Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

MKD kirjutas:
Soho kirjutas:
MKD kirjutas:Ja siis, vaadake, kui tahate telekast, Rocki fännid on aga saalis, mitte nagu eile Saku suurhallis, kus oli ju "tohutult" palju kalevi fänne
tuleb väike laupäevaõhtune saunas käik xD
Palju mõnusam on saun siis, kui Cramo mängib Moskva CSKAga ida liigat.
Mida me ikka sealt loota saama, võitu või?
Tegu on CSKA-ga, rings a bell?
Teiste vastu oleks võimalus olemas tegelikult.

Ja lõpeta ära juba Kalevi kirumine. Saad sa mingit rahuldust sellest, kui saad jälle midagi öelda? :D

Btw, millal Kalevil esimene mäng tolle Ukraina klubiga ongi?

E: Kas Blagoj Janev saab juba laupäeval mängida Kalevi eest?
Viimati muutis Kalev4ever, 01 Okt 2009, 22:16, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
MKD
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Aug 2009, 02:42
Asukoht: TALLINN

Postitus Postitas MKD »

Kalev4ever kirjutas:
MKD kirjutas:
Soho kirjutas: tuleb väike laupäevaõhtune saunas käik xD
Palju mõnusam on saun siis, kui Cramo mängib Moskva CSKAga ida liigat.
Mida me ikka sealt loota saama, võitu või?
Tegu on CSKA-ga, rings a bell?
Teiste vastu oleks võimalus olemas tegelikult.

Ja lõpeta ära juba Kalevi kirumine. Saad sa mingit rahuldust sellest, kui saad jälle midagi öelda? :D

Btw, millal Kalevil esimene mäng tolle Ukraina klubiga ongi?
Ei saa rahuldust aga teie võite kalevit kritiseerida ja mina ei või?

Ma võiks Kalevi fännidega kuskil pubis õlleklaasi taga ka vaielda..
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

MKD kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:
MKD kirjutas: Palju mõnusam on saun siis, kui Cramo mängib Moskva CSKAga ida liigat.
Mida me ikka sealt loota saama, võitu või?
Tegu on CSKA-ga, rings a bell?
Teiste vastu oleks võimalus olemas tegelikult.

Ja lõpeta ära juba Kalevi kirumine. Saad sa mingit rahuldust sellest, kui saad jälle midagi öelda? :D

Btw, millal Kalevil esimene mäng tolle Ukraina klubiga ongi?
Ei saa rahuldust aga teie võite kalevit kritiseerida ja mina ei või?

Ma võiks Kalevi fännidega kuskil pubis õlleklaasi taga ka vaielda..
Nüüd öeldakse sulle, et see on Kalevi foorum ja kui ei meeldi, siis mine Rocki foorumisse.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

See ei ole kritiseerimine, vaid sa mõnitad klubi ja selle fänne.

Ja Zero võiks ka lõpetada oma targutamise. Kasutajad, kes on Rocki poolt, aga kommenteerivad normaalselt, on teretulnud siia.
Fear the prophet!
MKD
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Aug 2009, 02:42
Asukoht: TALLINN

Postitus Postitas MKD »

Kalev4ever kirjutas:See ei ole kritiseerimine, vaid sa mõnitad klubi ja selle fänne.

Ja Zero võiks ka lõpetada oma targutamise. Kasutajad, kes on Rocki poolt, aga kommenteerivad normaalselt, on teretulnud siia.
Kalev4Ever mida teie siis ise teete siin , kõik oleme kuulnud väljendeid "maakad", mind on siin korduvalt idioodiks, lolliks ja teab, milleks veel sõimatud, puhtalt seepärast, et julgesin kalevit kritiseerida. jah see on Kalevi foorum ja see on täiesti normaalne, et te Rocki sõimate, mõnitate ning halvustate aga palun näita mulle selle foorumi reeglites seda punkti, et ma ei võiks Rocki fännina Kalev Cramot kritiseerida?

Te peaks oma klubi toetama, mitte koguaeg Rocki fänne mõnitama, kui mõni meist julgeb Kalevi kohta sõna võtta. Mina olen oodanud oma postidele argumenteeritud vastust, kuid paraku olen ma selliseid vastuseid saanud vaid mõne üksikult Kalevi fännilt.

