Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Jah, selle asemel tuleb olla Žalgirise poolt, kes muidugi ei ole konkurent.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

zero0 kirjutas:Jah, selle asemel tuleb olla Žalgirise poolt, kes muidugi ei ole konkurent.
Pigem Žalgirise kui Rocki poolt !
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

Kalevpoiss kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:
MKD kirjutas: Palju mõnusam on saun siis, kui Cramo mängib Moskva CSKAga ida liigat.
Mida me ikka sealt loota saama, võitu või?
Tegu on CSKA-ga, rings a bell?
Teiste vastu oleks võimalus olemas tegelikult.

Ja lõpeta ära juba Kalevi kirumine. Saad sa mingit rahuldust sellest, kui saad jälle midagi öelda? :D

Btw, millal Kalevil esimene mäng tolle Ukraina klubiga ongi?
N 15. oktoober kell 18.40 ETV-2

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo loobus sel hooajal eurosarjas osalemisest ning eelistas sellele kaasalöömist vastloodud VTB Ühisliigas ehk ajakirjanduses liikvele läinud nimega idaliigas.

Kalev/Cramoga samasse alagruppi kuuluvad Venemaa meister ja euroliiga finalist Moskva CSKA, Leedu liiga hõbe ja samuti euroliigas mängiv Kaunase Žalgiris. Tallinna klubi alustab turniiri kodus Ukraina meistri Mariupoli vastu.



järgmised ülekanded:
01.11.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga Kaunase Žalgiris - BC Kalev/Cramo
19.11.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA
05.12.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga Mariupol Azovmaš - BC Kalev/Cramo
20.12.2009 - Korvpalli VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo - Kaunase Žalgiris
10.01.2010 - Korvpalli VTB Ühisliiga Moskva CSKA - BC Kalev/Cramo
mm etv pidi ju aind kodumänge üle kandma ? nu aga kui nii nagu sa ütled siis veel parem ainuke jama et etv2 need on brb ei viitsi nagu tripida korteri ja maja vahel kuna korteris zoom ja majas viasata xD
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

Jaak54 kirjutas:
zero0 kirjutas:Jah, selle asemel tuleb olla Žalgirise poolt, kes muidugi ei ole konkurent.
Pigem Žalgirise kui Rocki poolt !
Häbi mees , häbi...Olen minagi Rocki Fänn...Aga kui mängib ikkagi eesti klubi (mitte rock) , siis olen ikkagi eesti klubi eest...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

BC Šiauliai saatis minema ameeriklase Matt Kingsley ja palkas asemele lätlase Raitis Grafsi.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348851
YNWA
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Sigmar kirjutas:
Jaak54 kirjutas:
zero0 kirjutas:Jah, selle asemel tuleb olla Žalgirise poolt, kes muidugi ei ole konkurent.
Pigem Žalgirise kui Rocki poolt !
Häbi mees , häbi...Olen minagi Rocki Fänn...Aga kui mängib ikkagi eesti klubi (mitte rock) , siis olen ikkagi eesti klubi eest...
Ei tea miks mul peaks olema häbi ? Minu nägemuse järgi on Rock Kalevile suurem vaenlane kui ükski teine klubi.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Mina tunnistan ausalt üless ,et ma põlgan Tartu Rocki(köhhköhh maakaid) ja soovin neile põrumist igas sarjas kus nad osalevad.
Ma lähen ja häbenen nüüd nurgas.
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

ma pole ka rocki fänn kunagi olnud ega hakka ka olema. jumala savi neist samamoodi. ja ärgu nad siia tulgu. mina ei lähe nende maale ja nemad ärgu tulgu siia ongi rahulik
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Optimist #1 kirjutas:
Tartust kirjutas:
Jaak54 kirjutas: Ok, see võib olla Eesti kontekstis ülepakutud, kuid ma ütlen ausalt mina toetan ainult ühte klubi ja see on Kalev. Ühe meeskonna fänn lihtsalt ei saa toetada teist klubi, eriti veel oma klubi peakonkurenti/rivaali.
Toetamist on tegelikult minu meelest kahte liiki. On niiöelda pühendunud toetamine ja siis mingis mängus niisama kaasa elamine. Ma usun, et härra mõtles toetamise all seda teist varianti, mitte pühendunud toetamist. Vaevalt, et keegi lähekski Eesti meistrivõistluste finaali või BBL mängu vaatama, ühes käes Rocki ja teises käes Kalevi lipp näiteks. Ega eesti siseselt ja kui kohtade peale võitlus käib, on arusaadav, et oled ikka rivaali vastu, aga kui niiöelda mängitakse täiesti erinevates liigades, või siis üks heitleb esimeste ja teine tagumiste kohtade nimel, siis võib ju minu arvates ikka kaasa elada ka rivaalile. Pühendunult toetamist (käid igal mängul jms) saab teha ikka vaid ühe klubiga, kuid minul on näiteks küll hea meel, kui Kalev peksab mingeid võõrvõistkondi. Toon ka väikese näite, oletame näiteks et on võitlus BBL play-off koha nimel, regular season viimane mäng on ning Rock mäng teie peakonkurendiga ning sellest tulemusest sõltub teie edasipääs. Kas tahaksid öelda, et sa ei toetaks tolles mängus Rocki, vaid pigem toetaksid võõrvõistkonda?

Edit: See jutt on väga segane ja joogise peaga kirjutatud, kui aega jääb, teen selge peaga mõned korrektuurid.
Mis kuradi rocki toetamist te kõik siin näha tahate? Frack that...

Ma ei saa kaasa elada meeskonnale (mängigu ta siis kas või Balti liiga viimaste kohtade pärast), kes lülitas meid välja BBL-i veerandfinaalis, hävitas meid kaks korda finaalis... and the list goes on.

Burn, Rock, burn.

Peace.
Ega keegi ei käsegi olla ju. Mul jummala poogen, kelle poolt sa oled, ausalt ka on. Jutt oli pigem mõeldud sellele, et sellises toetamises pole midagi imeliku ja taunimisväärset....
(Y)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Eepica91 kirjutas:ma pole ka rocki fänn kunagi olnud ega hakka ka olema. jumala savi neist samamoodi. ja ärgu nad siia tulgu. mina ei lähe nende maale ja nemad ärgu tulgu siia ongi rahulik
Õige suhtumine.
Pilt
YNWA
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Nagu siit välja võib lugeda, siis Tallinn ja Tartu on kaks eri riiki, ning ühest linnast asukad ei tohi olla teises linnas?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

jätkeake oma mula teises teemas mis on sellejaoks tehtud ei puutu see ju bbl-i
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Vene sai Valmiera vastu platsile.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Vene viskas garbage time ajal Zalgirise viimased 5 punkti. Parem see kui mitte midagi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Žalgiris see hooaeg ikka tõsiselt kõva, ilma Watsoni ja Brownita võidet 25 punktiga.
Vaevalt Rockil siiin mingi eriline lootus on. Ja ega ka meil.
Suletud