Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Indrek
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Jaan 2009, 17:08

Postitus Postitas Indrek »

nojah kirjutas:
Delta kirjutas:
Ivar Valdmaa kirjutas:«Peame hoolikalt valima ning langetama kindlasti õige valiku, meil pole raha, et tuua mees siia ja ta pärast tagasi saata,» selgitas Valdmaa. «Meil on õhus paar päris huvitavat varianti. Kahjuks läks meil üks hea võimalus juba luhta.»
Tundub kuidagi täiesti sisutühi heietamine, nagu viimased 2 kuud on juba olnud.
Natukene räägib nagu iseendale vastu Valdmaa... kõigepealt ütleb, et tuleb hoolega valida ja kaaluda jne, samas tunnistab, et ühe mängija magasid juba maha oma uimerdamisega...
Kust sa seda välja loed, et nad uimerdasid ja mehe maha magasid? Pigem oli asi ikka selles, et silmapiiril olev mees sai parema pakkumise, millega Kalev/Cramo konkureerida ei suutnud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Krt vaatasin kalendrit - esimesed mängud on just need, kus võitu hädasti vaja, kui BBL-is tahetakse kusagile jõuda - kodus Valmiera, VEF-i ja Ventspilsi vastu. Kahju, kui need mängud kokkumängu harjutamise peale ära raisatakse...
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

nojah kirjutas:
And kirjutas:Ega jah...nii palju siis toetamisest ja fännidest. Kui meeskonnas on välistreenerid ja 4 välismängijat, siis vingutakse, et liiga palju välismaalasi, eestlased ei saa areneda. Nüüd kui on puhtalt Eesti oma meestest sats kokku pandud, hädaldatakse, et mida sellise koosseisuga üldse BBL-s ja VTB-s teha... 0 võitu ja 50 kaotust. Kui raha pole vaja ja klubi peab ise hakkama saama, siis ongi ju hästi. Saadaksegi täpselt nii hakkama nagu saadakse. 10 meest on koos, kõik on okei. Milleks siis vinguda siin, et mida me sellise koosseisuga CSKA vastu teeme? Seda teemegi, et mängime ja vaatame, mis välja tuleb. Lõpuks saavad oma mehed mängida ja areneda. Kõik on hästi.
Suht loogiline ju, et osadele meeldib tugevate välismaalastega tugevdatud konkurentsivõimeline tiim, kus noortele niisama mänguaega ei kingita ja teistele jälle see, kui omad noored saavad palju tugevate vastu mängida, olenemata tulemusest ja võõraid pole ning üks kord on ühed pahurad ja teinekord teised :)

Mina ise pooldan kindlasti tugevate välismaalastega ja tugeva sisemise konkurentsiga tiimi, kus keegi niisama lihtsalt andekuse ja nooruse pärast mänguminuteid ei saa, kõik peab välja võitlema. Aga noh midagi pole teha, kui sellel aastal lihtsalt raha ei ole. Eelmine hooaeg oli pärast Lyde lisandumist (enne võis kurta jah et õiget C pole meeskonnas) tegemist ikkagi parima koosseisuga kohaliku klubiga pärast Kalevi seda hooaega, kus mängisid Hill, Müürsepp jne...

Väga kahju muidugi jah, et majandusega on nagu on ja eelmise hooaja klubi ei suudetud hoida. Kahjuks esimese hooajaga veel kogu potentsiaali ei realiseeritud aga mis teha kui ajad sellised ja see polegi praegu teema.

Hetkel pigem pahandatakse selle kallal, et nende välismängijate toomisega viivitatakse niivõrd kaua ja vbla ka avaldatakse arvamust, et mõne postitsiooni ehk oleks pidanud teisiti komplekteerima jne..
Kuidas te lõppude lõpuks juba aru ei saa, et BC Kalev/Cramo ei ole endine Tallinna Kalev!!! BC Kalev/Cramo on endine Ehitus Tööriist BC!!!
Viimati muutis maik, 16 Sept 2009, 15:22, muudetud 1 kord kokku.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Eepica91 kirjutas:mis kell see mäng on?
19.00 .
saal pidi olema väike ~50 kohta.
nii, et kui kohale plaanid minna siis mine varakult ja trügi :D




ise siis vaatama...
Loodame parimat...
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

