rohkem. Ta ju alles sõlmis ASVEL'iga lepingu aga ei ole seal kordagi treeninud ja mänginud. Hooaja möödudes saab rääkidaga Kangurist kui selgest koondise liidrist, kui ta seda ei ole hakake halama, Praegu ei saa küll temalt loota liidriks olemis ja 15-20 punkti toomisest. Pealegi on terve koondis nõrk.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

vaata lehele 11
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

http://en.wikipedia.org/wiki/ASVEL Wikipedia väidab et Kangur alustab starting five's.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

julki kirjutas:http://en.wikipedia.org/wiki/ASVEL Wikipedia väidab et Kangur alustab starting five's.
seegi ESIMESEL mängul võimatu ole..
Äkki antakse võimalus ennast tõestada
Vasta