Näiteks.. ma ei usu samuti, et Rock suudaks Zalgirist võita, kuid samas.. miks nad peaks sauna saama?
Viimati muutis MKD, 01 Okt 2009, 23:09, muudetud 1 kord kokku.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

BBL tase on see aasta siis selline:

3 Väga head satsi: Zalgitis, Rytas, Ventspils
2 head satsi: Rock, Siualai
2 keskpärast satsi: Kalev,VEF
3 0 tasemega satsi: Nevezis, Valmiera, Liepaja

Kalevi mäng oleneb ainult leegionäridest, kui nemad on head, siis võiks äkki klass kõrgemal mängida, kui leegionärid on sitad siis tase on 0.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

MKD kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:See ei ole kritiseerimine, vaid sa mõnitad klubi ja selle fänne.

Ja Zero võiks ka lõpetada oma targutamise. Kasutajad, kes on Rocki poolt, aga kommenteerivad normaalselt, on teretulnud siia.
Kalev4Ever mida teie siis ise teete siin , kõik oleme kuulnud väljendeid "maakad", mind on siin korduvalt idioodiks, lolliks ja teab, milleks veel sõimatud, puhtalt seepärast, et julgesin kalevit kritiseerida. jah see on Kalevi foorum ja see on täiesti normaalne, et te Rocki sõimate, mõnitate ning halvustate aga palun näita mulle selle foorumi reeglites seda punkti, et ma ei võiks Rocki fännina Kalev Cramot kritiseerida?

Te peaks oma klubi toetama, mitte koguaeg Rocki fänne mõnitama, kui mõni meist julgeb Kalevi kohta sõna võtta. Mina olen oodanud oma postidele argumenteeritud vastust, kuid paraku olen ma selliseid vastuseid saanud vaid mõne üksikult Kalevi fännilt.

Näiteks.. ma ei usu samuti, et Rock suudaks Zalgirist võita, kuid samas.. miks nad peaks sauna saama?
Ära lase end segada neist, kes Tartut maa kohaks nimetavad. Mina pole näiteks seda teinud. Ma kuulun nende sekka, kes mõlemale Eesti hiiule pöialt hoiavad. Lihtsalt kaalukauss langeb rohkem Kalevile, kuna sugulane mängib seal.
Ise loodan alati mõlema võitu ja omavahelistes duellides tasavägist kohtumist.

Ja ma ennustasin laupäevaseks skooriks Rockile kaotuse Rock - Žalgiris 75 - 84, mis pole üldsegi saun :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

MKD kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:See ei ole kritiseerimine, vaid sa mõnitad klubi ja selle fänne.

Ja Zero võiks ka lõpetada oma targutamise. Kasutajad, kes on Rocki poolt, aga kommenteerivad normaalselt, on teretulnud siia.
Kalev4Ever mida teie siis ise teete siin , kõik oleme kuulnud väljendeid "maakad", mind on siin korduvalt idioodiks, lolliks ja teab, milleks veel sõimatud, puhtalt seepärast, et julgesin kalevit kritiseerida. jah see on Kalevi foorum ja see on täiesti normaalne, et te Rocki sõimate, mõnitate ning halvustate aga palun näita mulle selle foorumi reeglites seda punkti, et ma ei võiks Rocki fännina Kalev Cramot kritiseerida?

Te peaks oma klubi toetama, mitte koguaeg Rocki fänne mõnitama, kui mõni meist julgeb Kalevi kohta sõna võtta. Mina olen oodanud oma postidele argumenteeritud vastust, kuid paraku olen ma selliseid vastuseid saanud vaid mõne üksikult Kalevi fännilt.

Näiteks.. ma ei usu samuti, et Rock suudaks Zalgirist võita, kuid samas.. miks nad peaks sauna saama?
Ma toon sulle väikese näite. Kui sa läheksid Arsenali fännina kusagile Manchesteri pubisse ja hakkaks seal halvustama Manchesteri klubi, siis sa saaks lihtsalt surma.

Ei ole vahet kas see on päris pubi või interaktiivne foorum, kuna sa külvad ikkagi teatud ängistust tulles Rocki fännina siia mõlisema.
Kui me tahame siin foorumis mõnitada teid, siis me seda ka teeme ! Keegi ei käsi teil käia siin seda kuulamas ? ok ?

