Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kiisu
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Veebr 2009, 23:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiisu »

Kus tuleb üldse selline idee, et inimese isiklikku vestlust avalikku foorumisse otse kopeerida? Ilmselt just selliste asjade vältimiseks Pace nii pealiskaudselt vastaski.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

Mul sama mõte, et info võib huvitav olla, aga ilma teise osapoole loata (isiklik jutuajamine ju) seda siia üles lükata on ikka inetu tegu, et mitte öelda sigadus.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Postitus Postitas maik »

A see, et Kalevilt tahetakse 1 miljon dollarit välja nõuda ei ole sigadus w? Krt see Josh Pace oli ikka täielik puukäsi ja mingi mõttetu vahetusmees! Nüüd hakkab mingi ulmeboonuseid nõudma mille põhimõtteliselt teenisid talle tema meeskonnakaaslased oma hea mänguga!!!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kuid mulle on jällegi arusaamatu see ,miks Valdmaa ja Holsmer ei nõustu asja avalikult kommenteerima meedias ,kui tegu on väljapressimisega nagu nad väidavad siis võiks ju ikkagi telefonile vastata ,kui ERR või Õhtuleht seda teada tahavad,ei piisa ainult sellest ,kui paned kodulehele teate üles ,et ,jah see mida meedias väidedakse on jama,ja kõik.
Kiisu
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Veebr 2009, 23:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiisu »

Leping on leping! See kuulub täitmisele, siin polegi midagi vaielda. Väited nagu Pace oleks olnd puukäsi vms ei oma enam tähtsust, kuna võimalusele, et mängija ei suuda end täielikult realiseerida, oleksid pidanud klubi juhid juba enne hooaja algust mõtlema.
Võlg on võõra oma, kui minu tööandja poleks nõus mulle mu väljateenitud raha maksma, läheksin samamoodi kõrgemate asutuste poole ja nõuaksin siis juba summasid koos intresside ja valurahadega.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

