Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Sokk ja Riis hakkavadki siis kahekesi mängu juhtima? Nojah, tegelt on Riis omal tasemel täiesti arvestatav mees ja kindlasti arenguvõimeline aga Rytase CSKA ja Zalgirise vastu küll teda eriti ei kujuta. Aga kes teab, suht alahinnatud on ta küll senini mu arust olnud. Kuigi mulle tundub, et ta on pidevalt ka erinevate vigastustega kimpus. Soku tase on nagu on, saab hakkama küll aga liidrit ja vedajat ma temast siiski väga ei usu....
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Oskar8 kirjutas:
nojah kirjutas:Kui Kalev sellise tasemega leegionäre tahaks, läheks juba pronksi pärast madistamine eestikatel raskeks :D
no kalevil on praegu väga kriitilne panna välismeestega täppi, sest hetkel oleme me tõesti tarvase,liba kalevi,ttü ja valgaga samas pundis.

Kriisa ka Tallinna Kalevisse ära... suht masendav
TTÜst, Valgast, Piritast on kalev 100% nõrgem... arvatavasti Tarvasest ka...
Sellise jubeda kooseisuga on paras esiliigat mängida.
Tundub, et Kalevil on eelarvega tõsised probleemid... arvatavasti mindigi just Ida-Liigasse vabatahtlikult ennast puhtalt raha pärast häbistama ja - 80 seid pakke saama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

vabsje seis siis ja vaevalt me uue nädala alguses mõne uudise saame, seda on lubatud juba mitmeid nädalaid.
kes teab, äkki ei ole eelarvega suured probleemid, lihtsalt valitakse leegionärdiest välja need õiged ja kõige paremad, nii nagu peabki, neid rocki fännide arvutlusi pole mõtet siin kuulda võtta.
Viimati muutis Egert, 06 Sept 2009, 23:39, muudetud 1 kord kokku.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Arbeti jätkamisse ka ei usu ausalt öeldes. Ta on ikka Riisidest ja Dorbekutest klass kõrgem mängija.. sellistega ei tasu lolli minna mängima. Pigem läheb ta Rocki v Soome mämngima, kui Cramosse
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:vabsje seis siis ja vaevalt me uue nädala alguses mõne uudise saame, seda on lubatud juba mitmeid nädalaid.
kes teab, äkki ei ole eelarvega suured probleemid, lihtsalt valitakse leegionärdiest välja need õiged ja kõige paremad, nii nagu peabki, neid rocki fännide arvutlusi pole mõtet siin kuulda võtta.
Eelmine aasta pani küll Kalev välismaalastega 10nesse... aga enne seda on olnud võõrjõud suht katastroofilised( v.a Reed, Sccoter ja Johnson).. ala Pelkicid ja Jelicid
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

kalevi noortele on vaja palju mängu aega siis saavad mängu mehed ka ja veski korvi alla aasta trenni meestele saab uuel hooajal uuesti paremaid tulemusi ja kõik
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Selleks, et noored areneksid on neil ka trennis häid sparringpartnereid vaja ja meeskond peab BBL-is ise ka vähemalt keskmisel tasemel konkurentsivõimeline olema, suurte pakkidega ei arene keegi. Selles n.ö Idaliigas konkurentsivõimet loota on vist liigne optimism....
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Demarr kirjutas:Uudiseid - http://sport.postimees.ee/?id=160641
Või selle nädala alguseks siis teatatakse koosseis kellega jätkatakse ,ei usus ,eriti Kalev/Cramo mänedzmendi juttu ,minul on igaljuhul isiklikult kahju ,et Kriisa lahkus,sest ta oli ikka väga tugev tööloom ja vahetust Kriisa asemel Marko Riisi näol ma küll ei näe ,sest minu arvates ,on see mees ikka väga lahja.Isiklikult leian ,et Kriisa asemel tuleks leida meil siis teine mängujuht väljastpoolt Eestit ,sest ,kui nüüd ka Arbet lahkub siis nagu polegi enam kedagi põhimeestes järgi peale Soku ja Keerlese.
djm
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:01

Postitus Postitas djm »

kes teil kapteniks saab pärast Kriisa lahkumist?
100% TÜ Rocki fänn
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

djm kirjutas:kes teil kapteniks saab pärast Kriisa lahkumist?
Ilmselt Keerles.

Aga pm polegi Kriisal kuhugi mujale minna ju... kas Rocki või lõpetada proffikoss ja minna töökõrvalt klandorfi satsi.
Tahaks täpsemaid põhjuseid teada...
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

vbla loodab mingile Hollandi või Rootsi või isegi Soome variandile. Kuigi ma ka ei usu, et ta välismaalt pakkumisi väga saab. Aga kunagi ei tea. Rockil ilmselt pole ei vaba raha ega ka vajadust temasuguse mängija jaoks. Millegipärast ma ise arvan, et küsimused olid rahalised, tal oli ju mitmeaastane leping ja siiani teenis päris kõvasti, ju mehine kärbe käis ego pihta vms... Aga see puhtalt oletus.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Arvan ,et tulemas on selline vangerdus ,nimelt,see Uus-Meremaa mees kes liba Kalevis testimisel on ilmselt Klandorfile ei sobi ja Kriisa läheb sinna ,ning Uus -Meremaa mees tuleb Kriisa kohale Kalev/Cramosse ,sest kuhu tal mujale minna siin Euroopas ,seda enam ,et oma treener siin Kalev/Cramo eesotsas.Aga kordan veelkord ,see on oletus ,millega ma tihti mööda olen pannud.Aga Holsmeri juttu uskuda ,et algaval nädalal saame teada uutest võõrleegionäridest ,see vast rohkem naeru koht.Holsmeril polegi praegu aega korvpalliga tegeleda ,sest valimised ju ukse ees ,korvpall vast teisejärguline tal praegu ,vaja ju Savisaart kukutada.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

nojah kui nüüd Kriisa läinud ja Arbetiga ka ei õnnestu kokkuleppele jõuda siis on ühte meest tagaliini kindlasti vaja. Nendest meestest peaks ka vaba raha piisavalt üle jääma vms... Kõige parem, kui oleks mingi universaal, kes saab nii 1 kui 2 peal mängitud aga ega spartaklase variant pole ka välistatud.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

ma ei tea miks aga mulle tundub, et kalevil on sõlmimata diil kõige suuremema sponsoriga-nimisponsoriga. ja seoses sellega on ka vist päris suur osa eelarvest katmata. ja seetõttu ei ole ka veel lepinguid sõlmitud. noh, vähemalt vtb liiga toob mingigi raha sisse. ka kaotuste korral...
Vasta