Me kõik toetame siin Kalevit ning aeg-ajalt on ka kriitika teretulnud, kuid kõike muidugi mõistuse piires.
Viimati muutis Jaak54, 01 Okt 2009, 23:24, muudetud 1 kord kokku.
MKD
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Aug 2009, 02:42
Asukoht: TALLINN

Postitus Postitas MKD »

Jaak, sa vist unustasid, et sa elad Eestis.. ja inglismaa jalgpalli klubide näide on ilmselgelt ülepakutud. Ma olen TLNs elanud umbes aasta .. kas ma peaksin nüüd peksa saama Teie käest, et ma Rocki toetan? Eesti on selliseks asjaks liiga väike.
Mul ei ole Kalevi vastu mitte midagi, kuid mõningad fännid on muutnud selle klubi mulle äärmiselt vastikuks.

Peaaegu kõigil Rocki fännidel oli hea meel, kui Kalev võitis Zalgirist peaaegu 30 punktiga, samas olid ka osad Kalevi fännid Kevadel BBLi FFi ajal Rocki poolt.


Tegelikult.. on mul hea meel, et Kalev kasutab see aasta niipalju noori ja seda ma ei ütle seepärast, et mulle meeldiks, et nad nõrgad on vaid Eesti korvpall vajab rohkem noorte tööd.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

MKD kirjutas:Jaak, sa vist unustasid, et sa elad Eestis.. ja inglismaa jalgpalli klubide näide on ilmselgelt ülepakutud. Ma olen TLNs elanud umbes aasta .. kas ma peaksin nüüd peksa saama Teie käest, et ma Rocki toetan? Eesti on selliseks asjaks liiga väike.
Mul ei ole Kalevi vastu mitte midagi, kuid mõningad fännid on muutnud selle klubi mulle äärmiselt vastikuks.

Peaaegu kõigil Rocki fännidel oli hea meel, kui Kalev võitis Zalgirist peaaegu 30 punktiga, samas olid ka osad Kalevi fännid Kevadel BBLi FFi ajal Rocki poolt.


Tegelikult.. on mul hea meel, et Kalev kasutab see aasta niipalju noori ja seda ma ei ütle seepärast, et mulle meeldiks, et nad nõrgad on vaid Eesti korvpall vajab rohkem noorte tööd.
Ok, see võib olla Eesti kontekstis ülepakutud, kuid ma ütlen ausalt mina toetan ainult ühte klubi ja see on Kalev. Ühe meeskonna fänn lihtsalt ei saa toetada teist klubi, eriti veel oma klubi peakonkurenti/rivaali.
Viimati muutis Jaak54, 02 Okt 2009, 00:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Jaak54 kirjutas:
MKD kirjutas:Jaak, sa vist unustasid, et sa elad Eestis.. ja inglismaa jalgpalli klubide näide on ilmselgelt ülepakutud. Ma olen TLNs elanud umbes aasta .. kas ma peaksin nüüd peksa saama Teie käest, et ma Rocki toetan? Eesti on selliseks asjaks liiga väike.
Mul ei ole Kalevi vastu mitte midagi, kuid mõningad fännid on muutnud selle klubi mulle äärmiselt vastikuks.

Peaaegu kõigil Rocki fännidel oli hea meel, kui Kalev võitis Zalgirist peaaegu 30 punktiga, samas olid ka osad Kalevi fännid Kevadel BBLi FFi ajal Rocki poolt.


Tegelikult.. on mul hea meel, et Kalev kasutab see aasta niipalju noori ja seda ma ei ütle seepärast, et mulle meeldiks, et nad nõrgad on vaid Eesti korvpall vajab rohkem noorte tööd.
Ok, see võib olla Eesti kontekstis ülepakutud, kuid ma ütlen ausalt mina toetan ainult ühte klubi ja see on Kalev. Ühe meeskonna fänn lihtsalt ei saa toetada teist klubi, eriti veel oma klubi peakonkurenti/rivaali.
Vabalt saab , iga inimene on ju erinev...
Pilt
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Jaak54 kirjutas:
MKD kirjutas:Jaak, sa vist unustasid, et sa elad Eestis.. ja inglismaa jalgpalli klubide näide on ilmselgelt ülepakutud. Ma olen TLNs elanud umbes aasta .. kas ma peaksin nüüd peksa saama Teie käest, et ma Rocki toetan? Eesti on selliseks asjaks liiga väike.
Mul ei ole Kalevi vastu mitte midagi, kuid mõningad fännid on muutnud selle klubi mulle äärmiselt vastikuks.

Peaaegu kõigil Rocki fännidel oli hea meel, kui Kalev võitis Zalgirist peaaegu 30 punktiga, samas olid ka osad Kalevi fännid Kevadel BBLi FFi ajal Rocki poolt.


Tegelikult.. on mul hea meel, et Kalev kasutab see aasta niipalju noori ja seda ma ei ütle seepärast, et mulle meeldiks, et nad nõrgad on vaid Eesti korvpall vajab rohkem noorte tööd.
Ok, see võib olla Eesti kontekstis ülepakutud, kuid ma ütlen ausalt mina toetan ainult ühte klubi ja see on Kalev. Ühe meeskonna fänn lihtsalt ei saa toetada teist klubi, eriti veel oma klubi peakonkurenti/rivaali.
Toetamist on tegelikult minu meelest kahte liiki. On niiöelda pühendunud toetamine ja siis mingis mängus niisama kaasa elamine. Ma usun, et härra mõtles toetamise all seda teist varianti, mitte pühendunud toetamist. Vaevalt, et keegi lähekski Eesti meistrivõistluste finaali või BBL mängu vaatama, ühes käes Rocki ja teises käes Kalevi lipp näiteks. Ega eesti siseselt ja kui kohtade peale võitlus käib, on arusaadav, et oled ikka rivaali vastu, aga kui niiöelda mängitakse täiesti erinevates liigades, või siis üks heitleb esimeste ja teine tagumiste kohtade nimel, siis võib ju minu arvates ikka kaasa elada ka rivaalile. Pühendunult toetamist (käid igal mängul jms) saab teha ikka vaid ühe klubiga, kuid minul on näiteks küll hea meel, kui Kalev peksab mingeid võõrvõistkondi. Toon ka väikese näite, oletame näiteks et on võitlus BBL play-off koha nimel, regular season viimane mäng on ning Rock mäng teie peakonkurendiga ning sellest tulemusest sõltub teie edasipääs. Kas tahaksid öelda, et sa ei toetaks tolles mängus Rocki, vaid pigem toetaksid võõrvõistkonda?

Edit: See jutt on väga segane ja joogise peaga kirjutatud, kui aega jääb, teen selge peaga mõned korrektuurid.
Viimati muutis Tartust, 02 Okt 2009, 00:57, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

MKD kirjutas:Ja siis, vaadake, kui tahate telekast, Rocki fännid on aga saalis, mitte nagu eile Saku suurhallis, kus oli ju "tohutult" palju kalevi fänne
Nagu ma kuulsin,siis te olete juba nurinat tõstnud,et hooajapiletid läksid kallimaks.
Tuleks teile külla Lauvase taoline meeskond ja ma tahaks näha kas teil seal on täismaja või ei.
Tallinna (Enda ja mõne semu) kohta võib seda õelda,et see aasta annab 125 eeki tunda.Enam naljalt peret kaasa ei võta ja seda ma prognoosisin juba ühes teises postis,et see aasta publikunumbrid kukkuvad.
YO kirjutas:BBL tase on see aasta siis selline:

3 Väga head satsi: Zalgitis, Rytas, Ventspils
2 head satsi: Rock, Siualai
2 keskpärast satsi: Kalev,VEF
Sa pole veel ühtegi VEFi mängu näinud ja arvad juba niimoodi.Mina neid nii ei alahindaks.
1 grupp,kes jagavad omavahel BBL tiitli on Rytas ja Zalgiris.
2 grupp.kes pääseb kindlalt p/off:Ventspils;Siauliai ja VEF
3 grupp on need kes võitlevad viimase p/off pääsme eest.

Ja nii õelda need uusrikkad sellel hooajal Ventspils ja Siauliai.Suur tükk ajab suu lõhki.Loodetavasti nad kevadel veel eksisteerivad..
YNWA
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kalev4ever kirjutas:
MKD kirjutas:
Soho kirjutas:tuleb väike laupäevaõhtune saunas käik xD
Palju mõnusam on saun siis, kui Cramo mängib Moskva CSKAga ida liigat.
Mida me ikka sealt loota saama, võitu või?
Tegu on CSKA-ga, rings a bell?
Teiste vastu oleks võimalus olemas tegelikult.