25-26 septembri BBL Cup will be broadcasted by Viasat Sport Baltic.
Siis saab näha õudusi ja 120:70 skoore :mad:
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

ma olen tallinnas:) kahjuks ja ei jõua sinna aga keegi võiks minna ja siis teada anda mis seis jäi. sest skoori nagu nii vist ei näe kusgilt ju
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Eepica kirjutas:ma olen tallinnas:) kahjuks ja ei jõua sinna aga keegi võiks minna ja siis teada anda mis seis jäi. sest skoori nagu nii vist ei näe kusgilt ju
eks ma yritan ikka l2bi astuda:D


aga keegi oskab öelda mis kell uksed avatakse?

siis tean kuna juba sinna minna.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

BC Kalev/Cramo saigi lutti Tarvaselt 92-83 ! Suht masendav või mis?
kräka5
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Sept 2009, 19:18

Postitus Postitas kräka5 »

seda mängu arutatakse teises teemas juba:)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

maik kirjutas:
nojah kirjutas:
And kirjutas:Ega jah...nii palju siis toetamisest ja fännidest. Kui meeskonnas on välistreenerid ja 4 välismängijat, siis vingutakse, et liiga palju välismaalasi, eestlased ei saa areneda. Nüüd kui on puhtalt Eesti oma meestest sats kokku pandud, hädaldatakse, et mida sellise koosseisuga üldse BBL-s ja VTB-s teha... 0 võitu ja 50 kaotust. Kui raha pole vaja ja klubi peab ise hakkama saama, siis ongi ju hästi. Saadaksegi täpselt nii hakkama nagu saadakse. 10 meest on koos, kõik on okei. Milleks siis vinguda siin, et mida me sellise koosseisuga CSKA vastu teeme? Seda teemegi, et mängime ja vaatame, mis välja tuleb. Lõpuks saavad oma mehed mängida ja areneda. Kõik on hästi.
Suht loogiline ju, et osadele meeldib tugevate välismaalastega tugevdatud konkurentsivõimeline tiim, kus noortele niisama mänguaega ei kingita ja teistele jälle see, kui omad noored saavad palju tugevate vastu mängida, olenemata tulemusest ja võõraid pole ning üks kord on ühed pahurad ja teinekord teised :)

Mina ise pooldan kindlasti tugevate välismaalastega ja tugeva sisemise konkurentsiga tiimi, kus keegi niisama lihtsalt andekuse ja nooruse pärast mänguminuteid ei saa, kõik peab välja võitlema. Aga noh midagi pole teha, kui sellel aastal lihtsalt raha ei ole. Eelmine hooaeg oli pärast Lyde lisandumist (enne võis kurta jah et õiget C pole meeskonnas) tegemist ikkagi parima koosseisuga kohaliku klubiga pärast Kalevi seda hooaega, kus mängisid Hill, Müürsepp jne...

Väga kahju muidugi jah, et majandusega on nagu on ja eelmise hooaja klubi ei suudetud hoida. Kahjuks esimese hooajaga veel kogu potentsiaali ei realiseeritud aga mis teha kui ajad sellised ja see polegi praegu teema.

Hetkel pigem pahandatakse selle kallal, et nende välismängijate toomisega viivitatakse niivõrd kaua ja vbla ka avaldatakse arvamust, et mõne postitsiooni ehk oleks pidanud teisiti komplekteerima jne..
Kuidas te lõppude lõpuks juba aru ei saa, et BC Kalev/Cramo ei ole endine Tallinna Kalev!!! BC Kalev/Cramo on endine Ehitus Tööriist BC!!!
mind väga see õigusjärglus ei huvitagi (kuigi ma tean seda jah), vaid ma räägin lihtsalt, et millal on Tln häid klubisid olnud. See kohalik minu auul vs sinu auul kemplemine on suht ükstaskama. Mind huvitab, et Tallinnas oleks hea ja konkurentsivõimeline korvpalliklubi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Kalev ootab lähiajal vähemalt üht välismaalast

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond saab klubi juhi Ivar Valdmaa sõnul hiljemalt järgmise nädala jooksul piiri tagant lisajõudu.

"Peame hoolikalt valima ning langetama kindlasti õige valiku, meil pole raha, et tuua mees siia ja ta pärast tagasi saata," selgitas Valdmaa Postimehele. "Meil on õhus paar päris huvitavat varianti. Kahjuks läks meil üks hea võimalus juba luhta."