andy72o kirjutas:YO:Mis pull sinuga toimub.Küll tümatad Arbetit ja nüüd hakkab sull mingi teema juba Dorbeki kohta.Las ta olla,ega nende tabavus sinu poolsest sõimamisest siis paremaks ei lähe.
Töenäliselt sa sõimad enda pärast,et saaks pärast rahulikult magada,kuna oled enda sappi siia välja paisanud.
Oleks ju tore, kui Kalevil oleks hea viskaja, kes normaalse % -ga viskaks. Ma usun, et iga endast lugupidav põhikooseisu viskaja peaks 7-8 korda mängus 3-me proovima. Loodan, et Arbet võtab ennast lõpuks kokku, muud ei midagi! Dorbek on siimaani Kalevis väga ok olnud, loodan, et ei juhtu temaga sama asja, mis 3a. tagasi.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Kiisu kirjutas:Leping on leping! See kuulub täitmisele, siin polegi midagi vaielda. Väited nagu Pace oleks olnd puukäsi vms ei oma enam tähtsust, kuna võimalusele, et mängija ei suuda end täielikult realiseerida, oleksid pidanud klubi juhid juba enne hooaja algust mõtlema.
Võlg on võõra oma, kui minu tööandja poleks nõus mulle mu väljateenitud raha maksma, läheksin samamoodi kõrgemate asutuste poole ja nõuaksin siis juba summasid koos intresside ja valurahadega.
Õige jutt! Samas ütles Valdmaa täna SLO-le et nad on teinud mingi maksegraafiku vms, et asi ära klaarida. Samas väitis ka Valdmaa, et tegu on marginaalsete ehk väikeste summadega. Kas nt 60K jaoks on vaja teha siis maksegraafikut?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Kiisu kirjutas:Leping on leping! See kuulub täitmisele, siin polegi midagi vaielda. Väited nagu Pace oleks olnd puukäsi vms ei oma enam tähtsust, kuna võimalusele, et mängija ei suuda end täielikult realiseerida, oleksid pidanud klubi juhid juba enne hooaja algust mõtlema.
Võlg on võõra oma, kui minu tööandja poleks nõus mulle mu väljateenitud raha maksma, läheksin samamoodi kõrgemate asutuste poole ja nõuaksin siis juba summasid koos intresside ja valurahadega.
Oeh, ma ei taha vana trummi taguda, kuid ükski leping ei ole kunagi täiuslik, vaidlusi tekib ning tihti mitte selle üle, kas maksta, vaid selle üle, kui palju. Arvatavalt on siin tegu väga tüüpilise vaidlusega, kus küsimus on, kuidas arvestada võlgnevusest (mis põhjusel see tekkis, pole siinkohal oluline) tekkinud intressi vms. Igaüks, kes juriidilise maailmaga vähegi kokku puutunud, ei saa siin kaikaga lajatada, et leping on leping, maksma peab e must ja valge. Lepingud on salajased ning nende üle tekkinud vaidlusi ei lahendata õhtulehtede veergudel, sageli on isegi vaidluse sisu kommenteerimine suisa keelatud! Ja õigusriigis kõrgemate instantside poolde pöördutaksegi, aga mitte ei viida asju blogide tasandile...
Kui spekuleerida, kuna ma ju täpselt ei tea, siis arvatavlt tekkis probleem, kui Tallinn teatas, et kärbib Cramole eraldatud ja eelarves ette nähtud raha kevadel (summa oli päris märkimisväärne). Ju see oli nn boonuste katteks ning lisavahendeid tuli kiiresti otsima hakata, samal ajal tekkis kiiresti võlg, sellega kaasnesid intressid, mille üle tänases eestis vaieldakse sageli kolmes kohtuastmes. Ei midagi üllatavat, see, kas puukäsi või mis iganes, pole muidugi oluline.
Viimati muutis Rix, 22 Sept 2009, 15:15, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ilmselt on meie, fännide jaoks, see marginaalne summa midagi muud, kui 10 miljonise eelarvega Kalevi jaoks, kuid samas väga hullud need rahad olla ei saa, sest ega Pace nii hea ka polnud, et need boonusrahad nüüd midagi suuremat oleks kui ülejäänud kolmel. Mängijad saavad ikka siis boonust kui meeskonnal läheb hästi. Samas saavad need summad olla suuremad, kui Pace ja tema agent mingeid sadu tuhandeid sinna juurde liidavad, et Kalev on jätnud mingi paari tonnise boonuse maksmata, mis võrdub muidugi oma korda lepingu rikkumisega, aga mis omakorda just võrdubki selle väljapressimisega mida väljaanded praegu kirjutavad, kui Pace tahab saada nii suurt summat kui hetkel on meie klubi eelarve :O
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Asi pole ju tingimata summa suuruses, keegi siin arvagi, et Pace'i miljoni-taala-nõue kohtus vett peaks, vaid selles, et Kalev on võlgu ja pole seni suutnud ära maksta, mis võib tekitada tõsiseid probleeme mängijate siiatoomisel tulevikus. Kreeka väikeklubide maine palgamaksmisel pole üldse mitte hea.

Mis puutub Arbetisse, siis pole ta kunagi liidrirolli suutnud eriti edukalt kanda, isegi Nybitis mitte, vaid on olnud kord parem kord halvem rollimängija: Naiivne on loota, et ta seda ka see aasta tegema hakkab. Dorbeki jaoks käib Balti Liiga kõrgem divisjon selgelt üle jõu, loota võib mõnda üksikut sähvatust.
Fakt on see, et kuigi BBLs on eelarveid kõigi klubide poolt korralikult kokku tõmmatud, siis Kalev/2,5M'il on seni selgelt kõige halvemini läinud ja iga koht ülalpool 7ndat on aplausi väärt.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Pole jurist aga selge on see, et mingeid miljoneid talle maksma ei hakata, saab oma paartuhat taala pluss kohtukulud ja ehk mingi kommiraha veel. Vastasel juhul peaksid pooled Kreeka klubid ammu pankrotis ja likvideeeritud olema.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Fox
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Dets 2008, 12:45

Postitus Postitas Fox »

bbl.neti kodulehelt vaadates Kalev/Cramo meeskonda jäi silma selline Center nagu Aleksandar Bojic, kas oskab keegi seda kommenteerida?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 4mdD01Mw==
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ei tea jh kas see mingi viga või on mees Kaleviga tõesti liitunud muidu 2006/2007 hooajal mängis ka rocki vastu kaks mängu viskas ühes 17 silma ja teise 21 silma kusjuures kahe mängu peale oli viske protsent 93%.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kommenteerida ei oska ,kuid vaatasin eile seda lehekülge siis seda nime seal polnud
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Pilt

Möödunud hooajal mängis STB Le Havre-s
Eurocupil keskmiselt 9,0 punkti ja Prantsuse liigas 4,4 ppg.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta