Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

zero0 kirjutas:Kas sa oled Veskisse armunud?
Kuule pubekas (tõenäoliselt pead ei anna), ma saan aru, et jube lahe on siin nö ära panna ja võimalikult enda arvates vaimukaid fraase kõigile ette postitada, aga saa aru, et Veski on 215 cm ja suhteliselt noor mängija veel (Eesti mõistes) ning kohati on ta teinud täitsa korralikke etteasteid, toon jälle esile võõrsimäng Makedooniaga mullu, kus ta pani 9p üsna väikse mänguaja kohta ning Kalevis mullu kohati oli ka üsna tubli.
Kui me tahame, et vähemalt 6-7 aasta pärast, kui Veski on vist ca 29-30 aastat vana, oleks meil korralik center koondises, tuleb temasse uskuda ja ka usaldada teda, ehkki ta pole praegu tõesti jut kõige parem mängija, kahtlken sügavalt, et ta nende 5-6-7 aastaga märgatavt arengut ei tee, mul on usku sellesse venda igatahes.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

greystone kirjutas:
zero0 kirjutas:Kas sa oled Veskisse armunud?
Kuule pubekas (tõenäoliselt pead ei anna), ma saan aru, et jube lahe on siin nö ära panna ja võimalikult enda arvates vaimukaid fraase kõigile ette postitada, aga saa aru, et Veski on 215 cm ja suhteliselt noor mängija veel (Eesti mõistes) ning kohati on ta teinud täitsa korralikke etteasteid, toon jälle esile võõrsimäng Makedooniaga mullu, kus ta pani 9p üsna väikse mänguaja kohta ning Kalevis mullu kohati oli ka üsna tubli.
Kui me tahame, et vähemalt 6-7 aasta pärast, kui Veski on vist ca 29-30 aastat vana, oleks meil korralik center koondises, tuleb temasse uskuda ja ka usaldada teda, ehkki ta pole praegu tõesti jut kõige parem mängija, kahtlken sügavalt, et ta nende 5-6-7 aastaga märgatavt arengut ei tee, mul on usku sellesse venda igatahes.
Ma ei saa aru, miks seda Veskit nagu püha lehma kaitstakse. Selge on see, et ta on erakordselt andetu mängija, kelle ainuke positiivne külg on pikkus. Oma pikkust ta maksma ei oska panna, lisaks ta on pehmeke, mida ütles ka Gert Kullamäe, kes on viibinud ilmselt palju rohkem temaga koos, kui sina, spetsialist. PIKKUS EI VÕRDU HEA MÄNGIJAGA.
Nägime kõik, mida ta suutis, kui sai võimaluse Ungari vastu, ehk mitte midagi. Mingit pinget mängus ei olnud, vastutuskoormat tema õlule ei langenud. Ainuke asi, mida ta suutis tõestada, on see, et temast tulevikus asja ei saa. Ta on juba küllaltki vana, et peaks mingisuguseidki tegusid tegema. Tšehhidel, ungarlastel, ukrainlastel - kõigil olid oma tegijaid, kes olid Veskist nooremad. Ka meil leidus üks selline mees, kes ilmutas helget tulevikku korvallurina - Vene. Jah, nüüd tuled rääkima, et Veski ei saanud eriti võimalustki, aga ilmselt Kerde on korvpalli vallas veidi kompetentsem ning sai aru, et lihtsalt pole teda mõtet platsile panna. Tore, et sa mäletad tema 9punkti Makedoonia vastu, aga kui Sa nüüd mõtled rahulikult läbi, siis see ei ole 29, ega isegi 19, vaid 9. Kristjan Makke tegi ka ühe hea mängu eelmine aasta ja viskas rohkemgi punkte kui Veski, aga näed - NBA meest temast veel saanud pole.