Kalevi president lisas, et leegionär(id) peab kohal olema hiljemalt järgmise nädala lõpul Leedus peetavaks BBL Cupi turniiriks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

nojah kirjutas:
maik kirjutas:
nojah kirjutas: Suht loogiline ju, et osadele meeldib tugevate välismaalastega tugevdatud konkurentsivõimeline tiim, kus noortele niisama mänguaega ei kingita ja teistele jälle see, kui omad noored saavad palju tugevate vastu mängida, olenemata tulemusest ja võõraid pole ning üks kord on ühed pahurad ja teinekord teised :)

Mina ise pooldan kindlasti tugevate välismaalastega ja tugeva sisemise konkurentsiga tiimi, kus keegi niisama lihtsalt andekuse ja nooruse pärast mänguminuteid ei saa, kõik peab välja võitlema. Aga noh midagi pole teha, kui sellel aastal lihtsalt raha ei ole. Eelmine hooaeg oli pärast Lyde lisandumist (enne võis kurta jah et õiget C pole meeskonnas) tegemist ikkagi parima koosseisuga kohaliku klubiga pärast Kalevi seda hooaega, kus mängisid Hill, Müürsepp jne...

Väga kahju muidugi jah, et majandusega on nagu on ja eelmise hooaja klubi ei suudetud hoida. Kahjuks esimese hooajaga veel kogu potentsiaali ei realiseeritud aga mis teha kui ajad sellised ja see polegi praegu teema.

Hetkel pigem pahandatakse selle kallal, et nende välismängijate toomisega viivitatakse niivõrd kaua ja vbla ka avaldatakse arvamust, et mõne postitsiooni ehk oleks pidanud teisiti komplekteerima jne..
Kuidas te lõppude lõpuks juba aru ei saa, et BC Kalev/Cramo ei ole endine Tallinna Kalev!!! BC Kalev/Cramo on endine Ehitus Tööriist BC!!!
mind väga see õigusjärglus ei huvitagi (kuigi ma tean seda jah), vaid ma räägin lihtsalt, et millal on Tln häid klubisid olnud. See kohalik minu auul vs sinu auul kemplemine on suht ükstaskama. Mind huvitab, et Tallinnas oleks hea ja konkurentsivõimeline korvpalliklubi.
Ka minule oleks olulisem ,kui meil Tallinnas oleks üks profesionaalne korvpalli klubi ,kuid kui eelmine hooaeg sai seda Kalev/Cramo kohta öelda siis praegu oleme me siin Tallinnas olukorras ,kus meil on kolm amatöörklubi ,KALEV/CRAMO ,Tallinna Kalev ja TTÜ .Samas ,kui kõik tartlased võivad oma Rocki fännata, Neil on normaalne mänedzment ja korralikult komplekteeritud meeskond ,mida antud oludest kokku andis panna.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

spartaklane kirjutas:Ka minule oleks olulisem ,kui meil Tallinnas oleks üks profesionaalne korvpalli klubi ,kuid kui eelmine hooaeg sai seda Kalev/Cramo kohta öelda siis praegu oleme me siin Tallinnas olukorras ,kus meil on kolm amatöörklubi ,KALEV/CRAMO ,Tallinna Kalev ja TTÜ .Samas ,kui kõik tartlased võivad oma Rocki fännata, Neil on normaalne mänedzment ja korralikult komplekteeritud meeskond ,mida antud oludest kokku andis panna.
Seda,et K-Kohuke amatöör sats on seda ma tean,aga kuidas on lood TTÜ'ga?
YNWA
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Keskmängija eksootilisest riigist

BC Kalev/Cramo mänedžer Remo Holsmer loodab, et korvi alla saadakse ikka kaks välismaalast.

"Lõplik otsus on tegemata, esmalt tahaks esimese mehega asjad lukku saada," lausub Holsmer, kes peab läbirääkimisi ühe korvpalluri ameeriklasest agendiga. "Meie soovime teda katseajale, nemad tahavad kohe lepingut. See mängija pole ameeriklane, vaid ühest eksootilisest riigist," lisab ta, soovimata enamat täpsustada.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

kusgilt zimbabest:) või metsast:) kongo mängija võiks olla:)
Vasta