Ja lõpeta ära juba Kalevi kirumine. Saad sa mingit rahuldust sellest, kui saad jälle midagi öelda? :D

Btw, millal Kalevil esimene mäng tolle Ukraina klubiga ongi?
N 15. oktoober kell 18.40 ETV-2

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo loobus sel hooajal eurosarjas osalemisest ning eelistas sellele kaasalöömist vastloodud VTB Ühisliigas ehk ajakirjanduses liikvele läinud nimega idaliigas.

Kalev/Cramoga samasse alagruppi kuuluvad Venemaa meister ja euroliiga finalist Moskva CSKA, Leedu liiga hõbe ja samuti euroliigas mängiv Kaunase Žalgiris. Tallinna klubi alustab turniiri kodus Ukraina meistri Mariupoli vastu.



järgmised ülekanded:
01.11.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga Kaunase Žalgiris - BC Kalev/Cramo
19.11.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA
05.12.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga Mariupol Azovmaš - BC Kalev/Cramo
20.12.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo - Kaunase Žalgiris
10.01.2010 - Korvpalli VTB Ühisliiga Moskva CSKA - BC Kalev/Cramo
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Tartust kirjutas:
Jaak54 kirjutas:
MKD kirjutas:Jaak, sa vist unustasid, et sa elad Eestis.. ja inglismaa jalgpalli klubide näide on ilmselgelt ülepakutud. Ma olen TLNs elanud umbes aasta .. kas ma peaksin nüüd peksa saama Teie käest, et ma Rocki toetan? Eesti on selliseks asjaks liiga väike.
Mul ei ole Kalevi vastu mitte midagi, kuid mõningad fännid on muutnud selle klubi mulle äärmiselt vastikuks.

Peaaegu kõigil Rocki fännidel oli hea meel, kui Kalev võitis Zalgirist peaaegu 30 punktiga, samas olid ka osad Kalevi fännid Kevadel BBLi FFi ajal Rocki poolt.


Tegelikult.. on mul hea meel, et Kalev kasutab see aasta niipalju noori ja seda ma ei ütle seepärast, et mulle meeldiks, et nad nõrgad on vaid Eesti korvpall vajab rohkem noorte tööd.
Ok, see võib olla Eesti kontekstis ülepakutud, kuid ma ütlen ausalt mina toetan ainult ühte klubi ja see on Kalev. Ühe meeskonna fänn lihtsalt ei saa toetada teist klubi, eriti veel oma klubi peakonkurenti/rivaali.
Toetamist on tegelikult minu meelest kahte liiki. On niiöelda pühendunud toetamine ja siis mingis mängus niisama kaasa elamine. Ma usun, et härra mõtles toetamise all seda teist varianti, mitte pühendunud toetamist. Vaevalt, et keegi lähekski Eesti meistrivõistluste finaali või BBL mängu vaatama, ühes käes Rocki ja teises käes Kalevi lipp näiteks. Ega eesti siseselt ja kui kohtade peale võitlus käib, on arusaadav, et oled ikka rivaali vastu, aga kui niiöelda mängitakse täiesti erinevates liigades, või siis üks heitleb esimeste ja teine tagumiste kohtade nimel, siis võib ju minu arvates ikka kaasa elada ka rivaalile. Pühendunult toetamist (käid igal mängul jms) saab teha ikka vaid ühe klubiga, kuid minul on näiteks küll hea meel, kui Kalev peksab mingeid võõrvõistkondi. Toon ka väikese näite, oletame näiteks et on võitlus BBL play-off koha nimel, regular season viimane mäng on ning Rock mäng teie peakonkurendiga ning sellest tulemusest sõltub teie edasipääs. Kas tahaksid öelda, et sa ei toetaks tolles mängus Rocki, vaid pigem toetaksid võõrvõistkonda?

Edit: See jutt on väga segane ja joogise peaga kirjutatud, kui aega jääb, teen selge peaga mõned korrektuurid.
Mis kuradi rocki toetamist te kõik siin näha tahate? Frack that...

Ma ei saa kaasa elada meeskonnale (mängigu ta siis kas või Balti liiga viimaste kohtade pärast), kes lülitas meid välja BBL-i veerandfinaalis, hävitas meid kaks korda finaalis... and the list goes on.

Burn, Rock, burn.

Peace.
Suletud