Eks sa võtad minu juttu rünnakuna oma favoriitklubi mängija vastu, aga tegelt mul ei ole selle vastu midagi, kui Eesti saaks korraliku 215cm tsentri. Igal juhul loodan, et pean oma sõnu sööma.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:
greystone kirjutas:
zero0 kirjutas:Kas sa oled Veskisse armunud?
Kuule pubekas (tõenäoliselt pead ei anna), ma saan aru, et jube lahe on siin nö ära panna ja võimalikult enda arvates vaimukaid fraase kõigile ette postitada, aga saa aru, et Veski on 215 cm ja suhteliselt noor mängija veel (Eesti mõistes) ning kohati on ta teinud täitsa korralikke etteasteid, toon jälle esile võõrsimäng Makedooniaga mullu, kus ta pani 9p üsna väikse mänguaja kohta ning Kalevis mullu kohati oli ka üsna tubli.
Kui me tahame, et vähemalt 6-7 aasta pärast, kui Veski on vist ca 29-30 aastat vana, oleks meil korralik center koondises, tuleb temasse uskuda ja ka usaldada teda, ehkki ta pole praegu tõesti jut kõige parem mängija, kahtlken sügavalt, et ta nende 5-6-7 aastaga märgatavt arengut ei tee, mul on usku sellesse venda igatahes.
Ma ei saa aru, miks seda Veskit nagu püha lehma kaitstakse. Selge on see, et ta on erakordselt andetu mängija, kelle ainuke positiivne külg on pikkus. Oma pikkust ta maksma ei oska panna, lisaks ta on pehmeke, mida ütles ka Gert Kullamäe, kes on viibinud ilmselt palju rohkem temaga koos, kui sina, spetsialist. PIKKUS EI VÕRDU HEA MÄNGIJAGA.
Nägime kõik, mida ta suutis, kui sai võimaluse Ungari vastu, ehk mitte midagi. Mingit pinget mängus ei olnud, vastutuskoormat tema õlule ei langenud. Ainuke asi, mida ta suutis tõestada, on see, et temast tulevikus asja ei saa. Ta on juba küllaltki vana, et peaks mingisuguseidki tegusid tegema. Tšehhidel, ungarlastel, ukrainlastel - kõigil olid oma tegijaid, kes olid Veskist nooremad. Ka meil leidus üks selline mees, kes ilmutas helget tulevikku korvallurina - Vene. Jah, nüüd tuled rääkima, et Veski ei saanud eriti võimalustki, aga ilmselt Kerde on korvpalli vallas veidi kompetentsem ning sai aru, et lihtsalt pole teda mõtet platsile panna. Tore, et sa mäletad tema 9punkti Makedoonia vastu, aga kui Sa nüüd mõtled rahulikult läbi, siis see ei ole 29, ega isegi 19, vaid 9. Kristjan Makke tegi ka ühe hea mängu eelmine aasta ja viskas rohkemgi punkte kui Veski, aga näed - NBA meest temast veel saanud pole.
Eks sa võtad minu juttu rünnakuna oma favoriitklubi mängija vastu, aga tegelt mul ei ole selle vastu midagi, kui Eesti saaks korraliku 215cm tsentri. Igal juhul loodan, et pean oma sõnu sööma.
Seekord sekundeerin zero-le, Veski on tõesti saamatu väljakul, 9 punkti pole ka selline näitaja, mille eest teda haipima peaks, pealegi oli see eelmine aasta. Tahaks, aga tõenäoliselt ei pea ma oma sõnu sööma.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

zero0 kirjutas:Kas sa oled Veskisse armunud?
No tõepoolest, tule taevas appi :D
Midagi targemat ei osanud öelda?

Mõndadel inimestel on lihtsalt rohkem usku oma koondise mängijatesse. Ja nad tahavad, et nende mängijatel hästi läheks ja ei kritiseeri pidevalt.
Nõme on lihtsalt lugeda, kuidas ikka kriitika kohe tuleb, kui keegi paar viset mööda paneb.

Lepi sellega, et mina ja nii mõnedki veel tahavad ja usuvad, et Villu hakkaks hästi mängima ja rohkem mänguaega saama.

Peace nüüd, lõpetame selle Villu teema ära!
Viimati muutis Kalev4ever, 22 Aug 2009, 19:29, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Nõme on lihtsalt lugeda, kuidas ikka kriitika kohe tuleb, kui keegi paar viset mööda paneb.


Veski pole viseteni veel jõudnudki :D
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

converse kirjutas:Nõme on lihtsalt lugeda, kuidas ikka kriitika kohe tuleb, kui keegi paar viset mööda paneb.


Veski pole viseteni veel jõudnudki :D
On mingi põhjus, miks kriitikat ei peaks tulema? Mängiksid mängijad hästi oleks ju kõik ok ja kriitika asemel tuleks positiivseid kommentaare. Loogiline, et ei saa igat mängijat pärast üksikut ebaõnnestunud mängu kritiseerida, kuid kui mängija on ikkagi stabilliselt saamatu ja väljakul nõrk siis ma ei näe põhjust miks ei peaks teda kritiseerima. Tegu on ikkagi täisprofesionaalsete mängijatega, kelle tööks on korvpall ning kui ta oma tööga hakkama ei saa, miks siis kogu aeg nämmutda " äkki läheb paremaks, kord visakas 9p möngus jne".
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Mul ple muud öelda kui et s*ttuge pihku. Palun vabandust.
nba-on-lahe
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: 17 Jaan 2009, 20:50

Postitus Postitas nba-on-lahe »

No selle paari minutiga mis ta platsile sai näitas ta ainult, et ta ei oska lauapallegi võtta. Ning kui 215 mängija ei saa kaitselaudagi kätte siis ei saa teda platsile lasta. Lauas ongi vaja agressiivsust, millest Kullamäe eetris rääkis.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma vihjasin sellele, et kui keegi paneb paar viset mööda, siis ikka leidub keegi pube, kes foorumisse kohe kiruma tuleb. Võiks selle oma teada jätta ja midagi sisukamat öelda.

Aga noh, eestlane on juba selline.. :)
Fear the prophet!
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

volume kirjutas:Mul ple muud öelda kui et s*ttuge pihku. Palun vabandust.
Päris asjalik
Skele
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Juul 2009, 16:49

Postitus Postitas Skele »

Zer0-"Ma ei saa aru, miks seda Veskit nagu püha lehma kaitstakse. Selge on see, et ta on erakordselt andetu mängija, kelle ainuke positiivne külg on pikkus."

Erakordselt andetu mängija?

Mehel on kõik olemas liigutused, haak, paneb korraliklt pealt ja oma pikkuse kohta viskab ülihästi ( trennis pole kolmesed mingi probleem). Millisest andetusest sa räägid?

Ma saan aru, et ta on üks Eesti kõige hädisemaid mängijaid enesekindluse ja enese maksma panemise suhtes.
Või siis et mängust arusaamise või teiste mõistmisega tekib probleeme.

Mehel on vajalikud relvad olemas. Seda kas tast ka mängumees tuleb ei tea aga vajalik on tal selleks olemas.

Ilmselt on ainuõige variant nagu keegi tabavalt ütles ta Kuusmaa juurde saata, et see talle munad kasvataks.
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Postitus Postitas rix01 »

Veskile oleks tarvis teravat, tulist ora peesse, kes Salumetsa moodi mehe paika paneks. Tegelt on ju kaks varianti, et kas ta saab elukutselisena hakkama või hakkab harrastajaks kuskil Assamalla liigas.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Võtke nüüd natuke hoogu maha. See hooaeg hakkab ta päris palju mänguaega saama kuna kalevil pole lihtsalt korvi alla meest võtta. Oodake ikka hooaeg ära ja siis tehke teda maha või mis iganes.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

vabakutseline kirjutas:Võtke nüüd natuke hoogu maha. See hooaeg hakkab ta päris palju mänguaega saama kuna kalevil pole lihtsalt korvi alla meest võtta. Oodake ikka hooaeg ära ja siis tehke teda maha või mis iganes.
korvi alla tuleb leegionär nagu on jutud olnd juba
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Skele kirjutas:Zer0-"Ma ei saa aru, miks seda Veskit nagu püha lehma kaitstakse. Selge on see, et ta on erakordselt andetu mängija, kelle ainuke positiivne külg on pikkus."

Erakordselt andetu mängija?

Mehel on kõik olemas liigutused, haak, paneb korraliklt pealt ja oma pikkuse kohta viskab ülihästi ( trennis pole kolmesed mingi probleem). Millisest andetusest sa räägid?

Ma saan aru, et ta on üks Eesti kõige hädisemaid mängijaid enesekindluse ja enese maksma panemise suhtes.
Või siis et mängust arusaamise või teiste mõistmisega tekib probleeme.

Mehel on vajalikud relvad olemas. Seda kas tast ka mängumees tuleb ei tea aga vajalik on tal selleks olemas.

Ilmselt on ainuõige variant nagu keegi tabavalt ütles ta Kuusmaa juurde saata, et see talle munad kasvataks.
See,et ta trennis 3-me ja haaki paneb ei huvita kedagi, mängudes ei saa ta millegagi hakkama.
Viimati muutis YO, 23 Aug 2009, 16:01, muudetud 1 kord kokku.
Vasta